Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 mala
#10233
stasa napisal/-a:... potem poiskala, pa bi dobila kos borove torte, njami njami!



Hoj, hvala Staša :P !
Se nama je s frendom malo mudilo v Ljubljano. Sva hotela še žuljastega :roll: PPočeja in obiskovalce iz tujine ujeti preden so šli na Šmarno goro.

Drugič definitivno kako rečemo.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#10245
matjaz napisal/-a::D :D :D Norci, sami norci!!! norcem je vedno krasno. cestitam


Helou!
Ja, midva že veva, saj naju deli le Deželna blaznica (Psihiatrična klinika, op.p.)!

Drugače pa čestitke vsem olimpijonikom iz Fukatca!
Uporabniški avatar
 tamy
#10250
ooo,sami zadovoljni obrazi,vidim! :D res lepo slisat,da ste bili zadovoljni,saj se meni osebno ni zdel nic posebnega.mogoce zato,ker se ga vsako leto udelezim in je vsako leto podoben? :oops: ok,lazem lazem in se enkrat lazem...ni bil isti.spoznala sem forumovce in to je bilo najboljse,kar se je na celem teku zgodilo(poleg tega,da sem prezivela tistih 3 km).rada bi povedala,da mi je bilo pri stasi doma ful vse,ker je bilo vse tako sprosceno,ker smo se nasmejali...aja,fotr...a si hotel povedat,da sem gobcna??? :oops: :twisted: :oops: :twisted: to pa vsi recejo...no,potem pa ze drzi.simon je res pekel kakor hitro je mogel,ceprav je na koncu ostalo se veliko hrane...vabljeni na posladek:) v glavnem,se posebno lepo se mi je zdelo,ko je babi viki(stasina mami) prinesla rafaello najboljsemu tekacu,a je bil to matjaz,a ne?v glavnem,ko jih je ponudil,seveda nisem ostrala praznih rok.prijazno od tebe! :wink:
Uporabniški avatar
 Fotr
#10259
matjaz napisal/-a::D :D :D Norci, sami norci!!! norcem je vedno krasno. cestitam


One Flew Over the Coocoo's Nest = Tekaški forum :D :D
Uporabniški avatar
 Fotr
#10260
tamy napisal/-a: ...aja,fotr...a si hotel povedat,da sem gobčna? :twisted:


Hotel sem reči, da si zelo zgovorna in da mi je to všeč, še posebno je fajn, da nimaš treme, kadar te več ljudi posluša. :D Kar v redu si in še naprej bodi taka! :D
Uporabniški avatar
 Barb
#10296
mala napisal/-a:Hej, hoj!

Še malo mojega glasu o Logatcu...Bilo super. Zame je bila to prva 10 kilometrina. Barb je postala moja idolka, ker je hitra kot strela in sem jo po 100 m skupnega teka le se gledala v rdeco majco.
Vse cestitke tudi Stasi, ki je carica po 24-urah v Grosuplju imela se toliko volje da je pretekla 10 km v domačem kraju. Svaka čast punci! :D

Sem vasela da sem vas nakatere spoznala tudi osebno in druge občudovala na psiho :shock: teku v petek in soboto. Sama sem bila v navijaškem taboru PPoče-ja in se seveda blazno veselila njegovega rezultata. Fant je res garal.

Se vidimo v petek na Ženskem teku?


Hvala bogu, da si se javla.Ves dan včeraj,ko nisem prišla do računalnika sm razmiišljala,kako bo prva stvar,ko pridem na Forum, da poženem tiralico za zelo prijazno punco,ki je v nedeljo pristopila k meni.Jaz bizgo,pa v zmedi,ki je po teku še vladala v mojem telesu,pozabila kako si se predstavila.
Pa tako hitro si potem-oz.pardon sta odbrzela.
Že med tekom,ko sva nekaj časa tekli skupaj sem čutila neko naklonjenost.
Hvala,za zgoraj izrečene besede in v čast mi je, da sem lahko nekomu idol.Upam, da se pobližje spoznava in glede na to, da si tudi sama zelo hitra,v prihodnje podirava rekorde v imenu Foruma.

Ženskega teka se bom skoraj zagotovo udeležila-ne vem sicer kaj pripravljajo gorenjski fantje za trening.Upam, da me ne izmučjo preveč.Kajti v nedeljo me potem čaka še PST.

Aja drugač pa jst tud na Šmarno hodm.Še včeraj,ko sm imela dopust sem šla gor.
Uporabniški avatar
 Barb
#10391
Staša a ti greš,al kaj :?:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA