Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 zz topka
#184238
Ljudi, ljudi, vratia se Šime... Gdje je bia? Ništa jea, ništa pia, samo Valentinu je lovia....
Jeah, sem šla ku strejla... končno sem prišla v prvi polovici udeleženk v cilj... Jeah, ma sem prišla osma odi osemnajstih... jeah, ... Ja, pa kej , če je bla proga dolga samu 3,5 km...
No, ja, sej se že tolažim, da pri dvanajstki ne bi blo glih tako, no.... Ma, en malčk sem pa lohku tudi zarad tega hepi, nje???
No, no, prileti malo na ta svet, punca!
Tako.
Pa začnimo s prijavami. Na žalost tiste tetke na prijavah še nikdar niso slišale za družinski popust pri ravninskih tekih za PN, zato se mi sploh nej dalo krejgat, kako bi prišla čim bolj lišo skuzi... Sem plačala brez besed.

Na štartu sem vidla veliko forumovcev, Arrabota, če mene vprašate, prvič. Pa tudi Nado prvič, pa veliko, ki jih niti ni imelo majčk TF-ja.
Tae, ta je bla pa kar težka, ne? Konkurenca kar huda, se je zbrala sama dobra elita. Zmagal je stari maček Miro Vogrič, vsa mu čast. Najbrž je imel Tine Torkar kar hudo poškodbo gležnja, a je vseeno zneslo za tretje mesto. Imela sem možnost navijanja v cilju, ker sem že zdavnaj tudi sama priletela skozi cilj, tako, da sem vsakemu, ki sem ga poznala, seveda na glas aplavdirala, ...
Pri damah je Aleksandra Fortin zmagala z veliko prednostjo pred Sergejo Lipušček in tretje uvrščeno domačinko Manico Radivo.
Bravo, punce!
En malčk se mi ni šlo na pasulj, ma ko sem ga pa probala, njami, se mi ga kar ni nehalo jesti... SUPER FIN PASULJ! Nočne dišavne more pa pustimo za jutri...

Saj ni za verjeti, ampak celo oba z mojim ZZ topom sva bila izžrebana za nagrado. Jast sem dobila vilede in en kup pvc vrečk, moj dragi pa nov povšterček za v novo hiško...
Taetu sem rekla, da dobijo vsi, pa je rekel, da nima on te sreče za dobit nagrado in je res ni imel... kajti izžrebali niso vseh... Sorry, Tae , sem falila.
Ko naju je že eno malo treslo od mraza, sva šla samo še po dober sir na eno kmetijo, kjer je pisalo, da ga prodajajo in hitro domov k deci.
No, po nekaj letih se nam je tek v Petelinjah le posrečil, tako da je plan za naslednje leto že narejen...
Ma sam še p.s. Tiste slaščice v šotoru vem, da so vredne grejha, sam kej, ku ima dobri namen ( za cerkev) močno inflacijo. Ko smo jih kupovali pred Evrom, so bile en kos po 100 sit, zdaj pa en kos 1€ ?'???? Tako,da sem se jim odpovedala...
ma so šle vseeno v promet! Tudi brez mene, ja...
Uporabniški avatar
 RoKo
#184254
ZZ-topki moram sporočiti, da je torta, ki je bila namenjena liciticiji končala pri srečnežih, ko so se zatekli v šotor pred dežjem. Tudi pecivo smo pojedli.
Organizator je zadel z načrtom proge. Taka naj v bodoče ostane. Idealna. Udeležencev je bilo letos veliko, na koncu pa spet dež, ravno ko so jo muzikanti užgali. Lahko bi kakšno že vmes, recimo med podelitvijo.
Pasulj enkraten, domov sem odnesel še paleto športne prehrane Pivka. :D
Uporabniški avatar
 mrzli
#184257
RoKo ma glih sem hotel tud jaz napisat nek podobnega pa si me za mal prehitel :)
Vglavnem brez pripomb, tek vredu, organizacija prav tako, vreme tudi, razen zdaj na koncu dež, da smo se morali v šotor umaknit, ma smo vsaj tortice dobili.
Sem pojedel 2 pasulja, 2 veliki pivi in še tortica povrh. Še zdaj me stiska v želodcu, pa pasulj je tud že začel delovati :lol:
Vglavnem vse OK, uživajte se vidimo na naslednjem teku :laola
Uporabniški avatar
 tae
#184258
Rezultati verjetno že so kje ? (nisem še nič gledal)

Kljub temu, da sem bil na tem teku prvič, sem potihem računal na uvrstitev med prve 3 v kategoriji. Tokrat se ni izšlo. Spet sem bil 4. Sicer mi je pa itak ljudstvo že začelo govoriti, da ne bom več član svojega kluba, ker že nekaj časa nisem bil četrti. No, sedaj sem spet IN. V ciljnem finišu me je prehitela absolutna ženska zmagovalka Aleksandra Fortin. Nekajkrat sem jo sicer že prehitel, ampak danes ji nisem mogel več slediti. Proga kar težka (gor, dol, makedam). Forumovcev kar nekaj.

Spoznala sva se z activeanom, s katerim sva se tudi udarila (v teku seveda :D ) glede na to, da imava sicer precej podobne rezultate (ločujejo naju sekunde). No kako je bilo, naj pove on, če hoče.

Očitno sem s prireditve odšel pravočasno, tik pred dežjem.

zztopka, za drugič boš vedela, da mi moraš kar verjeti :D Pa hvala za navijanje v cilju.
Uporabniški avatar
 vencelj
#184275
tae napisal/-a:
Spoznala sva se z activeanom, s katerim sva se tudi udarila (v teku seveda :D ) glede na to, da imava sicer precej podobne rezultate (ločujejo naju sekunde).


Vsekakor je 1:0, razlike 1:08...

:clap: in čestitke vsem :!:

LP, vencelj
 MATJAŽ
#184283
Organizacija odlična :clap: .Za mladino ni bilo štartnine :clap: .Kar se pri meni kar pozna.Proga mi je bila full všeč, še bolj pa vreme.Spoznal sem cel kup forumovcev.
Imel sem čast opazovati dvoboj activean-tae v živo.Iz štarta sem tekel za njima , tae je kar potegnil in si nabral nekaj prednosti na drugem kilometru se je activean odločil za napad a se je čez čas očitno premislil.Približno na tretjem kilometru sem ga prehitel,potem sem začel opazovati tae-ta,ki si je očitno za doping našel Aleksandro :D ,kar ni hotel od nje.Od tukaj tudi tista minuta prednosti :wink: .Pred ciljem sem se začuda približal še njemu,kar me je glede na njegovo pripravljenost močno presenetilo,ko sem zagledal še jaz Aleksandro od blizu sem dokončno dobil krila in prehitel še njega.Doping očitno pri meni bolj deluje.Naj povem, da je v cilju zame navijala moja doping kontrola in sem moral na hitro spustiti raven hormonov. :--( .
Tudi jaz sem na srečolovu dobil zalgo "podmazanih" beljakovin iz Perutninarstva Pivka,za kar sem bil neizmerno vesel :D .
Pa še to.Lonely me je slikal za inventuro.A bo slika glede na njegov izraz na obrazu ,ko je pogledal na ekranček , verjetno primerna za v "špajz" ,da otroci ne bodo hodili krast marmelade. :hehe: .
Na kratko: bravo organizatorju (nič ne spreminjajte-bilo je perfektno),bravo vsem tekačem in hvala za popolen dan :laola .
 bogi
#184284
Tudi sam sem se prvič udeležil Petelinjskega teka.Proga zelo lepa,ne prestrma,razgibana.Ob progi se je zbralo tudi nekaj navijačev.Z rezultatom teka sem zadovoljen.Po teku odličen pasulj,veliko sponzorskih nagrad (sam na žalost nisem bil izžreban).Za popestritev še domača muska.Domov odšel pred dežjem in dobre volje.
Bilo je lepo. Se vidimo naslednje leto :wink: :) :clap:
Uporabniški avatar
 activean
#184302
pa je za nami še en zanimiv tek. Organizacija je bila kar na nivoju, dan mi je polepšalo to, da sem spoznal kup forumcev..upam, da se čimvečkrat srečamo- če me vidite, kar stopite do mene.

žal sem kar se tiče mojega teka spet jezen na sebe, saj mi letos (razen bovca) sploh ne steče. S TAE-tom sva skupaj štartala in tudi tekla skupaj cca 2km( bom probal dobit sliko, kjer sva še povsem en ob drugem)..potem je prišel prvi vzpon=in vrag je odnesel šalo!- zopet sem bil na vseh vzponih in klancih zelo šibak in pridno sem izgubljal mesta ter večal zaostanek..na ravnini in v spustu pa sem bil nekje v hitrostnem razredu, kot je bil tae ter tekmovalci okrog 20 mesta.
TAE -Najprej je padel Obivankenobi potem Kovit ter Inot..sedaj pa gladko z dobro minuto zaostanka še jaz- Activean. Dober si, ni kaj

p.s: še je čas, da ti vsaj na kakšni tekmi vrnemo :mrgreen:

Pa lep pozdrav
Uporabniški avatar
 lonely
#184339
Teka v Petelinjah se zmeraj rad udeležim, če mi čas in program to dopuščata.
Lepa in relativno zahtevna proga...odlična organizacija.....brez pripomb.
Vreme--tekaču "prijazno"....označbe in okrepčila OK....srečal veliko starih in nekaj novih prijateljev (mrzli,activean,MATJAŽ...).
Skratka tekaška prireditev vredna udeležbe.

@MATJAŽ---slikica je kar v redu,kar oglej si jo ---140-a slika po vrsti :
viewtopic.php?f=55&t=10719&p=165058#p165058
Uporabniški avatar
 Arabo
#184400
Proga je bila res lepa in nekoliko manj "hribasta" kot prejšnji dve za Pokal PN 2009 (Ajdovščina in Hotedršica). Tudi vreme je bilo naklonjeno. Pred in po samem teku pa se je dogajalo približno enako kot na vsakem teku PN. Rezultati pa so bili na oglasno desko objavljeni izredno hitro, nisem niti dobro uspel pojesti svojega odličnega pasulja, pa so že bili tam.

Glede proge ne morem povedati, ali je primernejša od ta daljše (15 km) variante, a se bom ne glede na to teka udeležil redno kar še nekaj sezon.

Glede na pretekle teke PN sem srečal tudi nadpovprečno število forumovcev. Nekatere prvič, nekateri pa .... so "neuništivi". Skoraj vedno in skoraj povsod.

Glede mojih pričakovanj in samega teka lahko povem, da sem presegel svoja pričakovanja, in sicer tako po doseženem času kot tudi uvrstitvi (predvsem v svoji kategoriji). Ključna točka je bila prva in najdaljša strmina po prvem km proge. Tam sem ob nespremenjenem ravninskem tempu prehitel kar nekaj sotekmovalcev in potem razliko v nadaljevanju zadržal. Pri 15 km različici teka, pa naj bi bil proti koncu baje še en zahtevnejši klanec. Zanimivo bo tudi to progo izprobati v prihodnje.

Kar se tiče izmerjene dolžine proge, je moj garmin 305 "ugotovil" 11.613 m.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA