Moderator: ziga

#227553
V nedeljo 27.6.2010 bo v Mali Nedelji možno preizkusiti ležeča kolesa. Možno bo videti in preizkusiti tudi dve karbonski kolesi proizvajalca CarbonRecumbent iz Madžarske. Pripeljal bom vsa kolesa v mojem voznem parku. Popoldne bo možno preizkusiti tudi Cruzbike Silvio, ki ga je Aleksej Dolinšek vozil na letošnjem DOSu. Skratka, izbira bo pestra - prvič v Sloveniji, da bo na kupu toliko ležečih koles za preizkus.

Slika

Da pa iz bolj oddaljenih koncev Slovenije ne bi prišli zgolj zaradi preizkusa lezikoles, bodo v hotelu aMord poskrbeli za pokušino Prleških jedi, hkrati pa so pripravili izredno ugodno ponudbo za čez vikend, ki vključuje tudi kopanje v BioTermah!

Slika

Polek ležečih koles bo pri hotelu aMord možno preizkusiti tudi Skike. Dodatne informacije na portalu udobnoposvetu.si:

http://www.udobnoposvetu.si/dogodki/test-lezecih-koles/

Te stiranje je seveda brezplačno! Za polpenzion v hotelu aMord vključno s kopanjem v BioTermah pa boste odšteli 33,00EUR/osebo. Privoščite si športni vikend s spoznavanjem nečesa novega. Upam, da se vidimo!
#227559
Sem pozabil omeniti, da bo možno preizkusiti ročni tricikel, ki je super trening za gornji del telesa in pa dobro prevozno sredstvo za invalide.

Sem slišal, da z ročnimi kolesi trenirajo triatlonci. Tako da kogar zanima, je vabljen v Malo Nedeljo to nedeljo. Lahko pa seveda tudi kateri drug dan v Bistrico ob Dravi.

Se vidimo!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA