Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 ero
#14540
Matevz napisal/-a:Ero, ali obstaja evidenca najdaljših postov na forumu?
Tale bi kar lahko konkuriral, a ne :D :D :D


:D obstaja od ravnokar. si že zmagal :D

sicer pa - kaj naj rečem - svaka čast!!!

sem se spraševal, kako je bilo z Ljubo, ja...
 dragons
#14587
Včeraj je bila na TV Paprika oddaja o lanskoletni prireditvi. Človek lahko reče le HUDOOOOOOOOO.
Od 29 ekip je prišlo 7.
Uporabniški avatar
 Matevz
#14797
ero napisal/-a:....sem se spraševal, kako je bilo z Ljubo, ja...

Ta ekipni del zgodbe je pšo svoje zelo zanimiv.

Eden je zmeraj tisti, ki se matra, ampak na koncu je njegova odgovornost (oziroma odgovornost vsakega člana ekipe), da ve kako hitro lahko gre.

Sedaj se mi je npr. na žici že dvakrat zgodilo, da nam je eden "crknil", ampak letos je bilo tako, da je ta, ki je pol crknu skoz vleku naprej. Jaz sem vedel koliko lahko grem in se tak tempo držal, on je pa stalno cukal naprej, kao dejmo, dejmo, po ga je pa pobral.

Tu na adventure raceih je isto. Za Ljbo smo mogoče res šli prehitro, ali pa smo premalo počivali (kar nam je na koncu očitala) ampak odgovornost vsakega člana ekipe je, da ne gre hitrje kot zmore in da se ustavi, če rabi počitek. Ker npr. Ljuba ni mogla od mene pričakovati, da bom zahteval počitek, če ga jaz nisem rabil. Ona bi ga morala zahtevati. BTW, Jaz mislim, da sem bil fizično pripravljen tako, da bi šel brez prevelikih težav skozi z zmagovalno ekipo (pa ne da bi se hotel hvalit, ampak nivo konkurence je res nižji kot na triatlonih - pa tudi trenirajo tile fantje in punce manj).

Ampak kar se LJube tiče, je njen padec na biciklu tudi precej vplival na njeno napredovanje. Dohtarica ji je pod Peco rekla, da naj kar takoj odstopi, da je prehuda poškodba. In je moralo biti zanjo, kljub temu, da smo ji pomagali in jo vlekli zelo, zelo težko.

No, ja, whatever, za drugo leto bvi rad sestavil eno ekipo za zmago (ali pa vsaj za stopničke). <b>Kje je kakšna oštra babnca</b>

Eno oštro imam sicer tudi doma, ampak oštro v drugem smislu :D :D :D :D :D :D
Uporabniški avatar
 vidkul
#14806
Če hočeš oštro konkurenco pojdi na Terro Incognito na Hrvaško. Ki ni dosti dražja od ARSa.

lp Vid
Uporabniški avatar
 Matevz
#14807
Jaz iščem oštro babnco, ne konkurenco :D :D :D

So pa na Terri itak podobne ekipe (ta boljše)
Uporabniški avatar
 vidkul
#14808
Mislim da bodo vsako leto hujše ekipe. Še bolj bo pa temu pripomogla medijska odmevnost. :twisted:
Z oštrimi babnicami je pa ponavadi, kar velik problem, že dobit jo je problem kaj šele da je ostra.

lp Vid

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA