prostor za zapis povezav na spletna mesta, ki so se vam vtisnila v spomin in jih radi obiskujete in ki jih priporočate vsem nam ...
Uporabniški avatar
 anima
#120868
Živjo!
Imam eno težavico, pa me zanima, če mi lahko tu kdo pomaga. Za beleženje tekov uporabljam mapmyrun.com. Do nedavnega mi je prikazoval potrebno statistiko, oziroma podatke o progi; da skrajšam: v spodnjem kotu mi je kazal razdaljo. Zdaj pa tega naenkrat ni več. To mi res manjka, ker se mi ne da vedno vsake proge shranit, da vidim razdaljo, pa včasih bi rada najprej izmerila razdaljo, potem pa šla na tek. Torej, a kdo ve zakaj se mi to dogaja ( je možno, da zaradi Mozille?) Sem postavila vprašanje tudi tam, pa ni odgovora :( Bom vesela, če mi kdo lahko pomaga, oziroma mi predlaga kje bi še lahko merila proge (zemljevidi, ki sproti kažejo razdaljo). Uf, upam, da nisem preveč napletla. :oops:
Hvala! :P
Uporabniški avatar
 Classix
#120879
anima napisal/-a:Živjo!
Imam eno težavico...


Sam sem imel podobno težavo. Poizkusi sledeče...odlogiraj se in ponovno prijavi, nato pa preveri osebne nastavitve na strani. Bodi pozorna na to, da imaš za merjenje razdalj nastavljeno metrično postavko. Sledi še klik na ''start maping''. Upam, da bo pomagalo.

LP
Matjaž
Uporabniški avatar
 Wega
#120891
Še to: levi rob zemljevida je obarvan modro in na njem sta puščici in tekst "show panel" morda si izklopila to opcijo, tam si tudi lahko nastavljaš marsikaj. Morda pa si po nesreči le povlekla "Route info" ven iz vidnega polja , v tem primeru jo poiščeš z velikim osnovnim drsnikom okna.
Morda pride prav še komu: na spodnjem robu (show elevation) ti pokaže oceno višinske razlike
Uporabniški avatar
 anima
#120988
Hvala za namige. Sem poskusila vse, pa nič... Potem sem se seveda igrala in preizkušala vse mogoče. Na koncu ugotovila, da moram imet brskalnik naštiman na full screen in potem se mi prikaže ta :twisted: okenček. Mi pa še vedno ne kaže elevation tam spodaj. Je pa res, da tole moje računalo že mal nagaja in kliče po novem. Še enkrat hvala; s pomočjo novih idej sem prisilila glavo v nove možnosti in celo uspela :D
Lp

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA