prostor za zapis povezav na spletna mesta, ki so se vam vtisnila v spomin in jih radi obiskujete in ki jih priporočate vsem nam ...
Uporabniški avatar
 Finžgar
#76380
Kot nekateri morda že veste, se v prostem času ukvarjam tudi s stripom, stripovsko poezijo in animacijo. Letos je izšel tudi moj prvi samostojni album z naslovom Mačježivljenje. Ob tej priložnosti, sem odprl en webpage, ki je sicer še zelo v povojih, bo pa lepa predstavitev mojega dela in stripovskih prireditev/dosežkov.

Vsekakor vabljeni, da si jo ogledate in pokomentirate.

http://www.macjezivljenje.net

LP, Domen

P.S. Če tole pisanje ni v skladu s pravilom Foruma, se opravičujem in bom post takoj zbrisal
Uporabniški avatar
 Staša
#76401
Hej,
moji 2 mački imata zavidanja vredno življenje. :D

Tvoja spletka pa zaenkrat javlja eno napako. Kar se tiče primernosti na forumu... meni je zelo zanimivo, da se kdo predstavi še drugače, ne le s svojim tekaškim časom! Sem prav ponosna, ko ugotovim, da poznam kakšne zanimive ljudi! :D
Še naprej poročaj, kdaj boš imel kakšno razstavo ali drugačno predstavitev, velja?
LP,
Staša
Uporabniški avatar
 Finžgar
#76423
Šit, sploh ne vem, kaj je tole. Na strani mi javi naslednje

[www.macjezivljenje.net] [Thu Nov 02 13:55:44 2006] [error] [client 193.77.93.131] Premature end of script headers: index.php | (null) , referer: http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=5770

Napako že odpravljam.
Uporabniški avatar
 Finžgar
#76475
Nimam pojma, kaj je to blo, ampak kar je važno je to, da stran spet dela. Upam, da se ne bo spet kej sesulo :lol:
Uporabniški avatar
 Staša
#76478
Lepo!

Pa še tekaška vsebina je! :D
Uporabniški avatar
 pegaz
#76520
Finžgar,

tudi meni je ideja všeč! Galerija sicer pokaže samo bele kvadratke, a gotovo bodo kmalu bolj zanimivi (ko odpraviš težavo).

Sicer pa - kje se da naročit tvoj strip?

Lep let in le tako naprej,
Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Finžgar
#76531
mnja, vse kaže, da je galerija vidna zgolj v internet explorerju, tko da bom zamenu galerijo.

Strip pa lahko naročiš pri meni, kar tako ustno ali pa v konzorciju (če jih ni zmanjkalo).

V bistvu je cena 500+ poštnina, razen jasno če se kje dobiva.

ajd
Uporabniški avatar
 Finžgar
#76533
Al pa dejmo se zment tkole.

Prvi trije, ki ugotovijo koliko strani ima strip (Macjezivljenje), dobijo zastonj izvod stripa po pošti! Tako da prva tri zasebna sporočila, naslovljena name, ki imajo praviln odgovor, fašejo free strip.

Da naute rekl, da sam prodajam klele :lol:

Ajd
Uporabniški avatar
 pegaz
#76534
Jaz bi rekel, da 25.

Ugibam tukaj javno, ker so uganke na ZS prav dolgočasne :)

Velja pa tisto, kar sem ti napisal v ZS.

LL, Pegaz da Comics Afficionado :)
Uporabniški avatar
 Finžgar
#76535
žal je številka večja.

Namig: mačježivljenje.net :wink:
Uporabniški avatar
 pegaz
#76537
OK, samo v premislek:
- a se da ugotovit število tudi, če galerija ne dela? Zaenkrat nisem uspel priti niti do ene strani MŽ v galeriji.

LL, P :)
Uporabniški avatar
 Finžgar
#76538
da odgovor se ne skriva v galeriji.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#76549
xx strani :)
Nazadnje spremenil MihaPR, dne 04 Nov 2006, 14:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Finžgar
#76555
Torej pravilni odgovr je že napisan, in prvi strip podeljen. Zdaj je na vas samo še to, da čimprej pošljete zs na moje ime, kajti dva stripa sta torej še na voljo.

Lp Finžgar :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA