Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 miro
#22331
Včeraj sem se že sedmič (torej tečem že sedem let) odpravil na prehod Vahta, od koder smo se odpravili teč , do doma Gospodična na Gorjancih.
O domu in o studencu sem pisal že lansko leto , zato se ne bi ponavljal.

Zbralo se je kar 95 tekačev, ter nekaj pohodnikov , čeprav vreme ni obetalo , tako velike udeležbe.
Organizacija je bila kot vedno odlična. Najprej so nas pri prijavi presenetili organizatorji, ki so napovedano štartnino znižali na 500SIT. Pri prijavi je vsak prejel že malico , tako , da ni bil nihče prikrajšan za okrepčilo.
Proga je standardna dolga točno 10km, ki se rahlo vzpenja , vendar vzponi niso prehudi , vsaj po mojem mnenju in mnenju številnih udeležencev.

Iz "TF" smo bili udeleženi najmanj trije , kjer so naše boljše polovice znova dokazale , da so boljše, saj je Nataša P osvojila medaljo v svoji kategorij.
Tokrat smo bili vsi trije deležni tudi nagrad , ki so nam jih podelili ,na žrebanju.
Skratka izredna prireditev , katere niso motile kratke epizode dežja.

Toliko jaz,- mogoče se bo "oglasil " še kakšen Udeleženec teka ter opisal svoje videnje te prireditve.

Še to - mene je motilo samo to , da na okrepčevalnici letos niso imeli vode , verjetno so mislili, da zaradi vremena zadostuje cedevita.

Lp
Miro
 Lučko
#22356
Tega teka naj bi se udeležil (po moji trdni obljubi) tudi jaz, ampak...? Ne bom razlagal, ker mi ne bi verjeli, vsaj Miro ne :arrow: :oops: Sem pa vesel in ponosen na delček Litije v podobi NatašeP, ki je bila prisotna in celo "okronana". Čestitam NatašaP, iskrene čestitke pa tudi vsem prisotnim TF-cem. :lol: :wink:
PS
Miro, drug let pa stoposto :lol: . Častna NATO-SV :wink:
Uporabniški avatar
 sbojan
#22363
Letos je bilo (verjetno zaradi vremena, trgatev ...) nekoliko manj nastopajočih kot lani, tako da smo bili na začelju zelo na redko razporajeni-če ne bi bilo tudi pohodnikov med tekom skoraj ne bi videl ostalih nastopajočih.
V prvih km me je precej bolelo v levi goleni, posebej ko je šlo navzdol. Ko pa sem se ustavil in nogo malo pomasiral pa je bolečina kar izginila. Masaža med tekom in hladna voda po teku res delata čudeže !
Pri Gorjanskem teku mi je lepši drugi del in sicer počasen tek nazaj od cilja proti štartu. Prvo polovico me je sicer pošteno močil dež, a me prijazni vozniki sicer redkih avtomobilov niso mogli prepričati, naj prisedem v avto. Res bi se bilo škoda odpovedati uživanju v naravi. Pri petem km je že posijalo sonce :) in me do cilja (oz. starta) skoraj posušilo.
Za ta tek bi lahko v nasprotju s splošnim pravilom lahko rekel: ZA MALO DENARJA VELIKO MUZIKE.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA