prostor za zapis povezav na spletna mesta, ki so se vam vtisnila v spomin in jih radi obiskujete in ki jih priporočate vsem nam ...
Uporabniški avatar
 marathon95
#26839
tini napisal/-a:
marathon95 napisal/-a:
Mi već nekoliko godina idemo busom u Trst na maraton, a to je prvi vikend u 5. mjesecu, pa možeš probati. Trče se 2 kruga.


Na zalost je ove godine Trst u drugom vikendu u 5.-om (8.5.) - sto je za mene i moju dream team ekipu za "Tek trojk" nekompatibilno :( .

lptini


Tini, normalno, kod njih je 1. Maj praznik rada koji vrijedi i za trkače i organizator, pa onda dolazimo 8.05. kad mi je godišnjica, pa možda povedem i bolju polovicu malo u EU. To mi bude opet motiv da uživam u izletu (obavezno subotnje kupanje u Ankaranu i ostalo :piti: ), a možda i polumaratonu u nedjelju.
Ove godine sam se susreo s Milkecom u cilju i posjetio Vaše stranice i postao član velike trkačke familije :TF) , pa se nadam da budu došli i drugi članovi TF koje treba upoznati i da bude :piti: :toast:
 Perdurabo
#54971
Nove stranice www.treningzasvakoga.com
Update slijedi.Autor ima 10 godina iskustva u slovenskoj atletici.
 Perdurabo
#55121
haupi napisal/-a:Zdravo, a je že kdo probal tole www.traningzasvakoga.com? A je to zastonj al je treba plačat?

Lp
haupi

Vprasaj starejse za Tomica z priprav v Medulinu.
Treniral sem Brkica kateri je kot junior pretekel cenera za 30.14 itn.
Stranice so denes tretji dan tko da ti noben nemore nac garantirat.Ne gre za velik denar,to delam kot hobi.Za osam tedni 100hrk kaj je enih 13 evra.Pozdrav.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA