Moderator: ziga

Na katero progo se boste podali?

150 km
4
57%
70 km
Brez glasov
0%
50 km
Brez glasov
0%
30 km
Brez glasov
0%
nobeno
3
43%
#188282
evo, HanaMB in Marčni zajec prijavljena na 150.
jaz pa imam doma šel cel pisker jote za pojest, ker je od včeraj ostalo. saj glede na to, da grem z mountain bikeom itak ne bo nihče za mano v zavetrju vozil.
#188454
No, pa mi je uspelo!
Skupaj z vožnjo na štart in nazaj sem danes prekolesaril 185,78km (po Garminu). 8)

Na štartu sem srečal Marčnega zajca in HanoMB. Vedno me spravita v dobro voljo, mogoče so se zato potem pedala še hitreje vrtela.

Začelo se je počasneje kot Franja, še vedno pa kar pogumno hitro. Ospredje je bilo več ali manj rezervirano za Ganesha team. Do Tepanja mi jih je še nekak uspelo držat, potem pa so mi pobegnili. Do Konjic sem vozil sam, pridno sem stal pri rdečih lučeh semaforja, nakar me ujame druga skupina. Vozil sem prvi. Noben ni imel želje, da me prehiti.
Klanec na Stranice je šel zelo OK in spet sem bil sam. Nekje v ospredju zagledam znan moder dres. S prijetnim možakarjem (sorry pozabil ime :bum:) se prebijeva na Dolič. Potem pa je letelo ko noro. Nekje pri Šmartnem pri Slovenj Gradcu je en iz Ganeshe pravkar napumpal zračnico, kolega ga čaka. Vsi štirje smo potem zleteli skozi Slovenj Gradec in Dravograd.
Muta-kriza. Klanci so mi začeli povzročati probleme, očitno so moči pošle. Ja nisem še na nivoju teh profičev. Nekako jih spet dohitim na spustu. Moja sreča ni trajala dolgo - pred Radljami mi spet pobegnejo. Ti pa so od vraga! :shock:
Spet sam. Utrujenost se že kar pozna. Kadenca je zelo padla. Mučim muko :? .
Rešitev pride nekje pred Breznom. Skupina, ki jo vodi motorist. Tokrat se jih pripopam kot klop. V glavi samo ena misel "ni šans, da mi pobegnejo!".
Cilj! Kar ne morem verjeti, v zadnjih 30-35km sem se skoraj regeneriral :D.
Moram priznati, da je :beer: ful pasal. Prava poslastica! Zadnjič sem nekje prebral, da je pivo super zadeva za hidracijo in se ful priporoča po večjih naporih. Kak smo mi srečni :lol:

No še moj čas, če vas te že zanima :D : 4h20min (za vseh 150km). Lepo 8)
#188473
Hvala za čestitke! Zdaj pa moram že končno spet začet malo bolj laufat....
Pecikl je fajn in vse, ampak bi rekel, da je tek čisti dosežek. Tam ni zavetrja, no vsaj za nas ne, mogoče ga Kenijci izkoriščajo :lol:

@marčni zajec: :cast: Ko sem pogledal tvoj 50kg pecikl in moj, ki je bil obtežen z bidoni, da mi ne pobegne v zrak mi je bilo takoj jasno kdo izmed naju je danes junak! :laola
#188537
Ej, Samo - bravo!

Glede na to, da mi je kolo bolj "postransko" in da sem cestno kolo kupila pred dvema mesecema, sem s svojo vožnjo in šestimi urami prav zadovoljna.
Tour de Pohorje bom ponovila!
#188684
Bravo Samo!


Dober si- ni kaj!

Zdaj pa (tudi sam si to napisal) z enakim (dolžinskim-ultra ) učinkom takaško (pot pod noge).

Ultraši te vabimo v svoje vrste.

Lep pozdrav! Zvone

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA