Moderator: ziga

Udeležil se bom naslednje prireditve:

Maraton Franja
6
24%
Mali maraton Franja
11
44%
Družinsko šolski maraton za vsakogar
2
8%
Preizkušnje za otroke
Brez glasov
0%
Nobene, ker sem tekač in je kolo brez veze
1
4%
Nobene
5
20%
Uporabniški avatar
 stena
#220712
Takole leto je na okoli in počasi a z užitkom se pričenja mrzlica pred največjim "rekreativnim" kolesarskim dogodkom pri nas, ki bo potekal 12. in 13. junija na standardni lokaciji.

Mene letos že kar malo skrbi (tako kot vsa leta do sedaj) kako bo kaj z mojimi km, ker trenutno jih mam v riti toliko, da bi lahko dirkal kvečjemu do Brezovice :lol: Zato tudi še nisem 100% ali bom šel ali ne, odvisno od tega, koliko bom v teh sedmih tednih še priden.

Upam, da bo na koncu vsaj toliko km kot lani (800), velika želja priti med sto, pa bo kot kaže še eno leto počakala :( . Glede na dogodke preteklih let pa bo največji izziv priti v cilj brez padca v enem kosu in s celim kolesom.

Kakšni so vaši cilji, kako potekajo priprave bla bla bla lahko napišete spodaj ;)

P.S.: za vse info pa vabi stric google ;)
Uporabniški avatar
 stena
#220717
Potem sva pa tam tam :) Matr kr zanimiva zadeva. Iz razpisa nisem razbral ali je cesta zaprta ali ne (glede na to, da moraš upoštevati predpise bi rekel, da je odprta) in tudi ne kako je tisto med vozili organizatorja (ali avti peljejo določeno hitrost, ali se prilagajajo udeležencem?). Ne bi bilo slabo malo videti kje smo kakšna dva meseca pred dnevom D.

Pa tudi migati ne bi bilo slabo začeti malo bolj :D
Uporabniški avatar
 mateja.hribar
#220718
stena napisal/-a:Potem sva pa tam tam :) Matr kr zanimiva zadeva. Iz razpisa nisem razbral ali je cesta zaprta ali ne (glede na to, da moraš upoštevati predpise bi rekel, da je odprta) in tudi ne kako je tisto med vozili organizatorja (ali avti peljejo določeno hitrost, ali se prilagajajo udeležencem?). Ne bi bilo slabo malo videti kje smo kakšna dva meseca pred dnevom D.

Pa tudi migati ne bi bilo slabo začeti malo bolj :D


Cesta je zaprta, če voziš dovolj hitro, sicer te prehiti vozilo za konec maratona in postaneš običajni udeleženec v prometu.

Pridem na Malo Franjo. Udeležba bo štela kot priprava za "tapravo" morda nekoč :)
 ton
#220725
Stena, kot pravi Mateja, je cesta zaprta, za 'metlo' pa nič več.
Glede na to, kakšen dirkač si, rabiš edinole kilometre in kilometre in kilometre.
Sam po dveh Franjah nimam več živcev za gužvanje, preklinjanje, grebenje in podobne zadeve in grem dan prej s familijo na otročjo Franjo.
Uporabniški avatar
 stena
#220737
Ma gruntam, da bom doma naredil eno dolgo, pa bom prišparal tistih 20€, pa še več bom verjetno imel od tega, ker se ne bom mogel za nobenim šlepat :D

Drugače pa komaj čakam in upam, da nas bo z dresi čim več, in da bo čimveč forumovcev v moji grupi, da se vmes, če ne bo preveč žgal, kakšno reče :)
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#220791
ROSI64 napisal/-a:Mogoče se pa letos na Franji prepoznamo, :wink: zaradi enotnih in prepoznavnih kolesarskih dresov TF-ja. :D


Joj Rosi64, saj mi je nerodno ker ga nimam :mrgreen: :oops: Enkrat bo treba nabaviti, pa kaj ko sem lani po sezoni vse kupil na razprodaji, ni TF je pa rdeče v barvi kolesa :D
Uporabniški avatar
 brankos
#222613
stena napisal/-a:Drugače pa komaj čakam in upam, da nas bo z dresi čim več, in da bo čimveč forumovcev v moji grupi, da se vmes, če ne bo preveč žgal, kakšno reče :)

Stena jest bom brez TF dresa, amapk vseen ga ne mislim žgat (se prerivat) preveč na Franji, tko da bomo ziher kako rekli. Grem bolj uživat, prit cel do cilja, pa mal potrenirat za razturanje na maratonu resnice - Alpah...
Uporabniški avatar
 stena
#222621
Moja želja je še vedno vsaj ponoviti lanski rezultat (3.41) oziroma tista visoka, skrita in najbolj željiva želja priti med top100. Verjetno mi kot kaže ne bo od tega nič uspelo, ker imam do sedaj narejenih borih 465km, kar pa ob dejstvu, da je do franje še en mesec in da imam 5kg preveč (več kot lani) pomeni, da o tem lahko samo sanjam.

dirkat na Alpe pa zame..hja mogoče nekoč, ko bom imel 80kg, sepravi nikoli več :(

Mogoče se pa vseeno srečamo kje vmes, nikoli se ne ve. Z veseljem kakšno rečem :)
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#222670
Hja, ker sem zadnji mesec zaradi poškodbe kolesaril, tudi jaz razmišljam, da bi se udeležil tele Franje :D...ta majhne seveda :oops: 8)...sicer sedaj že lahko tečem, tako, da razmišljam, da bi na kolesu opravil 2 do 3 treninge na teden ostalo pa tek...no upam, da bo to dovolj treninga, da bi brez problema prišel do cilja...rezultat mi tukaj ni toliko pomemben, je pa res, da ne bi vozil ravno turistično :nono: :roll:

Lp! :wink:
Uporabniški avatar
 stena
#223842
Franja je vse bližje verjetno pa se večina ukvarja s podobnimi (vremenskimi) problemi kot jaz :roll: V dveh tednih sem celo dvakrat uspel na kolo, vendar obakrat regeneracijskih 20km- beri 22 na uro :) (imam še nekaj drugih športnih zadev, ki poberejo kar dosti energije).

Ne vem ne vem kako bo letos, kot kaže bom ponovil prvo leto, ko sem crknu že v Škofji Loki, potem pa le nekako zvlekel do cilja. Upam, da se motim in se mi bo odpulilo. Kakšnih 1000km še v teh treh tednih ne bi blo slabo, je pa to žal verjetno le znanstvena fantastika :? :oops:

Upam, da gre vam bolje.

LP
 Joe
#223962
Letos res nimamo sreče z vremenom. Najprej dolga zima, potem pa muhasto kislo vreme. Žal sem bil prisiljen letos kolo zamenjati za tek, tako, da sem v boljši tekaški kondiciji kot kolesarski. Tako, da bom verjetno letos spustil Franja. Ne gre za to, da ne bi prevozil, ampak od Škofje Loke naprej se pa res ne mislim vlečt kot "stara mama". :--(
Uporabniški avatar
 stena
#224030
Js še tekel nisem praktično nič, sem pa pozimi kar grizel v goró- mogoče se pa kAj pozna. Ne bom obupou, učerj mi je kr letel tko da sm še zmer optimist. Če bom pa crknu nekje po Kladjem bom pa crknu :) Pridejo v naslednjih dneh ture do Ljubljane in mogoče tut nazaj.
Uporabniški avatar
 javor-18
#224034
Ponedeljek, 17. maj 2010, ob 9. uri
Napoved za Slovenijo

Danes bo sprva pretežno oblačno, rahel dež bo ponehal tudi v vzhodnih krajih. Čez dan se bo postopno delno razjasnilo.
Ponekod bo pihal severozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 19 stopinj.



ko vas vreme skrbi, danes popoldne ne bo dežja čeprav je kar temno :mrgreen: in res nikoli ne veš kdaj te namoči. Sicer bo 13. junija lepo in sončno vreme z okoli 30°C :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA