Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 Ninocka
#29602
Zamudila Lenine napolitanke :? .
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#29606
Če ne drugače, pa ostali sotekači in sotrpini si zamislite, da vas čakajo tam zagotovo kake dobrote in boste dobili motivacijo brez primere.
Prva motivacija naj vam bo pecivo, ki vas čaka tam gori pri slapu Peričnik.
Če se seveda drugače ne morete odločiti da naredite odločilni korak za vas same.Ko boste pa drugič šli ven tečt, recimo k slapu Peričnik ali kaj podobnega.Si pa omislite, da vas čakajo tam sotrpini, ki bojo z vami delili vse tiste kilometre, ki ste si jih Vi zastavili in Vi jih želite dosečti, presečti.
Bodite In, bodite kul, kakor bi dejala mlajša generacija.
Največja faca je tisti človek, ki prestopi prag svoje utesnjenosti in zbrca samega sebe, zavedajoč se da mora sedaj pa nekaj narediti za sebe, če noče, da mu v fotelju kukavca zariba.
Vsako stvar delate za sebe, in ne za druge.Tečete za sebe in za spoštovanje, do svojega telesa in duha.
Kakor je omenil TomažNY Vi lahko samo spodbujate druge, da naj okusijo slast nekaj dobrega, nekaj pozitivnega, nekaj, kar jim bo spremenilo samo življenje na dobro in ne na slabo.
Tisti korak pa morajo narediti sami, mi jim lahko samo pomagamo in z njimi delimo vso to veselje, ki smo ga sami občutili, ko smo začeli seštevati vse te kilometre, ki smo jih do sedaj naredili.
Ni poanta samo v kilometrih, poanta je v koreniti spremebi pri nas samih.In v ciljih, ki smo si jih zadali, seveda morajo biti to smiselni in dosegljivi glede na naše zmogljivosti, ki nam jih je dala sama narava.
Ko prečitamo samega sebe do te mere so vsi nadaljni cilji v našem življenju samo še hitri koraki do cilja, ki nam je pred našimi očmi.
Več nas bo teklo, mogoče hodilo v hribe, plavalo skratka razgibalo telo in s tem dalo elana našim sivim celicam bolj bomo veseli vsakega nameha, ki nam ga bojo namenili naši bližnji, prijatelji.Ko nas bojo končno razumeli, da vendarle se ne bahamo, kot mogoče nekateri mislijo, ampak želimo živeti aktivno življenje.Življenje, ki nam bo dalo novih baterij in novega smisla.
Seveda ne moremo delati čudežev, kot bi jih nekateri radi videli, ampak lahko vendarle toliko spremenimo svet na bolje, da enostavno negativne stvari preprosto spregledamo, preslišimo in jih ne upoštevamo.Tako bodo tisti negativci, ki jih pač zmeraj je nekaj na tem svetu, tako pač je.Ostajali v svojem okolju.Zavedajoč, da nam ne more nobena stvar do živega razen naše zdravje, če se pokvari.
A vendar, če bomo skrbeli za zdrav duh, v zdravem telesu potem se resnično nimamo ničesar bati.
UŽIVAJTE V SVOJIH CILJIH, KI JIH ŽELITE DOSEČTI.IN KO JIH BOSTE DOSEGLI, SE BOSTE SPOMNILI, DA VENDARLE SANJATI NI GREH.
DA STE S SANJAMI DOBILI TUDI NEKO MOTIVACIJO, ZA NOV CILJ.
A KONEC, KONCEV MORAMO BITI VSEENO NA REALNIH TLEH.
ŽIVLJENJE JE ENA SAMA GUGALNICA.
ČE SE PREVEČ ZAGUGAMO, SE KAJ LAHKO ZGODI DA SE BOMO ZAGUGALI DO KONCA ŽIVLJENJA.
ČAO! :wink:
Uporabniški avatar
 runner
#29621
Pogresa kdo kapo?

Obi? sprinter400?

V mojem ultra_picko_hvatnem_pticurinam_prijaznem citroenu se je nasla ena kapa.
Domnevam, da je od teka k slapu Pericnik.
Uporabniški avatar
 klaudi
#29626
Dragi miškoti!
Vse ste že napisali, kaj naj še rečem? Meni je bilo vse super, tek, družba,
analiza. Slap je prelep. Hvala Tuaregu za spremstvo in asistenco ob padcih. Dobro, da je bila tema in ni nihče videl mojih akrobacij. :oops:
Tudi jaz ne smem pozabiti Leninih napolitank, res so odlične.
Obljubim, da na PST jaz prinesem nekaj sladkega, ne vem pa če bo tako okusno.
Uporabniški avatar
 Tuareg
#29682
Nedelja je bila res čudovit in uspešen dan. V zgodnjih popoldanskih
urah je zimska alpinistična odprava TF (Simi in moja malenkost) v težkih snežnih razmerah osvojila najvišji vrh planote Mežakle, 1593 m visoki
Jerebikovec. Ves trud je bil na vrhu seveda poplačan s čudovitim razgledom vse naokoli.

Za smetano na jagodah pa je bila še udeležba na teku v nočnih zimskih
razmerah. Hvala vsem za fajn družbo, posebej pa Klaudi, ki je s
psičko Mini poskrbela za našo varnost.

Ob tem moram en stavek v poročilu poročilu od Klaudi nekoliko popraviti. Nisem asistiral ob padcih, da ne bi bilo sporočilo stavka napačno razumljeno, za ta dogodek je bilo odgovorno poledenelo cestišče.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#29685
Tuareg napisal/-a:....Ob tem moram en stavek v poročilu poročilu od Klaudi nekoliko popraviti. Nisem asistiral ob padcih, da ne bi bilo sporočilo stavka napačno razumljeno, za ta dogodek je bilo odgovorno poledenelo cestišče......


Ja, Tuareg :wink: , sem te že res hotel vprašati, zakaj si jo spotikal, da je padala. No, sedaj si podal prepričljivo obrazložitev; vsaj jaz ti verjamem.

PS: Baje se tudi ta tek da obračunati oziroma zahtevati refundacijo. Torej, kdo bo odprl KILOMETRINA JANUAR 2005 :?: :?: :?:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA