Moderator: ziga

Katere prireditve se boste udeležili?

Maraton Franja
15
39%
Mali maraton Franja
11
29%
Poletov družinsko šolski maraton
3
8%
Nobene
9
24%
 fanči
#185483
[/quote]

Hoj, upam da se kje vidimo, mogoče že na startu, ali pa še bolje kje na zadnji tretjini, ko bom, vsaj jaz, že bolj na koncu z močmi. Če ne pa sigurno v cilju, kjer zmago proslavimo! :drink :beer: :beer:[/quote]

Sončka se dobimo na štartu in kar skupaj vozimo, da nam bo lažje :wink:
Uporabniški avatar
 Snezinka
#185505
Sončka,
tudi jaz grem preiskusiti svoje meje :roll:
Nikoli se še nisem peljala tako daleč (max 70km), pa tudi sicer sem bila letos na kolesu hmm...3x.
Upam, da rata. Bom šla pač počasi. Se vidimo!

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 ROSI64
#185522
Vsi ste že nekaj vozili letos, jaz pa še niti enega kilometra. :( Upam da bom vsaj ta teden pred franjo naredil kak kilometer, da vidim če sploh znam še sedet na kolesu. :lol:
Uporabniški avatar
 Sončka
#185524
Aha, vidm, da nas bo kar več enakih. Odlično... :D
Fanči od Aine imam telefonsko, pa se slišimo. Je odlična ideja. Kolikor poznam Aine, je po mojem, malo hitrejša od mene, tko da bom peljala v vajinem zavetrju. :wink: Dobr štos, ha (me prav zanima, kolik časa bi me takole vlekli).
Nana, hvala za vzpodbude.
Da le ne bo dežja. :D
Uporabniški avatar
 ROSI64
#185557
Evo, prekolesaril prve letošnje kilometre in moram priznati zelo dobro. :) Vozil z povprečno hitrostjo 27,8 km/h in če pri tem upoštevam še vse rdeče semaforje in veter, razdalja 36,29km.
To bomo uživali v nedeljo na Franji :laola
Uporabniški avatar
 stena
#185561
Super Rosi, upam, da boš imel čimbolj mehke noge v nedeljo!

Js komaj čakam sredo, ko bom šel (upam da v lepem vremenu) po 10 dneh malo pretegnit noge na kolo (računam 86 ali 68km) potem pa le še speljevanja do Nedelje.

Vidim, da nas bo kar veliko, deklet bo pa očitno več kot fantov :oops:
 darcy
#185563
Prijavljen na svojo 13. "Franjo".
Upam, da ne nesrečno, ker sem padce in predrte gume že obdelal.
Jutri še dolga tura nato do nedelje lahkotno in počitek.
Tisti, ki se hvalite z neprevoženimi kilometri, pa kar na družinsko kolesarjenje.

lp Dare
Uporabniški avatar
 ROSI64
#185594
darcy napisal/-a:Tisti, ki se hvalite z neprevoženimi kilometri, pa kar na družinsko kolesarjenje.

Darcy, ti kar veselo na družinsko kolesarjenje, jaz pa žal ne morem, ker grem s kolegom na malo Franjo. Tudi če nisem naredil skoraj nič km letos, vem, da ne bo problem prevoziti Franje. Tri leta nazaj sem na petek kupil kolo in v nedeljo šel na Franjo brez problemov z 0 km. Leta nazaj sem veliko vozil kolo, kondicijo pa vzdržujem s tekom, z gorništvom... Jaz na Franjo ne grem tekmovat, ampak uživat v dobri družbi.
Uporabniški avatar
 brankos
#185650
Danes šla Daksom na generalko dolge Franje - cesta se krpa, danes so ravno asfaltirali odsek v Zali pred Idrijo, v Cerknem pa je še cca. 200m makedama. Po podatkih naj bi bilo urejeno do nedelje.

tako da bo v nedeljo akcija ...
Uporabniški avatar
 Loni
#185651
Še dobro, da se ne gre skozi center Idrije, tam je šele raztur na cesti. Tole v Zali ni nič in resnično gredo dela h koncu.
Uporabniški avatar
 Samo:-)
#185653
Jaz sem pa danes že imel generalko menjavanja zračnice. 12 min ob prijateljskem pogovoru in zbijanju šal. :clap: :lol: Tu po dravskem polju konkretno trgajo asfalt, tako da treniramo že skoraj po samem makadamu. Kaže, da asfalt vozijo na Franjo... :twisted:
Uporabniški avatar
 ROSI64
#186000
Jaz grem pa jutri dopoldne odpeljat del trase malega maratona Franja, cca 80 km, še zadnji trening pred nedeljo. S tempom ne bom pretiraval.
Uporabniški avatar
 garač
#186011
V hiši je nastal :argue: med "tavlko" in "tamalo"... Za prvič je zmagala "tamala" :--
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA