Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 lojzeP
#25953
Živeli !

No, pa smo tudi tole preživeli.
Prepihalo nas je, da si vetra ne želimo vsaj nekaj let.
Organizacija precej poznosezonska - s precej kritikami ( bi ne o detajlih )
Udeležba TF- ja zelo številna
Udeležba pri prevzemu pokalov ( tudi ) TF precej opazna - problem, ker drugi nismo vedeli o tem nič
Analiza kar izdatna - na dveh lokacijah
Pogrešanih tudi nekaj naših članov in predvsem članic - prepoznajte se

Drugo leto pa novim dogodivščinam naproti
 dpop
#25959
Tudi moja malenkost je bila "udeležena" na Martinovem teku,
pač po "družinski dolžnosti" (Kuda žena okom tu ja skokom PRESS) :wink:

Sem spoznal, da ima izraz "smznuti ko pi*ka" več dimenzij... :shock: :roll: :wink: :lol:

Občudoval sem tekače in tekačice, ki so se spopadli z bogom Eolom,
na delu trase pa jih je "šprical" celo Neptun... tako da... svaka čast :cast: vsem,
ki jih je bilo dovolj v hlačah (predvsem dolgih :wink:) in so odtekli 7 "nečloveških" km ...

Nekaj malega "sličic" pa se je navkljub prezeblim rokam le nabralo...

1238 Darko

P.S. Analiza pa... smo bili na "mrzlem"... elektriko je "odnesel"
veter... tako da... mene je grel edino dvojni RUM... dvojna doza! :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 Filipid
#25961
Mat Burja je spet pokazala svoje zobe :mrgreen: in nam je kar dodobra prepihala Slika naše kosti, organizatorjem pa odpihnila prvotno načrtovano progo. Tako so bili na programu krogi po Simonovem zalivu. Starti so se vrstili po principu mestnega potniškega prometa (na vsakih 5 minut eden). Tam kjer so krogi, lahko ponavadi pride do kakšnih napak :roll: . In glejga zlomka ravno to se je zgodilo (REZULTATI PRESS) :twisted: . Šteti kroge in še teči zraven zna biti neprijetno (PSIHA PRESS) :? . Udeležba Tekaškega foruma v redu, pogrešal smo sam našega direktorja in njegovo spremljevalko. Ja spremljevalka je bila izžrebana pa nam niso hotel dat nagrade. Prav tako smo pobrali kar nekaj pokalov za posamezne pokalne teke (OBERDANK & OSTALI PRESS). Ni kaj vsem dobitnikom iskrene čestitke :cast: in le tako naprej v naslednji sezoni :arrow: še močneje, hitreje in višje. Zelo sem bil vesel :lol: , da sem bil spet v družbi Štajerskih zvezdic, ki so prav lepo žarele od zadovoljstva :oops: . Seveda pa ne smem pozabiti omeniti tudi simpatični dekleti iz Litije NatašeP in Nade :D . Pogrešal pa sem boljšo polovico od Lučkota :( . Drugače pa je bilo kar v redu, najedli smo se, novo vino smo tud probal, nagrado smo tud pobral, ja kva pa še očmo. Pa smo odpujsali domov. Ampak če bo drugo leto spet zaključna prireditev v Izoli se bom jaz kasko zavarvu, če me slučajn mat burja odpihne v morje :wink: . Nekaj mojih slik pa najdete v galeriji http://www.sportosplet.net/galerija/thu ... ?album=287 .

Lep dan še naprej, pa lepo se imejte kjerkoli že boste, vas pozdravlja
Filipid
Uporabniški avatar
 klaudi
#25981
Živijo!
Jaz lahko samo to rečem, da sem zmrznila. Če ne bi bilo Matjaža bi pa dejansko zmrznila. Še enkrat hvala za posojeno bundo, Matjaž.
Organizacija je bila res bolj švoh, je bila pa zato toliko bolj prijetna družba TF-jevcev.
Lp,se vidimo v Palmanovi.
 Lučko
#25991
Hoj forumci :lol:
Za nami je zelo burn(j)a nedelja. Vidno utrujeni vendar zelo dobre volje, smo se spopadli z improvizirano progo in močno burjo. Kot neštetokrat, pa smo kljub vsem preprekam na raznih tekmovalnih progah, bili tudi na tej progi zmagovalci zopet mi, mi tekači. Burja je izgubila moč in se uklonila našim žilavim telesom, kilometri so se ustrašili pred našimi močnimi koraki in se zmanjšali na m, cm, mm, cilj je bil kot že tolikokrat dosežen, na cilju pa kot vedno radost, veselje, sreča, zadovoljstvo… Ni lepšega na svetu, kot je tek! :lol:
Burno pa je bilo tudi na sklepni podelitvi medalj in pokalov, ki so jih zasluženo dobivali tekači, med njimi tudi veliko tekačic in tekačev TF-ja. Kako lepo je bilo videti ponosne in nasmejane obraze tekačic in tekačev, ki so z železno voljo in trdim treningom prišli do mest, ki jih uvrščajo med legende rekreativnega teka v SLO. Iskrene, iskrene čestitke vsem! :cast:
Tudi Ana&Liza (nekaj časa v temi) je bila intimno-burna in na trenutke »šokantna«. V življenju še nisem videl tako majhne šalice, kot včeraj v Izoli, ko sem v nekem kafiču naročil kapučin!!! :shock: Le kako so to miniaturno šalco nardil? Po drugi strani, pa še nisem videl tako velike šalice, ki jo je pegaz dobil za neko čokoladno mleko, ma kaj, ajmar čokoladnga mleka! To šalico so zihr v SCT nardil! :roll: Šokantno dobra pa je bila pizza po izbiri luštne kelnrce, ki pa so jo nekateri zelo šokantno zalili z UNION pivom (pa ne okol govort, da je Lojze pil UNION pivo, sm mu oblubu de bom tih :-- ).
Čas je bil za slovo od forumcev, morja, burje, Izole in tekmovanj. Bilo mi je ful dober. :lol:
PS
Pohvalit pa moram odličnooooo pašto, ki smo jo dobili od organizatorja. Res je bila odlična, privoščil sem si jo dvakrat (tudi to je bilo zame šokantno prvič :oops: ). :wink:
Uporabniški avatar
 bojanu
#25998
Da te je sreča zadela pri žrebanju nagrad si pa kar pozabil :lol:

V Izolo sva se prišla malo zluftat, pobrat pritečeno iz slovenskega pokalain zaključiti s tekočo Slovenijo. Prvega je bilo kar malce preveč, ostalega pa ravno prav. Burja je mešala štrene tekačem in organizatorjem, a lokalni vinogradniki so tega vajeni, zato se mlado vino ni polivalo. Ines je presenetila s teranovim likerjem in tudi topli obrok je dobro sedel in pogrel želodček.


PS Hvala fotografom za lepe posnetke v težkih razmereh. Bom pa zgleda moral drugo leto malo več delat na hitrosti, saj sem ratal kar preveč "lahka" tarča :twisted: :lol:
Uporabniški avatar
 Z*
#25999
Lučko napisal/-a:Pohvalit pa moram odličnooooo pašto, ki smo jo dobili od organizatorja. Res je bila odlična, privoščil sem si jo dvakrat (tudi to je bilo zame šokantno prvič :oops: ). :wink:

:shock: :shock: Ma kaka pašta, Lučko?! :shock: :shock: Ja, kje si pa pravzaprav ti jedel?? :evil: Mi smo mlatili nek ponaredek in improvizacijo od srbskega pasulja, po katerem so se kotrljali kolutiči od pasje radosti. Tudi vegiji so to isto gljedali. :twisted: Ne rečem, peteršilj je bil super! :lol:
 Lučko
#26000
bojanu napisal/-a:Da te je sreča zadela pri žrebanju nagrad si pa kar pozabil

Ne mene :--( , Tjašo :mrgreen:
Uporabniški avatar
 pershing
#26001
Ja tale burja nas je pa res pošteno prepihala. Veselo je bilo videti precej TF-jevcev, nekatere poznam, nekatere sem spoznal, druge pa še bom ob priliki. Glede na to, da sem tekel že prejšnji dan v Sežani, nekega hudega motiva po dirkanju nisem imel, zato sem tekel lepo počasi. S seboj sem imel tudi mlajšega mladička :wink: Matija(11 let), ki je želel začutiti utrip teka. Na žalost izbira ni bila rabno pravšnja zaradi vremena, pa tudi organizatorji so bili prav kavbojski, saj pobčku niti kartončka niso vzeli v cilju, ko pa sem opazil, da ga še vedno ima okoli vratu že s čajem v roki pa je minilo že 3, morda 5 minut. Pa tako si je želel videti, kam se lahko zavihti. No pomiril sem ga ter mu obljubil, da ga še vzamem s seboj spomladi na kak prijaznejši tek :wink: , kjer se bo lahko ponovno preizkusil. Na mladih svet stoji :!:

Po teku sva se preoblekla, se okrepčala, ter se po razglasitvi rezultatov na Matijevo željo kar hitro zbasala v avto in proč od burje. Pa drugo leto spet-če bo kaj prijaznejše vreme...
:TF)
 Lučko
#26002
Z* napisal/-a:Ma kaka pašta, Lučko?!

Kr je blo, je blo ziher boljš od vaših Ptujskih "blond" makaronov. :wc: :twisted:
Uporabniški avatar
 mihaperme
#26005
Lučko napisal/-a: Ni lepšega na svetu, kot je tek! :lol:


Posebno če je ob tebi družba TF-ja.
Uporabniški avatar
 MatjazV
#26018
Tekma v Izoli je bila zelo zanimiva in tudi razburljiva. Temu je pripomoglo vreme pa tudi organizator, saj smo v prvem krogu mal lutal, ko nismo natančno vedeli kje je treba teči. Forumovcev se je zbralo kar lepo število (za en minbus). To se vidi tudi s skupinske fotke (nekaj članov manjka, ker so se skrili pred burjo)

Slika

Na razglasitvi rezultatov smo nabrali kar nekaj pokalov in medalj. Kot je že v navadi, smo opravili tudi temeljito An@lizo.

Tule so še fotke, ki jih je naredila BARB, hvala!

L.P.

MatjazV
Nazadnje spremenil MatjazV, dne 15 Nov 2004, 15:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#26059
Se mi je zdelo, da sem še nekaj pozabil ... :bum:

- že na ogrevanju me je "ustrašila" TMP s "tanajbltafrišno" frizuro, ki je očitno plod nakupovanja nove tekaške kolekcije, in prilagajanje le-te novim trendom v modi :idea: :roll:
- Lučko - pizzo sem včeraj jast jedel :nono: NE - so bili njokci s pršutom in radičem v smetanovi omaki :clap: bolj prilegajoči se fižolovo juhi ( pašti - ??? )
Union sem pil, ker pač piva ( slovenskega ) niso imeli :hello: - neprodana duša PRESS - a ne MatjažV
- Gaga je obljubila, da bo točno izmerila dolžino pretečenega kroga, da bodo podatki natančnejši - ne vem, ali ima novega Garmina, ali pa kolo

Sicer pa opažam, da smo na analizah po tovrstnih tekmah udeleženi le tisti, ki ne osvajamo pokalov in medalj, in si tako sami plačujemo pijačo. Še kak Lučko, ki je btw. že postal inventar na analizah, tako skozi in skozi govori, :piti: da ga niti ne utegnemo prekinit in vprašat, kako kaj njegova nova Elanova torba :toast: - pol kubika PRESS

Ja, le kaj bi mi brez naših forumovk :?: :roll:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA