Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#218655
vau, le 3 sekunde slabše kot lani. zakaj nisem mogel tako šprintati v cilj kot lani :D . s tekom in časom (malo pod 1.35) sem več kot zadovoljen, če pomislim, da sem se odločil teči šele v četrtek po odpovedi prijave (hvala Maja). Se je pa zadnje 4km videlo, da ni najbolje iti na daljše razdalje brez priprav, ker je šlo bolj težko in počasi :( . na koncu koncev je pa veliko bolje malo se pomatrati, kot pa doma ležati. še enkrat vsa čast starejšim, ki hitro opravijo s progo. prav občudujem jih, ker si ne predstavljam, da bom jaz pri 40ih (in naprej), tekel niti približno tako hitro :cast1: . zdaj pa nazaj k drugim športom in se vidimo na drugih prireditvah, po možnosti z novo majico :) .
#218662
Igra številk:
- 2664 plačil

- rezultatov na 8km = 798
- rezultatov na 21 km = 1344
- skupaj torej 2142

- posledično je razlika med plačili štartnin in rezultati 522 ljudi
- nekaj se jih sigurno ni udeležilo teka, kljub plačilu

- moja ocena je, da na obeh razdaljah manjka od 400-500 rezultatov

- za večino je zadeva sicer bolj nepomembna, svoj čas vemo, problem pa je pri tistih, ki so si zaslužili nagrade v kategorijah. Za Janeza Ferlica že vemo, da je tak, morda pa še kdo in tega niti ne ve.
#218682
Oglašam se samo zato, da bo procent zadovoljstva večji :--

Moj čas je perfektno izmerjen in drži (po garminu neto in uri v cilju bruto). Meni služi za osebno zadovoljstvo, da sem prvič pretekel 21km, drugim pa, da jih je bilo več za njimi :clap:
#218686
Evo, še moji vtisi iz mojega 5. nastopa na MKM-ju. Letos sem zopet izbral krajšo razdaljo :oops: :roll: (čeprav sem še prek kakšnim mesecem sanjal, da bom po dveh letih zopet v Sežani nastopil na polovički... :) ). No, kokrkoli že, želja, mi je bila, da letos vsaj za sekundo izboljšam lanskoletni rezultat (33.22) 8) in na koncu mi je uspela kar precejšnja izboljšava na 32.36 :D in sem seveda zelo zadovoljen :D :D. Sam tek mislim, da nisem začel taktično najbolje oziroma prehitro (na drugem km sem imel čas 7.19 min), v drugem delu oziroma na obratu sem malo popustil, prehitela sta me samo dva tekača 8), vendar mi je za ciljni šprint zmanjkalo moči...
Drugače, pa v osnovi je na prireditvi vse štimalo, edino tole z rezultati, mi je pa skoraj neverjetno, da imajo takšne težave... :shock: :shock:, sicer sem očitno rojen pod srečno zvezdo in so me uvrstili na rezultate, vendar se zavedam, da je 11. mesto malce preveč optimistična uvrstitev oziroma z mojim rezultatom nerealna in da manjka kar precej tekačev... :oops: :shock:
Sicer sem pa preživel lep dan v dobri :TF) družbi...Edino, čakanje na pico je malo pokvarilo analizo...
Tae, hvala za :driver:, se ti oddolžim na naslednji tekmi...

Lp! :wink:

p.s. Čestitam vsem za odlične rezultate... :clap: :clap: :clap:
#218694
tae napisal/-a:Igra številk:
- 2664 plačil

- rezultatov na 8km = 798
- rezultatov na 21 km = 1344
- skupaj torej 2142

- posledično je razlika med plačili štartnin in rezultati 522 ljudi
- nekaj se jih sigurno ni udeležilo teka, kljub plačilu

- moja ocena je, da na obeh razdaljah manjka od 400-500 rezultatov

- za večino je zadeva sicer bolj nepomembna, svoj čas vemo, problem pa je pri tistih, ki so si zaslužili nagrade v kategorijah. Za Janeza Ferlica že vemo, da je tak, morda pa še kdo in tega niti ne ve.


Tudi mojega rezultata ni :( , bruto cas, ki sem ga videla na monitorju je 38,42. Neto nekoliko manj, ker ne tečem z uro nimam podatka, cas pa me med ženskami na 8km uvršča na kar visoko mesto, če se rezultat ne bo pojavil bom žalostna, dolg sami do sebe pa bom morala drugo leto poravnavati :( :) , se pravi spet 8km :D


:wink:
#218699
Izbrisani - verjemem da je najslabše kar se lahko zgodi, da vas preprosto izbrišejo. Katastrofa pač.
#218735
glede na to,da je to že 10ti maraton, se mi zdi ta "incident" s temi rezultati tako neprofesionalen...
mislm, a ne morjo najet timinga lublane, tko k vsi naokol, ne pa ene šalabajzerske makarone taljanske, halo?!? :evil:
kakšne tehnične težave pa imajo?? mogoče finanče... :mrgreen:
#218739
Ja, firma, ki je merila čas (TDS) je mela ta dan 8 prireditev, tako da so v SLO poslali verjetno kakšno levo ekipo :wink: tak je to, če vzameš preveč posla, pol ga pa ne moreš narediti :)
#218740
Še v nedeljo zjutraj sem razmišljala "čem it al ne", ker me je noga (tam pri kolku) bolela že ene 3 dni. (Prejšni dan nisem nardila nobenga treninga, da se bom malo šparala z nogo za v nedeljo.) Pol pa sm rekla, ajd grem, sej vrjetno bo bolš in čene kar bo bo.. No in sm šla. :D
Tekla sem na 8km. Moji treningi teka v hrib so se obrestovali saj sem tiste klančke in en mal večji klanček pretekla brez problema. Noga me med tekom ni kej pretirano bolela, ubistvu sm pa itak pozabla na use bolečine k je blo preveč fajn. :)
Zadnjih 600m, sm pa malo bol pospešila in prehitela kar precej ljudi. Sm tekla ku da gre za življenje al smrt :lol: Noben si ne bi mislu da imam kej z nogo..no sej pole popoldne sm dobila "porcijo" in je spet začelo špikat..
Ben uglavnem, meni je blo super :laola in drugo leto pridem še.
P.s.: jota ne vem kašna je bla, ker je nisem jedla, sem šla kar domov. Kuponček sem dala enemu gospodiču. Verjamem pa da je bla fina :wink:
LP
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA