Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#235010
Tako, pa je za nami še 7. Rokov tek. Meni osebno se proga zelo dopade zaradi razgibanosti (spusti so malce tečni). Vremenske razmere so nam bile kolikor toliko naklonjene. Ni bilo prevroče, na koncu nas je v cilju pozdravilo sonce. Čez organizacijo nimam pripomb. Glasba, tako na startu, kot v cilju, dobro vpliva na razpoloženje. Proga kot že rečeno odlična, okrepčevalnice tudi, letos nas je za razliko od lani ena pričakala tudi na hrvaški strani. Pohvalno! Najboljše od vsega so bili pa otroci, ki so nekje na drugem delu proge glasno navijali. :laola

Se vidimo naslednje leto.
:clap:
#235063
Tudi za mano je 7. Rokov Tek, ki je potekal po šmarskem gričevju mal gor pa dol :D najhujši mi je bil spust dolg 1km v dolino Tinščice, kjer sem mislu da se bom kar skotalu navzdol :mrgreen: Okrepčevalnice so bile dobro založene z domačimi dobrotami in odličnim moštom :toast: kar je zadostovalo za odlično 3. mesto in čas 1.19 :D
Se vidimo drugo leto :wink:
#235067
Tudi za mano je 7. rokov mali maraton.Udeležil sem se ga prvič,spust v je biu res brutalen,sama proga mi je zelo ustrezala,končno 21. mesto med 177. uvrčenimi tekmovalci in tekmovalkami je res nekaj nepozabnega,okrepčevalnice so bile dobro založene da o času 1:35 ne govorim.

Se vidmo drugo leto!!!
Uporabniški avatar
 tae
#235069
A ni bil to včasih netekmovalen tek?
#235098
Tudi jaz sem se udeležil tega teka, sedaj že četrtič in mi je najlepši od vseh pretečenih 21-tk. Res, da vzponi in strmi spusti niso moja ljubezen, samo to naredi ta tek drugačen od ostalih. Vreme je bilo idealno, organizacija tudi Ok, zdi pa se mi, da je bilo veliko manj udeležencev kot prejšnja leta. Zadovoljen sem tudi z uvrstitvijo, čas 1:37 ni slab za amaterja kot sem jaz.....Tek ni tekmovalne narave, se pač stopaš sam in veš pri čem si......
#236180
jure dvoršek napisal/-a:Tudi jaz sem se udeležil tega teka, sedaj že četrtič in mi je najlepši od vseh pretečenih 21-tk. Res, da vzponi in strmi spusti niso moja ljubezen, samo to naredi ta tek drugačen od ostalih. Vreme je bilo idealno, organizacija tudi Ok, zdi pa se mi, da je bilo veliko manj udeležencev kot prejšnja leta. Zadovoljen sem tudi z uvrstitvijo, čas 1:37 ni slab za amaterja kot sem jaz.....Tek ni tekmovalne narave, se pač stopaš sam in veš pri čem si......


Mogoče veš natančen čas? Ugotovila sem namreč, da sem bila nekaj sekund za tabo, pa žal nisem gledala na uro, da bi vedela rezultat. Bom zadovoljna že s tem, če poveš, ali je bilo malo pod 1:37, ali se je že bližalo 1:38... :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA