Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#21150
Dve zagrizeni tekačici in zaradi slabšega vremena prestavljeno bicikliranje na Mangrt je bilo dovolj, da smo se spokali v avto in odpeljali 200 km daleč. 2h40 v eno smer, brez postankov, tako lepo na izi. V Bakovcih je bilo živahno, le od začetka je pihal prav hladen veter. Proga ravninska, za dolžino niso uspeli najti točnega podatka-med 2 in 2.5 km, za ženske 2 kroga, moški 3. Potem je bil še tek parov, še en krog, tako da se je vsaj nekaj nabralo :roll: Danes sem bil bolj na izi, tako da imam malo boljše razmerje med tekom in porabljenim časom kot ostali :twisted:

Drugač smo se pa spet meli fajn. Pobrali smo nekaj nagrad (se ve kdo :lol: ) in tudi tekačem ob Muri predstavili Tekaški forum :shock: :D Danes sem sicer ostal brez gibanice (sem tekel preveč na izi in si je nisem zaslužil :evil: ), a si bom ob naslednjem obisku gotovo prislužil dve, saj se v te lepe dele naše domovine vedno rad vračam :D

Slika

Nekaj malega fotodokumentacije pa od tele dalje
http://www.sportosplet.net/galerija/dis ... m=23&pos=0
Uporabniški avatar
 lojzeP
#21152
Živeli !

Lep dan je tudi za menoj. Prijetno s koristnim je bil moto, pa smo jo familijarno mahnili proti Prekmurju. :driver:
TF se tudi tokrat ni izneveril tradiciji, da pač pridemo v vsako slovensko vas - sploh. če je zato dosti razlogov. :lol: Danes jih je bilo dovolj: prijazni organizatorji, odlična družba, na novo spoznani tek, pa degustacija po teku, :clap: :oops: ...
Po zaključku teka smo se zapeljali še do Term 3000, in preverili, če je vse res kar se govori in oglašuje o njih.. Nismo se zmotili.

Prijazni Prekmurci so nas prepričali, da se še oglasimo pri njih.


2x LP

P.S. pa veliko zdravja za Mirča privoščim :D
Uporabniški avatar
 ero
#21161
:D Bojan, po ogledu fotk bojo ljudje mislili, da smo šli gor le na hidracijo :D

na kratko - lep dan v lepem koncu in zraven še malo teka. par pripomb se je našlo a več o njih jutri, hm, danes zvečer. zdaj gremo pa spat, da bomo zjutraj prilezli do Brda...
 Lučko
#21177
ero napisal/-a::D Bojan, po ogledu fotk bojo ljudje mislili, da smo šli gor le na hidracijo :D

Se motiš Ero, vidmo po kva sta šla Tanja in Lojze :lol: :arrow: po poooooooooooookaaaaaaaaaalčke, pa diiiiiiiiiplomce :cast: Bravo, čestitke obema. :clap: :laola
Absolutno pa si zaslužite čestitke tudi tudi ostali: Pia, Mojca, Bojan, Ero, Ta bolond, sej ste naši, sej vas mamo tud radi. Bravo :TF) :rol:
Uporabniški avatar
 bojanu
#21187
V Bakovce smo šli z jasnim ciljem (viden v razvrstitvi Slovenskega pokala) 8) Kaj pa, če bi bili šprinterji in bi bilo razmerje teka proti ostalemu še daaaaleeeeeč manj ugodno :lol:

PS diplomce smo pa dobli prav vsi :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA