Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#219096
Naj še sam podam svoje mnenje.

1. Kar se tiče stolčkov sem s to rahlo spremembo kar se daril na tekih tiče kar zadovoljen. Sam ga bom gotovo dodobra izkoristil.

2. Če pa se dotaknem rezultatov pa je to nedopustno. Takoj bi se moralo identificirati kdo nima rezultata in je plačal prijavnino in ga naslednje leto pogostiti kot gospoda.

-najprej bi mu seveda morali plačati prijavnino za naslednje leto
-nato pa bi lahko tem nesrečnežem podarili kakšno darilno vrečko s kakšno steklenico pristnega kraškega terana in kakšnim priročnim darilcem.
-seveda tudi osebno opravičilo ne bi bilo odveč.

To je najmanj kar bi lahko storili za te ljudi. Meni rezultat ne pomeni veliko ampak vem, da nekateri delajo in živijo za ure, sekunde in minute zato se ne sme vseh metati v isti koš. Vse skupaj je skrajno nedopustno. Upam da bodo oškodovanci napisali kako bo organizator reševal njihove pritožbe. Lp
#219105
Žal sem tudi sam še vedno izbrisan :( :? in sem tudi že izgubil upanje, da se bom vendarle pojavil na listi, čeprav vidim, da stalno nekaj dopolnjujejo, samo vprašanje koliko so vsi ti rezultati regularni.
Zelo sem jezen, ker je res ratalo to eno sranje z temi rezultati. Će je tekma rezultati enostavno morajo bit in pika. Tu ni izgovorov. Izgleda, da je bilo vse to res šalabajzersko izvedeno. Malo sem tudi sam nase jezen, saj vedno nosim uro, predvsem, da kontroliram svoj tempo na km oznakah in do sedaj sem jo v cilju vedno tudi uspešno ustavil, toda glej ga zlomka; ravno tu pa sem res dal zadnje atome moči za podaljšan finiš od mosta do cilja, kjer sem prehitel še veliko tekačev in ob prihodu v cilj sem sicer pritisnil gumb, toda verjetno zelo površno, saj se mi čas ni ustavil.
V cilju sem se najprej naslonil za minuto ali več na ograjo, da sem se zdihal in prišel k sebi, nato pa pogledal čas na uro in glej ga šmenta, štoparica še kar laufa. No krasno, sem si mislil in se takoj potolažil z mislijo, da bom pač rezultat dobil malo kasneje po smsu, kot je bilo najavljeno v prijavi. Pa kot vemo, od tega ni bilo nič.... Po mojih predvidevanjih imam čas na 8 km nekje med 37,00 in 37,40
Res je to eno veliko sranje, da niso imeli neke varovalke, če en sistem zataji,. Mislim, da bi že ena sama kamera, ki bi zaobjela ciljno črto in čas teka, rešila neljube zaplete.
Še najbolj me pa jezi odnos organizatorja do nas - udeležencev.
Na njihovi strani je že od torka zgolj en stavek, da pač " preganjajo" časomerilce glede rezultatov in da prosijo za razumevanje... Dajte si vi to razumevanje nekam vtaknit...
Po enem tednu je pa res že skrajni čas, da nam podrobno opišejo zaplet in kake rešitve so na obzorju...
Pričakujem vsaj povrnitev dela štartnine, saj jaz sem plačal za tekmo, ki pa to žal ni bila...
Al kaj pravite drugi??????????!!!!!
#219128
mkwnar napisal/-a:Žal sem tudi sam še vedno izbrisan :( :? in sem tudi že izgubil upanje, da se bom vendarle pojavil na listi, čeprav vidim, da stalno nekaj dopolnjujejo, samo vprašanje koliko so vsi ti rezultati regularni.
Zelo sem jezen, ker je res ratalo to eno sranje z temi rezultati. Će je tekma rezultati enostavno morajo bit in pika. Tu ni izgovorov. Izgleda, da je bilo vse to res šalabajzersko izvedeno. Malo sem tudi sam nase jezen, saj vedno nosim uro, predvsem, da kontroliram svoj tempo na km oznakah in do sedaj sem jo v cilju vedno tudi uspešno ustavil, toda glej ga zlomka; ravno tu pa sem res dal zadnje atome moči za podaljšan finiš od mosta do cilja, kjer sem prehitel še veliko tekačev in ob prihodu v cilj sem sicer pritisnil gumb, toda verjetno zelo površno, saj se mi čas ni ustavil.
V cilju sem se najprej naslonil za minuto ali več na ograjo, da sem se zdihal in prišel k sebi, nato pa pogledal čas na uro in glej ga šmenta, štoparica še kar laufa. No krasno, sem si mislil in se takoj potolažil z mislijo, da bom pač rezultat dobil malo kasneje po smsu, kot je bilo najavljeno v prijavi. Pa kot vemo, od tega ni bilo nič.... Po mojih predvidevanjih imam čas na 8 km nekje med 37,00 in 37,40
Res je to eno veliko sranje, da niso imeli neke varovalke, če en sistem zataji,. Mislim, da bi že ena sama kamera, ki bi zaobjela ciljno črto in čas teka, rešila neljube zaplete.
Še najbolj me pa jezi odnos organizatorja do nas - udeležencev.
Na njihovi strani je že od torka zgolj en stavek, da pač " preganjajo" časomerilce glede rezultatov in da prosijo za razumevanje... Dajte si vi to razumevanje nekam vtaknit...
Po enem tednu je pa res že skrajni čas, da nam podrobno opišejo zaplet in kake rešitve so na obzorju...
Pričakujem vsaj povrnitev dela štartnine, saj jaz sem plačal za tekmo, ki pa to žal ni bila...
Al kaj pravite drugi??????????!!!!!


Hej mkwnar sem te morda jaz prehitel točno na cilju? Šprintal sem na polno čisto po levi strani, temno modra majica, rdeče kratke hlačke in vem da sem nekoga prehitel v zadnjem metru... Ker tudi jaz predvidevam da sem tekel v tem rangu ki si ga ti omenil (neki čez 37min). Morda pa tako pridemo do rezultata :D
#219135
Simple_Life napisal/-a:
mkwnar napisal/-a:Žal sem tudi sam še vedno izbrisan :( :? in sem tudi že izgubil upanje, da se bom vendarle pojavil na listi, čeprav vidim, da stalno nekaj dopolnjujejo, samo vprašanje koliko so vsi ti rezultati regularni.
Zelo sem jezen, ker je res ratalo to eno sranje z temi rezultati. Će je tekma rezultati enostavno morajo bit in pika. Tu ni izgovorov. Izgleda, da je bilo vse to res šalabajzersko izvedeno. Malo sem tudi sam nase jezen, saj vedno nosim uro, predvsem, da kontroliram svoj tempo na km oznakah in do sedaj sem jo v cilju vedno tudi uspešno ustavil, toda glej ga zlomka; ravno tu pa sem res dal zadnje atome moči za podaljšan finiš od mosta do cilja, kjer sem prehitel še veliko tekačev in ob prihodu v cilj sem sicer pritisnil gumb, toda verjetno zelo površno, saj se mi čas ni ustavil.
V cilju sem se najprej naslonil za minuto ali več na ograjo, da sem se zdihal in prišel k sebi, nato pa pogledal čas na uro in glej ga šmenta, štoparica še kar laufa. No krasno, sem si mislil in se takoj potolažil z mislijo, da bom pač rezultat dobil malo kasneje po smsu, kot je bilo najavljeno v prijavi. Pa kot vemo, od tega ni bilo nič.... Po mojih predvidevanjih imam čas na 8 km nekje med 37,00 in 37,40
Res je to eno veliko sranje, da niso imeli neke varovalke, če en sistem zataji,. Mislim, da bi že ena sama kamera, ki bi zaobjela ciljno črto in čas teka, rešila neljube zaplete.
Še najbolj me pa jezi odnos organizatorja do nas - udeležencev.
Na njihovi strani je že od torka zgolj en stavek, da pač " preganjajo" časomerilce glede rezultatov in da prosijo za razumevanje... Dajte si vi to razumevanje nekam vtaknit...
Po enem tednu je pa res že skrajni čas, da nam podrobno opišejo zaplet in kake rešitve so na obzorju...
Pričakujem vsaj povrnitev dela štartnine, saj jaz sem plačal za tekmo, ki pa to žal ni bila...
Al kaj pravite drugi??????????!!!!!


Hej mkwnar sem te morda jaz prehitel točno na cilju? Šprintal sem na polno čisto po levi strani, temno modra majica, rdeče kratke hlačke in vem da sem nekoga prehitel v zadnjem metru... Ker tudi jaz predvidevam da sem tekel v tem rangu ki si ga ti omenil (neki čez 37min). Morda pa tako pridemo do rezultata :D

Hm, mislim, da nisem pravi, saj me ni nihče prehitel pred ciljem ali na ciljni črti. Spomnim se edino to, da sem takoj čez most prehitel eno punco in fanta, ki sta po moje tekla skupaj, saj je bilo očitno, da on njo čaka in jo bodri, nato sem prehitel v ravnini še eno punco manjše postave in še dva ali tri tekače, enega pa nisem mogel, saj me je s pogledi nazaj skozi kontroliral in držal distanco dva,tri korake pred mano do ciljne črte.
Oblečen sem bil v črne pajkice, sivo-črn zg. del z dolgimi modrimi rokavi , na glavi ozek Nike švic trak črne barve in št. številko 2006 !! :D :lol: Ha, ha, prav smešno mi je vse tole...
#219211
Enkica, mislim, da so mi samo odbili 2 minuti in 30 sek (isto kot pri kolegu) od tistega časa z moje štoparice, ki sem jim ga poslala (škoda, da se jim nisem zlagala, da sem bila bolj hitra :lol:

Dobro, vsaj med rezultati sem, ma to ni regularno, ni točno, ni NIČ...

Sploh pa je odzivnost organizatorjev (zdaj ne govorim o TDS, ampak o sežanskem zavodu) slaba. Kakšna dva tedna pred prireditvijo sem jim poslala mail z vprašanjem o štartnini, pa mi sploh niso odgovorili.
Potem mi je prijatlejice, ki dela v Sežani in tam pozna skoraj vse, zrihtala direkten naslov od ene iz ožjega kroga organizatorjev in sem odgovor dobila takoj. Zakaj sploh imajo "info" mejl naslov, če se jim fučka zanj??? :--
#219219
mojchka napisal/-a:Enkica, mislim, da so mi samo odbili 2 minuti in 30 sek (isto kot pri kolegu) od tistega časa z moje štoparice, ki sem jim ga poslala (škoda, da se jim nisem zlagala, da sem bila bolj hitra :lol:


Ups, tega dela mi pa nisi pojasnila. Sem mislila, da so te res našli :oops: . Hehe, škoda ja, da nisi rekla, da si tekla 25 minut. Bi moral Joli medaljo vzet :lol: .
#219268
Po enem tednu in enem dnevu sem vendarle na lestvici JUHU! :roll:
Sem pa vsaj z rezultatom zadovoljen :wink: (če je pravi...)

Za te "recovery" rezultate je upravičen velik dvom, kajti s prijateljem sva skupaj prečkala štartno črto in na "uradnih" rezultatih ima on 23s razlike med čistim in umazanim časom, jaz pa kar 40s! :shock:
#219406
Spremljam skupno število uvrščenih na 21, pa se niti ne povečuje ne vem koliko - za cca. 10-20 doslej. Sicer pa je organizator MKM objavil zanimivo obvestilo:
Rezultati 10. malega kraškega maratona
Preprosto dejstvo je, da smo meritve zaupali agenciji TDS - Timing Data Service S.r.l., Via delle Macchine, 14, 30038 - Spinea (VE) z izjemnimi mednarodnimi referencami, ki je zadnjih 7 let to storitev opravljala brezhibno. Enako brezhibno so to pot stvar zamočili do neprepoznavnosti.

»Najbrž« so izmerili 2200 tekačev, a v verodostojnost časov utemeljeno dvomimo in še vedno je kakšnih 500 ljudi brez rezultata. Zavedamo se, da rezultat ni najpomembnejši del rekreativnega udejstvovanja, toda tako opeharjene se še nismo čutili, takšnega razočaranja še nismo doživeli, toliko grenkobe po tako pravljičnem tekaškem prazniku še nismo zaužili.

Brez krivde krivi, njih obljubam ne verjamemo več, le še pravne poti preverjamo. Na njihovi spletni strani http://www.tds-live.com lahko preverite do sedaj ugotovljene čase, ugotovite morebitno objektivnost podatkov in tudi vi izrazite svoj brezmejni gnev. Če nam bodo posredovali kolikor toliko verodostojne podatke, jih bomo objavili. Do tedaj se niti opravičevati ne drznemo.

V pričakovanju razumevanja s prepotenimi pozdravi

Božidar Dragan
Zavod za šport, turizem in prosti čas Sežana
direktor


Predlagam organizatorju MKM (če to berejo), da se neuvrščenim povrne štartnina ali prizna brezplačna štartnina za drugo leto (da ne bi nastali neželeni bančni transakcijski stroški), ta strošek pa zaračuna TDS + izguba na ugledu - tako da najmanj kar je, jaz jim za to storitev ne bi plačal. Gre za stvarno napako storitve in ima MKM povsem logična pričakovanja utemeljena na pravnih osnovah. Nasproti organizatorju pa enako tekači brez rezultatov.
#219784
Pa dobro ljudje, saj se gre vendar za dogodek in čas pravzaprav niti ni važen. Prvi tek je bil in važno je da vsak ve za sebe koliko zmore. Največ je vredna dobra volja in nasmeh v cilju.
#221871
Živjo, še moje skromno mnenje o malem maratonu:
Celoten klub se ga udeležuje že pet let in ga uporabimo tudi kot medsebojno interno prvenstvo. Pravi debakl organizatorja pa je, da še vedno ni uspel pridobiti uradnih časov in jih tudi ne bo. Uradnega pojasnila tudi ni! Ko smo se pisno obrnili na organizatorja in ga vprašali, če nam je pripravljen povrniti del štartnine, smo zaman čakali na odgovor in ga še vedno čakamo. Žal nima organizator niti toliko poguma, da poda uradno izjavo o napaki. Skriva za podizvajalca, ki je meril čase. V klubu smo enotnega mnenja: Mali kraški maraton nikoli več!! :-- :-- :--
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA