Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 dpop
#22133
Staša napisal/-a:Ja. Lej. Fanje niso ravno senzibilni, da dekleta občutimo razliko med "zajčica" in "zajkla". Se jim zdi, da je čist vse OK in da so pravzaprav napisali zelo lepo, celo kompliment, če so napisali "zajkla". Pa podajam podoben primer. Prasec. Bomo videli, če jim bo to razjasnilo obzorja...

PS: Za zmedene bralce: to je bila ena od tem prejšnjega Brda.


ZAJČICA
Slika

ZAJKLJA... btw (zajklja se piše z dvema J :wink: )
Slika

Zanimivo.. a ne... da sta obe "blond" :twisted:

1095 Darko

P.S. Mislm... nismo senzibilni... phew :roll: :roll:
 Nataša
#22135
Zajklja je bolj fejst!!! :wink:
 dpop
#22139
Nataša napisal/-a:Zajklja je bolj fejst!!! :wink:


In da dokažem da sem čisto dojel (ker sem pač dovolj sluzabilen)

A) Prašič(ek)
Slika

B) Prasec
Slika

Tukaj je pa verjetno bolj fejst tisti pod A)

1096 Darko

P.S. Ampak sta si pa tako podobna da samo oko poznavalca
loči razliko med njima 8)
Uporabniški avatar
 Matevz
#22152
Nataša napisal/-a:Zajklja je bolj fejst!!! :wink:



Ja no..... In zakaj potem težite. Saj smo to isto rekl. Se za zajklami (brez j) in srnami podimo :)



Aja, sem pa zanč enga tadzga jelena vidu, da sn komi ud ugraje ušu. (če vas slučajno zanima press)
Uporabniški avatar
 jcerni
#22159
Med tekom je padla tudi ideja z moje strani, da bi projektna skupina iz Ekonomske šole Kranj organizirala v mesecu marcu ali aprilu 2005 1. tek ekonomske šole Kranj okoli Brda. Ker imajo dijaki predmet Projektno delo, bi lahko med šolskimi urami pripravili ta tek in ga tudi izvedli. Tek naj bi se organiziral za obiskovalce spletnih strani Tekaškega foruma, in seveda tudi za druge ljubitelje teka. Na tek bi se pozivalo predvsem na Tekaškem forumu.
Uporabniški avatar
 Matevz
#22161
To je kar ql ideja za mularijo. Ampak pozivanje predvsem na forumu pa se mi ne zdi potreebno. Pustimo se presenetit od mladincev: naj izkoristijo vse medije, ki jih najdejo, in gotovo jih bo kar nekaj.

Naj naredijo MEGA DIRKO. :D :D :D :D :D :D
 Nataša
#22183
dpop napisal/-a:Ampak sta si pa tako podobna da samo oko poznavalca
loči razliko med njima 8)


Darko, ti nisi prasec ampak en tak poskočen petelinček :wink:.
Uporabniški avatar
 jcerni
#22286
Matevz napisal/-a:To je kar ql ideja za mularijo. Ampak pozivanje predvsem na forumu pa se mi ne zdi potreebno. Pustimo se presenetit od mladincev: naj izkoristijo vse medije, ki jih najdejo, in gotovo jih bo kar nekaj.

Naj naredijo MEGA DIRKO. :D :D :D :D :D :D


Problem pri izdvedbi takega šolskega projekta kot je tekmovanje v teku je denar. Mi ne razpolagamo z nobenimi denarnimi sredstvi. Ravno tako nimamo zadostne opreme za organizacijo množičnega teka. Edina možnost je pridobitev sredstev od sponzorjev, kar pa ni lahko. Možno bi bilo dobiti določeno opremo v šoli, vendar je to stvar dogovorov z vodstvom šole.

Po drugi strani pa je potrebno športne prireditve prijaviti na upravni enoti, kar zopet stane. Naša naloga bo tudi, da preverimo zakonsko ureditev glede prijavljanja šprortnih prireditev. Na tem mestu naprošam vse bralce foruma, ki imajo informacije glede prijavljanja športnih prireditev, da kaj zapišejo o tej problematiki.

Za oglaševanje po raznih medijih so potrebna dodatna denarna sredstva.

Iz zgoraj opisanih razlogov sledi, da bi imeli problem, če bi želeli organizirati tek za širše množice.

Dijaki se ogromno naučijo, če jim je omogočeno, da lahko izvedejo konkreten projekt iz vsakdanjega življenja. Tekaški forum pa bi jim to lahko omogočil, kar bi povzročilo obojestransko zadovoljstvo.
Uporabniški avatar
 miro
#22289
Janez
Kot je zapisal Matevž Pusti mladim , da sami zorganizirajo tekmo . Tudi z oglaševanjem na lokalnih radijskih postajah se da nekako oglaševati , ne v bloku "EPP ", marveč tako v sklopu kakšne druge oddaje.
Če je prireditev manjša - brez glasbe , prodaje pijače , pa je dovolj da prireditev prijaviš na postaji policije , vsaj mislim , da je tako. Meni Tek zaupanja ni potrebno več prijavljati na upravni enoti.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 milan
#22419
Glede oglaševanja se da kar nekaj narediti zastonj preko interneta. Pomembno ja da se prireditev uvrsti v čimveč spletnih koledarjev.

Ravno tako se lahko delijo informacije po tekaških prireditvah v obliki zgibank (oz. A4 letakov) kar stane malo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA