Moderator: ziga

 Ninocka
#42479
Moja trma se je danes pod Kravcem hudo borila z ledenim vetrom, dežjem in "zmrzaljo"...A je prišlo skoraj do podhladitve, zato sem prvič odstopila sredi treninga (beri: se vsedla v najbolj psihadelično-alkoholizirano beznico v Cerkljah in pocakala na Anjamobil iz Ljubljane).


Če bo sobota takole mrzla in vetrovna...grem raje na tržnico po češnje! :twisted:
A držim pesti, da bo vreme okej in se zapeljemo na Brda (jazs polžjim tempom).
Uporabniški avatar
 LILA
#42490
pegaz kako se bomo pa našli v tisti množici

lani se mi zdi, da jih je bilo okoli 700

no midve z ninočko sva zmenjeni da se slišive po mobilcu v cilju.
Uporabniški avatar
 bojanu
#42504
Tud midva prideva- s pol tanjšimi gumami, kot običajno :roll: da ne boste oglušeli :lol:
 Nataša
#42507
Pe-gas, jest bi pa plesko!
Uporabniški avatar
 pegaz
#42527
Mir, otroci! Ja še mal, pa se bom spremenil v Ata Pegaza. ;)

Lila: najdemo se na enak način, kot vedno na tekmah: rdeča pika.

Ninočka: kaj si predstavljaš pod besedo termofor? Kaj pa pod Neprepihljiv termo flis? ;) Seveda bo v soboto zjutraj okoli 10C, potem bo šlo pa na topleje: napoved je za primorsko do 22C. Če to ni idealno pa tud nč ne rečem.

Nta: pleske bojo. Če boš pa še mal žnarala, te pa na vratih preseneti Halo Jovo in ti jih prinese. So there.

Zonst noh ajn wunš? Mor višiz? ;)

Se vidmo! Naspite se (ne še prec)!
LL, PeGas.
Uporabniški avatar
 LILA
#42529
no skorajšni ata pegaz moram pojokat, da kolesarskega dresa z rdečo piko nimam, bom pa v ruzak dala majčko z rdečo piko.

no vsem v info glede ruzakov

na štartu, jih lahko odate v kombi, ki je specjalno namenjen za prevoz ruzakov in jih na cilju dvignte.
Uporabniški avatar
 pegaz
#42585
Super, Lila!

Še kake napotke napiši - kako pobegniti pred metlo, kako priti na cilj v limitu in obenem nobenega omaganca pustiti na milost in nemilost divjim zverem na brezpotjih, pa kako prvič prevoziti tako veliko km?

(že vidim, drugič bom moral prepustiti organizacijo komu bolj izkušenemu... v tisti disciplini.)

Sicer pa - špagetki so pod streho, zdaj pa še napitki, obleka v dodatni nahrbtnik, pa klobase in per za Lojzeta, pa pleska za Nto, pa ...

No tko. Se vidmo jutri! Če že ti nimaš rdeče pike, jo bomo imeli pa mi (jaz, no). Pridi in nas pocukaj za rokav!

Lep let v sanje, do jutri,
Pegaz :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA