Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Staša
#16686
milan napisal/-a:
Staša napisal/-a:
milan napisal/-a:Sem vas vse srečal ko ste tekli. Jaz sem tekel krog v nasprotno stran.
Če bi prej vedel za tek bi prišel. Pa drugič.



A si ti pol tisti, k sva se tko nazaj spogledala? Kratke hlačke?! Sem bila tako kregana od Aleša pa od Fotra, zakaj za drugimi gledam, da sem se izgovorila, da gledam tvoje hlačke, če imaš take kot jaz :)

A si?


Ja res sem mel kratke hlače (ker so pajkice v pranju:) )
Pa en kolesarski dres tak pisan... A smo se srečali 2x ?


Ja, 2 kroga smo delali, samo ne vem pa, ... jaz se samo spomnim, da sem se za enim tekačem obrnila, on pa tudi za nami in potem je verjetno obema mal postalo nerodno in smo hitro obrnili glavo naprej... Tega bi se spomnil.

Morda se bo pa še tretji javil:)
Uporabniški avatar
 Barb
#16687
gregorb napisal/-a:
Barb napisal/-a:
Staša napisal/-a:Sem barb videla, kako je tekala po Rožniku, ko smo mi tekali okrog Brda...


tole pa ne razumem,oprostite :?:

Če že,je Barb tisti dan želela tekat v Bevkah, ne pa na Rožniku
...itak je pa pol šlo vse v maloro
...smo tisti dan pretakal solze :wink:


Detektiv je danes opazil Barb in lahko sporoči, da se tisto pretakanje solz očitno še pozna! Ni še čist na trnih nogah! No tolk, da pride do MobyDika na kufe, tolk pa že!

Šherlok press


VESTE KAJ VI DETEKTIVI-TOLE JE PA ŽE KR TOO MUCH
A pol si tud kiklco vidu, a ne :P :wink:
Vsaj za neki se je splačal, a ne :?:
Uporabniški avatar
 gregorb
#16688
Barb napisal/-a:
gregorb napisal/-a:VESTE KAJ VI DETEKTIVI-TOLE JE PA ŽE KR TOO MUCH
A pol si tud kiklco vidu, a ne :P :wink:
Vsaj za neki se je splačal, a ne :?:


Nogce so še bolj bele, a nis še nč posončla!?
Uporabniški avatar
 milan
#16689
Staša napisal/-a:
milan napisal/-a:
Staša napisal/-a:
milan napisal/-a:Sem vas vse srečal ko ste tekli. Jaz sem tekel krog v nasprotno stran.
Če bi prej vedel za tek bi prišel. Pa drugič.



A si ti pol tisti, k sva se tko nazaj spogledala? Kratke hlačke?! Sem bila tako kregana od Aleša pa od Fotra, zakaj za drugimi gledam, da sem se izgovorila, da gledam tvoje hlačke, če imaš take kot jaz :)

A si?


Ja res sem mel kratke hlače (ker so pajkice v pranju:) )
Pa en kolesarski dres tak pisan... A smo se srečali 2x ?


Ja, 2 kroga smo delali, samo ne vem pa, ... jaz se samo spomnim, da sem se za enim tekačem obrnila, on pa tudi za nami in potem je verjetno obema mal postalo nerodno in smo hitro obrnili glavo naprej... Tega bi se spomnil.

Morda se bo pa še tretji javil:)


Mislim da se nisem obračal, bi se spomnil :oops:
Bom pa drugič mal bolj pogledal :lol:
Uporabniški avatar
 Barb
#16691
gregorb napisal/-a:Nogce so še bolj bele, a nis še nč posončla!?


Spet lopatkamo tule
ERO bo spet HUD

Ne, nč še nisem bla na sončku
Pa še med tekom se zdej ne morem nastavlat
Uporabniški avatar
 Matevz
#16697
Ponavadi je ob sredah ob 19h, vedno pa tudi potrdimo zadevo v temi Tek okoli Brda v rubriki skupni treningi. Včasih je namreč tudi v četrtek, amapk zadnje časa je kar redno ob sredah.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#16706
Milan , zdaj pa vem kdo si :idea:

Samo, da si omenil "šaren" bicikel dres, sem se takoj spomnil.
Srečali smo se celo dvakrat - drugič smo bili mi že "v cilju" - a je bilo tako :?:


2x LP


P.S. hvala še enkrat za obisk in pijačo Gregor - take rabimo na Gorenjskem, he, he :D :toast:

P.S.S. poslušej Dule. Un malce starejši prepoten možakar z dvema modelkama, je pa sicer moja gereracija, tako da, ...
Ne okol govort, ker on ( za une dve ne garantiram "u nulo" ) sicer precejkrat teče to relacijo, pa, ker si moj prijatelj, ne bom povedal :nono: kdo tako piše o njem - če me bo , tako slučajno, no morda, vprašal :oops:
Uporabniški avatar
 Dule
#16726
lojzeP napisal/-a:P.S.S. poslušej Dule. Un malce starejši prepoten možakar z dvema modelkama, je pa sicer moja gereracija, tako da, ...
Ne okol govort, ker on ( za une dve ne garantiram "u nulo" ) sicer precejkrat teče to relacijo, pa, ker si moj prijatelj, ne bom povedal :nono: kdo tako piše o njem - če me bo , tako slučajno, no morda, vprašal :oops:



OK Lojze sorry, popravljam: vsi trije sodijo bolj v našo TF družbo.. :D :D
Uporabniški avatar
 lojzeP
#16735
Hoj Dule - tole si pa hitro "zagrabu" :o

Hočem reči, da poznam tipa ( ex rokometaš ), ki ga tek očitno veseli, pa še v prijetni družbi se giblje, očitno :wink:


2x LP


P.S. starosti pa itaq nihče ne bo "uteku" :cry:
Uporabniški avatar
 milan
#16744
lojzeP napisal/-a:Milan , zdaj pa vem kdo si :idea:

Samo, da si omenil "šaren" bicikel dres, sem se takoj spomnil.
Srečali smo se celo dvakrat - drugič smo bili mi že "v cilju" - a je bilo tako :?:


2x LP


P.S. hvala še enkrat za obisk in pijačo Gregor - take rabimo na Gorenjskem, he, he :D :toast:

P.S.S. poslušej Dule. Un malce starejši prepoten možakar z dvema modelkama, je pa sicer moja gereracija, tako da, ...
Ne okol govort, ker on ( za une dve ne garantiram "u nulo" ) sicer precejkrat teče to relacijo, pa, ker si moj prijatelj, ne bom povedal :nono: kdo tako piše o njem - če me bo , tako slučajno, no morda, vprašal :oops:



Ja res je. To sem bil jaz :shock:
Zdaj ste me pa našli...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA