Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 lojzeP
#11091
Bravo Bojan - dobro si včeraj tole podelal. :D :D

Če si bil vsaj pol toliko uspešen redar kot foto mojster, potlej si imel vse ženskice uspešno pod kontrolo ( no glede Mojce pa ne vem čisto natančno ).

Fotke so hudooooooooooooo hude, ampak uni kvazi guardi ( v rdečih - majicah; beri - hudički ) so pa tudi za v nevem kam :oops: :oops: - ampak zgledajo pa ..... , a je tko, naša draga dekleta, žene, gospodične, ...

Tudi dekleta so izkazala ves tekaški čar in šarm, tako, da Ero, Milkec, Žiga, Kalček in ne vem kdo še vse - če se kaj podobnega ne ponovi, gre pa protest sigurno v parlament na presojo skladnosti z Zakonom o športu. :juhuhu:


2x LP


P.S. Glede tistih tetk ( ane in lize - jasno ), se pa že tako ponavljamo, da postajamo že kar preveč prijetno "dolgočasni" - pa čimvečkrat bodimo taki, a ne de ?????
Uporabniški avatar
 gregorb
#11093
Pohvaljene gospodične, žene, mame...
dežja in toče zaenkrat ni blo!
:wink:
#11096
Evo me. Slovenski ženski tek USPEL. Vzdušje je bilo bomba. Še posebno navdušujoče je bilo opazovati naše rdečkarje-bodigarde v svoji pomembnosti pri izdelavi strategije usmerjanja in varovanja cvetja slovenstva. Za tem je sledila namestitev na ključne točke proge.

Priznam, da sem celo dopoldne visela na službenem oknu in s pogledom ocenjevala Rožnik po dolgem in počez, merila višinsko razliko in bentila, kako Ljubljančani za tek najdejo edini kucelj na ravnini. :x Očitno tudi v Ljubljani "brdima nikad kraja"! Seveda sem bila vsako minuto bolj prepričana, da sem nora, če se odločim za 8 km progo. :roll:
Ne vem kaj mi je bilo, da sem ob prijavi obkrožila ravno 8 km in se trenutek za tem že zmerjala: »trola nora, zakaj ne uporabljaš možganov«! Seveda sem svojo neumnost zmanjševala tako, da sem iskala vsaj še eno žrtev-trolo, ki je bila prepričana, da dolge proge ne zmore, pa se je vseeno odločila zanjo.
In začelo se je. Že za Tivolijem je moj polar začel z udarci usode, pa se sploh še nismo začele vzpenjati. Do vrha sem porabila ves repertoar sočnih kletvic, spljuvala sebe, Rožnik in organizatorje. :evil: :twisted: :evil: Še dobro, da so bili bodigardi tako na gosto posejani in oblečeni v veselje obetajoče majčke – no to me je malce umirilo. FANTJE, bili ste od HUDIČA! Vesela sem tudi, da skrbite za simpatičen podmladek, ki je klical za menoj »o, živjo, midva se pa poznava!« (runner – takoj naroči tekaški dres za otroke in kupi mu žavbo proti komarjem). Če nebi bilo vaših vragolij, ne vem, če bi zmogla. Od srca hvala Dragonsu za spremstvo proti cilju, vlil si mi veliko moči!
Hej, Bojan, slikanje dovolim samo z levega profila, tako kot Helenca Blagne Zamanova, prosim, drugič to upoštevaj (še dobr, da se v špegu ne morem pogledat odzadaj).

O nadaljevanju, bo pa kakšna druga rožica poročala.

Hvala vsem za zelo, zelo lep dan, naj ta tek postane zvezda stalnica!
Uporabniški avatar
 Fotr
#11100
Ženske bi res morale voditi svet, kajti tam, kjer so one glavne, :evil: je situacija res prisrčna, prijazna in polna dobre volje in razpoloženja. Take občutke sem imel na včerajšnjem teku žensk v Tivoliju. Veselo vzdušje na startu, sproščenost med tekom in veselo zadoščenje na cilju je prevladovalo okoli tekaških terenov. :D Moški primerki smo imeli enkratno priložnost, da kot redarji na stezi usmerjamo ženske in jim kažemo pravo pot, čeprav je v realnem življenju ravno obratno, kjer smo moški brez žensk bolj slepe kure kot pa iznajdljivi mačoti. :cry: Seveda se je to zgodilo samo na tekaški preizkušnji. Tej vlogi primerno smo bili tudi oblečeni v rdeče majice s hudičkom na njej, da bi s tem pokazali vsaj malo avtoritete. :twisted: Z rdečo majico smo bili res pravi Red-Arji, kot se temu strokovno in profesionalno reče. Res enkraten pogled je bil na startu in neposredno po njem, (kot redar takoj na začetku steze sem imel možnost dobrega razgleda) na navdušen šopek žensk, ki so tekle po stezah Tivolija. Redarji na drugih točkah so imeli še boljši razgled, ko se je šopek razpotegnil v posamezne rožice in so jih nepretrgano lahko opazovali in usmerjali. Ostalo nam ni nič drugega, kot da svoje navdušenje izkažemo tako, da bodrimo tekačice in jim izrekamo priznanje, ki so ga bile zasluženo deležne. :D Še več se je zgodilo, tudi one so bile navdušene nad redarji in so to tudi prijazno pokazale in nam povedale. Naš moški Red-Ar ego je s tem še zrasel, kar je še en dokaz, da brez ženske pomoči pri moškem ne zrase nič kaj omembe vrednega. :oops: Na cilju so bile zadovoljne tako predstavnice nežnega spola, ki so tekle, kot vražji Red-Arji, ki so svoj posel tudi zadovoljivo opravili, vsaj tako je bilo slišati iz pohval, ki smo jih željno sprejemali. :D Kdo pa ne dvigne glave in ponosa, če ga pohvalijo res simpatične in postavne mladenke in žene, ko smo se vsi skupaj vrnili na izhodiščno mesto. :D Lepo popoldne smo preživeli v Tivoliju, sklenili spet nekaj novih poznanstev, spoznali mnogo simpatičnih članic foruma, s prekaljenimi članicami pa smo opravili analizo v legendarni Piramidi. :D :shock:
Mislim, da je ideja o teku žensk z moškimi redarji enkratna in zasluži, da bi postala tradicionalna, še posebno, ker sem imel občutek, da je tudi nežnejšemu spolu všeč. :D Vsekakor gre velika zasluga za organizacijo našemu prijatelju Kalčku, pa tudi TF ni brez zaslug. :shock: Na koncu smo poslali še podpise v podporo Filipidu, ki čaka v bolnici na presaditev kostnega mozga. Verjamem, da mu bo podpora udeleženk in udeležencev iz ženskega teka pomagala premagati bolezen. Pika na i pa je bila podelitev nagrad tekačicam, ki si ne zaslužijo samo nagrade, ampak prisrčen stisk roke in aplavz zaradi prijetnega vzdušja na teku, ki so ga ustvarile. :D
Moje mišljenje je, ta je treba tek ponovno organizirati, ni treba, da šele naslednje leto, lahko tudi prej. Zakaj pa ne bi bilo več takih prisrčnih tekaških druženj v sezoni. :D :D

Red-Ar na prvem ovinku
 Ursa
#11102
Se enkrat se je izkazalo, da smo nepremagljivi v dobri volji in glasnosti, ko je treba navijat za svoje... in seveda vsem ostalem :) Skoda, da ne morem veckrat z vami, skoda da nisem mogla na analizo - pa saj bom prebrala tukaj:)

Cestitke svem, ki ste zmogli premagat nov izziv (Tjasi se posebi:). Zdejle pa z druzinico sibamo na zasluzene pocitnice na Roglo, tako da me kak teedn ne bo.

Lepo se imejte!

Ursa
Uporabniški avatar
 milkec
#11105
Polno hvala vsem puncam za udeležbo in vsem fantom za pomoč, vsak je tekmoval v svoji konkurenci in vsi smo zmagali.

Končno so tudi fantje imeli zadnjo besedo in zato mislim, da je vsekakor to treba ponoviti.

Se pa moramo še vsi rdečkarji pohvaliti, da toliko zajčkov nimajo niti Kenijci na največjih tekih. Matjaž je imel kar 150 zajčkov, no mi ostali nekaj manj.

Torej super, super ideja Kalček, lepa odzivnost foruma in odlični extremovci.
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#11107
No, tudi zame je tek uspel. Uspel mi je strokoven zvin gležnja (bo BojanU fotko gor vrgu). Bilo mi je kar malo nerodno. Ta tek sem vzela čisto na izi, kot sproščujoč popoldanski jogging. Poflajštrana, povita in zatečena pa sem bila tako, kot bi pretekla RAAM. Štor babji! :evil:
Namesto v Piramidi sem večer preživela na urgenci (po nasvetu luštkanega zdravnika, ki je bedel nad štori v Tivoliju)
Skrbno sem pregledala vse hladilnike po hodnikih KC, da bi našla "zelenega kozlička" in bila vsaj nekako povezana z vami v Piramidi.
Na srečo sem domov prišla brez gipsa in z diagnozo- distorzija skočnega sklepa. No sedaj bom nekaj časa šepala na obe nogi.
Na kolesarski maraton češenj v Goriška brda danes nisem šla, čeprav bi se z malo stiskanja zob dalo. Se šparam za ponedeljek, prvi dan tritedenskega dopusta. Imam kar malo slabo vest, ker bojo moje tekaške superge oddaljene od mojih nog 1953 km, bo pa zato rit skoraj neločljivo povezana s kolesarskim sedežem.
Zahvaljujem se vsem forumcem za dobre želje mojemu staremu gležnju. Staša, pazi na koleno! Ko pridem z dopust, sem bom oddolžila za tekaški in forumski post.
Uporabniški avatar
 Staša
#11111
:D Ženski tek je dosegel namen in ima lepo popotnico, da postane tradicionalen. Fantje ste se res izkazali, se mi zdi da vam je prav sedlo, da ste nas lahko malo popedenali! :D Pred štartom je vladala mala evforija tako med red-arji hudički kot med tekačicami. Navijanje in bodrenje ob progi ni imelo primere, se prav čuti, da smo ponosni eden na drugega! :D
Med tekom sem spoznala Ivano, mlado mamico, ki se vrača na tekaške steze po pavzici in sva malo poklepetali. Je povedala, da nas redno bere. Tako da, ŽIVJO IVANA!
:D
Žal je meni še tako lepo vzdušje pokvarila bolečina v kolenu. 62 km asfalta prejšnji teden je bilo preveč. Čeprav sem cel teden bila previdna in sem počivala, so bolečine neznosne. Prej sem samo čutila, da me ima nekaj boleti, med tekom in po teku sem čotala. Tako bom imela v prihodnjih dneh teden kolesarjenja. Mi je prav hudo, ampak ni druge možnosti.
Precej nesrečno, kljub vsemu upam, da ni najhuje in da se bo kmalu postavila na noge, se je tek končal tudi ANDREJI. Živjo, Andreja! Sem prepričana, da ti kolesarjenje po Grčiji ne uide!!! (hmm, kaj če bi šla tudi jaz sedaj na terapijo kolesarit po Grčiji :D )

Ampak kljub vsemu - bilo je kot vedno, pa še malo posebno. Punce, bravo za številčno udeležbo, fantje, hvala za skrb in navijanje (tokrat se je "moški duh" prav prebudil v vas :), organizatorji - dobra ideja, drugo leto ponovimo, ana in liza, vama pa hvala za prijeten zaključek, saj sem se zopet nasmejala dialogom, ki jih sicer spremljamo na forumu, V ŽIVO.

(Dpop in Nataša sta nekje v svojem boju neodločena 214:214. :D, Lučko je za kazen moral odpeljati pred Tjašo, da bo on naletel na radar, Lojze še vedno ni povedal, kaj je mislil z "ni da dol padeš" :), Fotr in Barbara sta analizirala, da se je Barb dvignil utrip vedno le, ko je tekla mimo Fotra... skratka, smeha za cel teden nazaj, ko se nismo videli!!!) PRESS :)
Uporabniški avatar
 matejka
#11113
Hej hoj

Vceraj je bilo pa res fajn...jest sem sicer se cisto na zacetku, ampak malo sem pa zdej ze videla kako to gre...
vcerajsnji tek je bil cisto nekaj drugega kot kake druge prireditve, ko tekmovalci na startu nosove naprej molijo, da bojo ja prej startali...no sej ni tko hudo, amak fotr se mi zdi je tko lepo povzel vse dogajanje...to o moskih in zenskah pa sproscenosti!

Prav posebej vesela sem, da sem spoznala nekatere od vas TF, ki sem jih do zdaj poznala preko slikic oz. risbic...tko kot pravi Natasa, vasa pripadnost in srcnost vas bo kmalu pripeljala v sektastvo :wink: he he.

Hvala vsem k ste taki odprti, pa k sprejmete medse, da se tudi novinec pocuti, k da je ze z vami ze sto let....

V piramidi je blo verjetno zivo, meni je zal, da nisem prisla, bila sem namrec kr zmatrana in se moram do drugic bolje pripravit, da mi bo cas ostal se za tist per. :toast: Jest namrec ne tecem skoraj nic, ampak se vedno zacenjam...sem pa se kr aktivna pri drugih sportih, vendar je to za tek skoraj nerelevantno, ker je to cist ena posebna oblika gibanja in upam, da mi bo prisla v kri, tko kot je vam :cast:

Kaj se: ponosna sem na tjaso!!! :clap:
Uporabniški avatar
 matejka
#11116
eh, ne sem se zmotila , ne da nisme imela casa za per (tut to mal no), ampak energija - te mi je zmanjkal! drugic more bit boljs.

Stasa, zal mi je za koleno,
jaz sem pa tam pri nike stantu probala ene supege sxylon in so me gleznji celi cajt boleli pa desno koleno mi je oteklo...sej pravm ni fensi vse, bojo moji ta glomazni zimski supergi kr fajn...sam tok.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#11127
Ja, glej, Matejka, takole je to

Če je pa tebi (z)manjkalo energije, si pa naredila življensko napako, ko se nisi oglasila v Piramidi.
Tam take kot ti ( vsaj sama tako praviš ) polnimo z omenjeno energijo do meje naspidiranosti, in, če se ne motim, se je zadnjič govorilo, da so ene fejst ( prej ) utrujene modelke šle iz Piramide direkt še en krog na Rožnik nardit. :D :D


2x Lp
 dpop
#11128
Živ sem, žiiiiiiiiiiiiiiiiiiv!!

Sicer, če bi pogledi ubijali, pomoje bi bil že po 3 sekundah v Tivoliju
brez glave, razčetverjen, pa še na grmadi sežgan...
Zato sem raje "preskočil" dolžnosti redarstva... pač... tam je bila množica
gor na Rožniku pa... :wink:

Pravo veselje je bilo gledati "gospodične" pri nekakšnih vajah
v "stilu Bruce Lee-ja"... uaaaa...iiiiiiiiii...assssaaaaaa
Se je zelo dobro videlo katera ima tangice, katera je brez in ostale
detalje (Nečemo sad o tome PRESS) :twisted:

Kdo je zmagal... VSE!!!! Nagrade po teku so bile bogate, žal nobene
kolesarsek čelade (Tjaša.. za silo lahko oba trakova okol glave daš,
mal bo vroče ampak mal zaščite pa bo :wink: )

Skratka... glede na to da se je vse skupaj končalo z Anne Lick...
(no tako se ji bo reko v Dublinu)... USPEŠEN DAN!

P.S. tistih 214:214, ki jih omenja Staša... to je šele "redni del"
komej čakam da bo "play off"... tam da človek vse od sebe...
no.. ne dobesedno :twisted:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#11130
Pa pazi na "over time", da se ne boš že prej izpraznil. 8) 8)

2x LP


P.S. Na kolk zmag se pa gre tale vajina "oralna dejavnost"
#11131
Tjaša napisal/-a:Če ne bi bilo vaših vragolij, ne vem, če bi zmogla[/color]. Od srca hvala Dragonsu za spremstvo proti cilju, vlil si mi veliko moči!


Kak mesec nazaj sem zasledil naslednje vrstice ......svoboden si kot ptica v zraku , nadzor nad sabo ti da moč, da lahko premagaš vse..................
in to si tudi storila.

Vsem puncam čestitke. :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA