Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#23385
V nedeljo je organizator (ŠD Sušica Dolnja Pirošica) pod taktirko Marjana Lopatiča zgledno organiziral in spravil pod streho že 9. Tek po vinski cesti v Bušeči vasi pri Cerkljah na Dolenjskem. To je bila obenem tudi zaključna prireditev oz. finale Dolenjskega tekaškega pokala. Poleg glavnega teka na 9,8 km je organizator pripravil tudi teke na 0,5 in 1,7 km ter pohod. Na najdaljši preizkušnji je nastopilo 100 tekačev in tekačic, med njimi pa tudi štirje TF-jevci: NatašaP, MiranS, Mihaperme in MatjazV. Naj od rezultatov naših predstavnikov posebej omenim odličen rezultat NatašeP, ki je zasedla 2. mesto v svoji kategoriji in 3. mesto v skupni razvrstitvi članic - bravo! Ostale rezultate najdete na povezavi http://www.drustvo-rtp-marathon-nm.si/dolenjski_tekaski_pokal/rezultati/rezultati/busecavas2004skup9,8km.xls.

Imeli smo več kot srečo z vremenom. Sprva je sicer deževalo, vendar se je 20 minut pred štartom nenadoma zjasnilo in posijalo je sonce. To nas je grelo tako med tekom ko tudi ves čas družabnega srečanja in razglasitve rezultatov. Spet so se izkazale domačinke, ki so napekle polne mize sladkih dobrot. Poleg golaža so nam postregli tudi s cvičkom in pečenim kostanjem. Organiziran je bil bogat srečelov, poskrbljeno pa je bilo tudi za glasbo.

Prilagam še nekaj fotografij, da si lažje dočarate atmosfero z zaključne prireditve http://www.sportosplet.net/galerija/thumbnails.php?album=251.

Lep tekaški pozdrav!

MatjazV
 Lučko
#23389
Čestitke vsem štirim TF-cem. :clap: Vauuuuuu :lol: , ma si ne morte predstavljat, kolk sm jz ponosn na svojo sokrajanko NatašoP :lol: :lol: :lol: . :wink:
Uporabniški avatar
 Bor
#23391
čestitke nataši....pa seveda matjažu, je tolk skromen da ni povedal , da je bil 2 v kategoriji.

vsem pa :cast:
Uporabniški avatar
 bigfrik
#23411
Cestitke obema!Se vid s kom jest trojke tecem,ni cudn ce grem pol hitr. :wink: :wink:
 mirans
#23508
Bor napisal/-a:čestitke nataši....pa seveda matjažu, je tolk skromen da ni povedal , da je bil 2 v kategoriji.


... na nedeljski tekmi. V skupni uvrstitvi DTP pa premočno prvi v svoji kategoriji. Kar preveč je skromen.
Sicer pa, zelo dobra prireditev. Proga za take kot jaz (premalo kondicije) dokaj zahtevna, speljana pa po prelepem okolju z razgledom na polne trte ali pa na krško polje in še četrt Slovenije zraven.
Posebno poglavje je bila zaključna prireditev: ker so žrebali nagrade in delili medalje za Tek po vinski cesti in za zaključno prireditev DRTP, je bilo kar težko ostati brez.
Ko so na mize začeli nositi še slaščice, pa mi je postalo žal, da sem šel na 'repete' golaž. Večerjal sem tako le iz navade, sicer ne bi bilo treba.
Skratka, tako prireditelji Teka po vinski cesti kot organizatorji prireditev za 'Pokal Dolenjskega lista' si za uspešno delo zaslužijo vso pohvalo.
Uporabniški avatar
 NatašaP
#23544
Ja to pomen da mam dobrga trenerja in maserja- pat tut veliko perspektivnih tekačev je okoli mene tko pravmo Nataške nimaš kej :lol:
 Nataša
#23586
Hi hi hi, pazi se ti, Nataška, te bom v nedeljo uščipnla :lol:
se že veselim, da se vidva :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA