Moderator: ziga

Uporabniški avatar
 Vreme
#83739
Tudi sam danes naletel na Dirko po Sloveniji, katera se bo pričela 10. maja v Postojni Vsekakor zanimiva zadeva. Glede na to, da bodo kolesarili tudi skozi Sladki Vrh, bom šel vsaj malo navijat (upam, da ne bodo ravno ponoči šli skozi ), ali pa celo kakšen košček prekolesari s kom (samo ne vem, če bo me kdo čakal, pri moji hitrosti :) ).

Vsekakor sem že sam razmišljal o tem znamenitem kolesarkem krogu po Sloveniji. Sem rekel, da se bom tudi sam enkrat lotil tega projekta, kdaj pa nima pojma.. :?
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#83818
Kaj pa tekaska varianta ali pa gorsko kolesarska varianta po grebenskih utrjenih poteh in makadamskihj cestah ?

A razmislja kaksen potencialni organizator?

Verjetno ni tako atraktivno zaradi dolzine trajanja mar ne?
Ehh potem pa smrc, smrc,...

Morda pa bo kdaj !
Uporabniški avatar
 miro
#83863
Ptujčani so pred leti večkrat organizirali tek po mejah Slovenije , je bilo enkratno. Ko pa smo stopili v Evropo pa so prenehali - prav škoda.
Mogoče se bo še kateri organizator spomnil kaj takega , vendar je to precej velik organizacijski zalogaj.
Jaz bi še enkrat sodeloval!
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#83880
miro napisal/-a:Ptujèani so pred leti veèkrat organizirali tek po mejah Slovenije , je bilo enkratno. Ko pa smo stopili v Evropo pa so prenehali - prav škoda.
Mogoèe se bo še kateri organizator spomnil kaj takega , vendar je to precej velik organizacijski zalogaj.
Jaz bi še enkrat sodeloval!
Lp
Miro


Jaz zal nisem imel prilozosti sodelovati na kaksnem tistem dogodku.
Verjetno ste se fajn imeli in sem vam kar faus tisti ki ste to dali skoz.
Ampak kot sem razumel etapna in eden tekac ni tekel celotne trase ampak ste se menjavali. Medtem ko je eden tekel ste se drugi vozili v avtu oz. pocival mar ne?
Uporabniški avatar
 miro
#83957
Ja bil je etapni tek , tako , da je vsak tekel eno uro, nato pa naslednji, vendar se je kar nabralo km v enem dnevu si prišel dvakrat - trikrat na vrsto.
Lp
Uporabniški avatar
 Vreme
#90678
Ker gredo skozi moj domači kraj sem jih mislil pozdravit, očitno pa je da bodo prešli Sladki Vrh ponoči :-((
Uporabniški avatar
 INOT
#90694
Vreme napisal/-a:Ker gredo skozi moj domači kraj sem jih mislil pozdravit, očitno pa je da bodo prešli Sladki Vrh ponoči :-((


Odvisno kdo.Taprvi bodo takrat že v prekmurju :D
 ton
#90706
In Robič vozi s 35 na uro. Upam, da ima dovolj hitre spremljevalce, da mu bodo svetili...
Uporabniški avatar
 mirko1
#90708
tek_v_snegu napisal/-a:Kaj pa tekaska varianta ali pa gorsko kolesarska varianta po grebenskih utrjenih poteh in makadamskihj cestah ?

A razmislja kaksen potencialni organizator?

Verjetno ni tako atraktivno zaradi dolzine trajanja mar ne?
Ehh potem pa smrc, smrc,...

Morda pa bo kdaj !


tako, na pamet, ene 10 dni bi bilo potrebno za prevozit po mejah našo državo. jaz prakticiram eno ubogo vipavsko dolino, pa se mi komaj izide v enem dnevu-24 ur.
lp ,mirko
Uporabniški avatar
 športnik
#90709
Nisem pričakoval, da bo Robič tako divjal oz.da bo Baloh tako zadaj... Bomo videli.
Uporabniški avatar
 športnik
#90710
mirko1 napisal/-a:tako, na pamet, ene 10 dni bi bilo potrebno za prevozit po mejah našo državo

Brez skrbi, da bi krog zvozil dosti prej... Vsaj jaz bi tako zase rekel...
Uporabniški avatar
 Vreme
#90712
Robič ga res šiba, po 24 urnem kolesarjenju še ima kar 31km/h povprečen čas :idea:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA