Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Barb
#42098
Hhhhhmmmm,kaj naj še napišem :arrow: del mojih misli itak najdete že dva posta nazaj :wink:

V Grosuplje sem šla malo zbegana.Želja da tečem, pa kljub temu misel v glavi, da ne vem, kako bo :arrow: ko pa se me očitno nekaj "drži" in me poškodbe kar ne spustijo iz vajeti.Če ne od teka,pa od česa drugega :bum: ("A se ti ne zdi, da si za Vrelec mladosti,že mal prestara" :arrow: BOR PRESS :roll: :D ).

Kljub misli v glavi sem seveda poskusila. Vendar to ni bilo to, zato sem raje prenehala.

Že ob samem prihodu v Grosuplju sem se zelo razveselila,da sem po dolgem času zopet videla moje prijatelje iz Savinjske. In ja, o vaši organizaciji je bilo itak že veliko povedanega. Zato grem tudi z glavo v zemljo :wink: :arrow: Poldy PRESS :lol:
Presenetili sta me zlasti tile dve, ki sta ob štartu še povsem mirno posedali ob taborišču. Potem pa sam gaz in bejžte vsi. Patricija in Mateja, neverjetni sta.

Če me je kdo poklical po telefonu in se zanimal kaj in kako poteka v Grosupljem, pa sem vsakič povedala: "Ej, najbolj PAMETNO pa teče Miha Perme, a veš!" Vedla sem, da bo s tako taktiko veliko dosegel. Bravo Miha. Glava je na pravem mestu.

Tomaž,...hhhhhmmmmm, rečem ti lahko samo nekaj: "Včasih tudi malo počitka in nabiranje moči pred takšno tekmo ne škodi. Pa tudi malo spanca bi ti vrjetno doprineslo še kakšen kilometer več. Poslušaj svoje telo, ne pa toliko navodila drugih. Tisti nikoli ne bodo TI!"

Carica je pa tudi MajdaPR. Misl :roll: Ona me je še klicala,ko je bila v Ljubljani:"Barb jaz sem tako lena.Nč se mi ne da.Sploh ne vem kolk bom tekla. OK,bomo vidl, ko pridem dol!" :lol:
Ah ja, pol smo pa vidl mi :shock: :lol: :lol: Ona s takšno lahkoto in obveznim nasmeškom iz koga v krog. BRAVO. :cast1:
Skupaj v kontekstu z Majdo pa bravo tudi Darji, ki sta jo nevidna energija in moč poganjali iz kroga v krog.

Čestitke tudi INOT-u za izjemno svežino v vsakem krogu. Presenetljivo. Res ne vem, ali si šel s takšno lahkoto v celem krogu, ali si to uprizoril vedno samo pred šotoriščem. :D Mah sej ni važn. :roll: Dobr je zgledal.
Sam neki še :arrow: podobnost z runnerjem mi pa še zdej ni povsem jasna :roll: :roll:

Meni najlepši pa je bil ČASTNI KROG. Pa ne zato, ker sem krog prehodila bosih nog, ampak zaradi SREČE in POZITIVNE ENERGIJE, v vseh nas,ki sta vreli iz nas tisti krog. VSI ZA ENEGA, EDEN ZA VSE! Ali pa drugače:VSI VSE ZA TEKŠKI FORUM. :TF) Pokazali smo, kdo smo.

No, saj sigurno sem še kaj pozabila, samo ne da se vsega strnit, kar pa je tudi prav. Določene stvari morajo pač ostati še za kakšno analizo :D

Hvala,pa še z moje strani Klaudi, ki tudi mene, od kar ni več TFmobila MameŠefle, varno prevaža, kamor mi pač srce poželi.

Hvala vsem, s katerimi sem se družila ta vikend (tudi vsi prisotni v Bevkah), saj je bil vikend čudovito nepozaben prav ZARADI VAS. :P
Uporabniški avatar
 Dule
#42100
Vsem čestitke za dosežke in še posebej predhodnim poročnikom za obširna poročila doživetij s teka :clap: :cast1: :cast1:
 PPoce
#42104
Zdravo,
Ima kdo priblizne rezultate - skupno?
Hvala.
LD
Uporabniški avatar
 dusan
#42108
Saj sem vedel, da bom ob imenskem naštevanju marsikoga pozabil.

Pohvaliti je potrebno odlične teke vseh članov TF (Majda, Ero..). Posebno Miha je odlično taktično tekel.

Pozabil sem na novo poznanstvo (ALAN). Prijeten fant in sogovornik.

In kje so fotografije ???
Naložil jih bom tekom današnjega dne.
Uporabniški avatar
 ero
#42116
PPoce napisal/-a:Ima kdo priblizne rezultate - skupno?

z uradno obdelavo rezultatov so bile težave, zato predlagam, da kar sami poskusimo sestaviti svoje kroge in kilometre.

do zdaj zbrano (06.06 21:10):

deklice
[table][row]ime[col]up. ime[col]krogi[col]km
[row] [col]kristina_21[col]41[col]69,7
[row]Urša Košir[col]žuža[col]16[col]27,2
[/table]
dečki
[table][row]ime[col]up. ime[col]krogi[col]km
[row]Tomaž Zupančič[col]tomaz.zupancic[col]82[col]139,4
[row]Miha Perme[col]mihaperme[col]75[col]127,5
[row]Inot Klemenčič[col]INOT[col]74[col]125,8
[row]Ervin Šramel[col]ero[col]63[col]107,1
[row]Izidor Rovšnik[col]izidor[col]60[col]102,0
[row]Bojan Mežnaršič[col]bojanm[col]30[col]51,0
[/table]
Nazadnje spremenil ero, dne 06 Jun 2005, 21:16, skupaj popravljeno 6 krat.
 bojanm
#42118
bojanm 30 krogov 51km,zadnji je bil sprehajalni.lp
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#42120
Ero imam eno veliko a zate mogoče majhno željo!
Bi mogoče lahko dal gor graf če si ga naredil z Garminom, ko sva se pogovarjala pred samim startom.Tako bi lahko človek videl koliko smo naredili višinskih metrov gor in dol.
No ja tisti klanec je resnično eden najbolj potuhnjenih in zahrbtnih klancev :twisted: :twisted: .
Tudi na koncu ko me je tako bolel hrbet se mi ni zdel problematičen samo pobere ti pa veliko brezvezne energije.
Mogoče se mi zdi zaradi tega takšen, ker sem tolikokrat že bil na Storžiču in podobnih gorah in hribih da je to kaj.
No moj znanec Štefan, ki mi je v začetku kar v redu pomagal je dejal, ko je še kolesaril pred mnogimi leti za neko kolesarsko ekipo, da se še kako presneto spomni tega klanca ki ti da po glavi misliti :evil: .
Čeprav sem rekel da ne vem če bom prišel naslednje leto.Pa lahko rečem, če mi bo zdravje dopuščalo in ostale stvari, da se ga bom zagotovo udeležil ne zaradi organizacije, ki je bila brez besed :evil: .
Ampak bom prišel da se ogrejem za sam špartatlon in bom probal izbrati še boljšo spremljevalno ekipo, da me bo resnično spremljala vseh 24ur kot urca.
Vseeno se je NINOČKA potrudila po svojih najboljših močeh, še enkrat ji hvala za vse narejeno.
Za prvič je res odlično opravila!
Mogoče bo pa naslednje leto sama kaj popikala ta teren mislim 24urni tek v Grosuplju. :wink:
Zmagovalcu pa čestitam za opravljeno zmago.
Sam se osebno nisem nobenega bal, ali kakor bi se temu reklo, da bi imel tremo.Samo kar sem pomisli, da je sedaj vse na meni in sam sem sebi največji konkurent in moja glava, telo če bo šlo vse po sreči.
Da ne bo potem organizator spraševal sredi tekme, kakor je tokrat koliko imava kilometrov midva Jankovič in jaz.Nazadnje pa naju je hotel pomiriti z besedami: "Saj je to tek Sreče v Grosuplju!"
No, ja pa pustimo sedaj vse to.
In kakor bi Aleš dejal koliko dni bomo še spali do naslednje tekme na kateri se bomo družili Mi vsi skupaj Tekaški forum in njemu podobno misleči ljudje, ali nas vsaj spodbujali?
Lepo se imejte in se vidimo kmalu!
 Nataša
#42136
Z Mihatom sva šla tud v petek zvečer mal "počekirat" v Grosuplje, samo sva se naredila "nevidljiva" ali vsaj tako kaže glede na to, da še najine udeleže pri pičičih ni noben omenil... :cry: :cry: :cry:

Moram mal jamrat :lol:

Na žalost so poizpitne zmatranije vplivale na to, da nisva tekla in niti nisva ostala tam, je blo pa zelo lepo videt TF na kupu, predvsem tiste, ki so pridno nabirali kilometre.

Bravo, sploh MajdiPR za njenih 90+ (pa še za nepreštete in neupoštevane) kilometrov :cast1:

En tak 24-urni tek tko poživi eno mesto, se mi zdi. Bi lahko še kje drugje kaj podobnega organizirali... :roll:

In bravo vsem iz Bevk (5rca carica! :cast1: ) in Lučkotu za maraton :cast1: !!

sama sem se pa ta vikend čist neformalno in neorganizirano podila po kamniških gmajnah. Je tko pasal! :wink:
Uporabniški avatar
 kristina.kiki
#42139
Naj tudi jaz vsem izrečem iskrene čestitke!!! BRAVO!!!

Vesela sem, da sem vas spoznala, res ste vsi nekaj posebnega. :D

Posebna zahvala gre DUŠANU- za vso skrb in nasvete. Najbrž se ne zaveda, koliko mi je vse skupaj pomenilo in pomagalo. HVALA!

Posebej naj čestitam še Patriciji, Maji in Mateji. Občudujem vašo vztrajnost!

No, jaz sem prišla na tek kot izidorjeva 'maserka in navijačica', pa sem si premislila med vožnjo, saj sem vedela, da mi nikoli ne uspe samo gledat, me preveč zasrbijo podplati, haha... Hvalabogu, da sem imela mojo res amatersko opremo s seboj.

In sem nameravala preteči 20 krogov, no, na koncu se jih je nabralo 41.
Zame je to velik uspeh in ena najlepših izkušenj. Pa tudi moj prvi pokal.
:lol:

Odkar sem se po teku res naspala, kar pokam od sreče, ja, to je res TEK SREČE!!

Definitvno pa sem zdaj dokončno padla v to drogo- drogo, ki se ji reče TEK!!!

Na koncu pa še enkrat čestitke mojemu fantu, ki je zdaj v službi, pa gotovo prebira te strani! IZIDOR- ponosna sem nate!!! Drugo leto bom spet s tabo, spet bom tekla, ti bom pa našla maserko, saj sem te letos pustila na cedilu. Vem pa, da ti je bilo bolj všeč, da sem tekla kot pa te masirala, haha...

Lep pozdrav vsem, vsi ste moji TEKAŠKI IDOLI :shock:
Uporabniški avatar
 alan
#42153
Nataša napisal/-a:Z Mihatom sva šla tud v petek zvečer mal "počekirat" v Grosuplje, samo sva se naredila "nevidljiva" ali vsaj tako kaže glede na to, da še najine udeleže pri pičičih ni noben omenil... :cry: :cry: :cry:


He, he... povsem 'under cover' pa vseeno nista bila! Obstaja slikovni material, ki to dokazuje! :wink:

Nekaj slikc...
 žuža
#42154
Veliko je že napisanega, tako da je kar težko še kaj dodati.
Vsem čestitke, pa naj bo to za vse, ki ste prišli v Grosuplje za podporo tekačem in vsem tistim, ki ste tudi tekli in verjetno bolj malo spali. :wink:
Z vami sem bila le v petek, ko sem tudi pretekla svoj rekord: 15 + 1 krog...Brez vas bi bilo težko krožiti po Grosupljem. :D

Forumci, dobri ste! :clap:
Uporabniški avatar
 INOT
#42157
No meni je uspelo narediti 74 krogov,sem pa bil kot je že domnevala Barb res še čisto svež.Ampak ker se prvih ni dalo več ujeti sem ob 17 h raje odnehal.Ko ste pa vsi tako lepo sedeli pred šotori in srkali pijačo.Se mi je kar milo storilo... :cry: pa sem si zaželel :pivo: pa ste mi ga dali,da je letelo zadnja dva kroga kot sam hudič. :twisted: :D
Ja še posebna zahvala NINI ko sem bil popoldne malo deprimiran zaradi neobveščenosti o pretečenih kilometrih pa je samo rekla:"ja kaj boš pa delal celo popoldne?ležal? :?
Pa sem šel.Komanda je komanda... :lol:
Uporabniški avatar
 patricija
#42166
Dušan, malo te bom popravila :!:
Patricija je štartala ob 20.00,ker se je do tedaj po fajn kavici šele prebudila. Sledili so še jutranji opravki, potem pa se lahko štarta na polno.
Po božanski masaži pred tekom, pa sem po 18-ih krogih vseeno zaradi bolečin v kolenskih vezeh bila prisiljena počivati-zmrzovati v šotoru, in to v kratkih hlačah in spalki za na hawaje. V planu sem imela nočni tek, na katerega sem bila pripravljena zelo dobro, potem pa se je vse obrnilo, tako, da sem celo noč prebedela, a bolečina ob 5-ih zjutraj še ni popustila.
Odločila sem se za zelo hitro hojo, katero sem bila pripravljena izpeljati tudi do 18-ih, a mi je vseeno kljub omejitvi uspelo odtečti še kar dosti km.
Vreme mi je popolno ugajalo, ker ni lepšega kot VROČE in MOKRO :!: :!: :!:
S kampom sem bila kar zadovoljna, trava je zame vsekakor najboljši plac za šotor, postavitev je bila odlična, samo kak bor in tuš sta manjkala.

Hvala vsem, ki ste tako lepo skrbeli zame, tega ne pozabim! Vsa ostala družba, vam pa hvala za pohvale, vsi ste fenomeni, preveč vas je za omenjat, zato kontra vsem, čimveč uspehov in km, ta Grosupeljska SREČA pa naj ostane v vaših srcih vse do naslednjega leta!
Se vidimo! :wink:
Uporabniški avatar
 EnerGy
#42177
Zdravo družba! Ko prebiram tele članke, polne zanosa, veselja in sreče, sem se tudi sam odločil, da napišem nekaj besed o tem teku sreče in prelijem saj malo te kurje polti, ki me in me bo še verjetno kar nekaj časa oblivala po tem teku, na to stran, ki jo prebiramo.
Če bi mi bilo kdo rekel pred dvemi leti, da bom enkrat v enem mahu pretekel eden celi krog v Grosupljah, bi mu rekel, da ni normalen. -V soboto mi jih je uspelo preteči, (neuradno), 65+1 krogov, kar je zame res svojevrsten uspeh! Za to pa bi se rad ob tej priliki v prvi vrsti zahvalil Poldy-ju za marsi kak nasvet in podporo..., Dušanu -(brez tebe si tudi v nadalnje skoraj ne znam več predstavljat kake večje "dirke"...), Inotu -(mislim da veš zakaj..., bilo mi je v veliko pomoč...) in pa Patriciji za tiste prve trenutke po končanem teku, ki pa so bili res mučni, a s tabo veliko lažje premostlivi, hvala vam!
Vesel sem, da sem spoznal tudi veliko članov, ki sem vas prej poznal samo preko foruma, bilo je res super in komaj čakam, da se spet čimprej vidimo na kaki "dirki"!!! By!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA