prostor za zapis povezav na spletna mesta, ki so se vam vtisnila v spomin in jih radi obiskujete in ki jih priporočate vsem nam ...
#83257
Urednica zdaj že tudi v Sloveniji znanega portala Adventure Sport s Hrvaške:
http://www.adventure-sport.net/index.php?option=com_adventure
me je prosila, da objavim prošnjo vsem organizatorjem "outdoor" športov, da lahko pošljejo vse informacije o prireditvah in bodo objavljene na AS. Kontakt je tanja@adventure-sport.net i adventure@adventure-sport.net
Torej organizatorji, če želite, da se prireditve objavljajo tudi na AS, sedaj je prava priložnost!

Pa še v originalu:

Adventure Sport Portal cita i puno Slovenaca pa bih od sada htjela i malo vise pratiti adventure sport dogadjanja, natjecanja, utakmice... i u Sloveniji. S nekima, npr. za pustolovne utrke i sl. imam odlican kontakt i salju mi informacije i tekstove.
Mozes li mi nekako pomoci u promociji, da Slovenci saznaju da nam mogu slati sve informacije za sve outdoor sportove koji se dogadjaju kod Vas. Mogu ti mozda na Pasman ponijeti i letke za AS web ako imas negdje da ostavis i pokazes u slovenskim pustolovnim drustvima itd.
Kako bih mogli malo vise pridobiti Slovence da nam se javljaju s tekstovima i informacijama? U hrvatskoj to super ide.
Adventure Sport portal cita vise od 70.000 ljudi mjesecno i 3.000-4.000 dnevno.
Nazadnje spremenil marjan, dne 17 Feb 2007, 10:16, skupaj popravljeno 1 krat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA