Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#31271
V četrtek 27.1. smo se ob 18h dobili (Miha x2 + moja malenkost) v sejni sobi Fakultete za šport, kjer smo radovedno pričakovali predavanje Kozjekove in Dušana Macure.

Presenečeni smo bli nad tem, da nismo srečali niti enega forumovca :?:. Res pa, da je blo vse skupi mal bolj filozofsko obarvano :lol:
Obravnavali smo različne teme: sodobne življenjske navade (delo, prehrana, prosti čas, počitek), pomen športne vadbe za sodoben način življenja, tu smo obravnavali še fenomen vadbene abstinence in lenobe, ter na drugi strani vadbeno histerijo in zasvojenost. Govora je bilo tudi o trenutnih trendih vadbe, ter vzrokih zakaj se ljudje za njih odločajo...
Nada se je držala svojega klasičnega predavanja, čeprav je omenila, da so jo prepričevali za drugačen stil, kot je "poletovski" stil pisanja. No, mi trije smo z velikim zanimanjem požirali vse, kar nam je povedala :D.

Na koncu je sledila še debata in vprašanja... predvsem je bla z vprašanji zasuta Nada. Po dveh urah smo z mešanimi občutki zapustil dvorano :?, predvsem zato, ker smo premlevali vse nasvete glede prehrane. Mihaperme je samo še zaskrbljeno razmišljal o njegovih nedeljskih kosilih :lol:.
 Ninocka
#31274
Za tole predavanje pa mi je res žal, da sem ga zamudila. Posebno všeč ta filozofska komponenta. :D
Kje pa je bila napoved tega predavanja? (no, Poleta od tega tedna se nisem imela časa vzeti v roke :oops: ).
 Nataša
#31277
jest pa nisem nč vedla za to... :roll: :roll: Kje je blo pa objavljeno???
pa še lih tam sem bla tisti cajt, bi lahko kar v pajkicah uletela direkt z intervalov... :lol:
Uporabniški avatar
 GaGa
#31290
Če ne bi navsezgodaj prebrala Poleta, tud jaz ne bi nič vedela :? . Očitno je imel organizator slabo taktiko obveščanja :!:
#31322
GaGa napisal/-a:Po dveh urah smo z mešanimi občutki zapustil dvorano :?, predvsem zato, ker smo premlevali vse nasvete glede prehrane. Mihaperme je samo še zaskrbljeno razmišljal o njegovih nedeljskih kosilih :lol:.


Glede na to kaj sm slišu glede prehrane bi moral že 2x umret :lol: :lol: :lol: :shock: :shock:
Uporabniški avatar
 Binch
#31335
....in kaj ste slisali glede prehrane? :lol:

Ce bi se komu dal strnit vsaj bistvo povedanega, mu bom izjemno hvalezna :)
Uporabniški avatar
 ero
#31361
GaGa napisal/-a:Očitno je imel organizator slabo taktiko obveščanja :!:

ali pa pravilno. praviš, da je bila vsebina bolj filozofska in publika bolj akademska. potem bi rulja v obliki TF in drugih z ulice tako okolje čisto pokvarila :twisted:

objava je bila v Poletu v četrtek zjutraj, predavanje pa isti četrtek zgodaj popoldne...
Uporabniški avatar
 GaGa
#31383
ero napisal/-a:praviš, da jeila vsebina bolj filozofska in publika bolj akademska. potem bi rulja v obliki TF in drugih z ulice tako okolje čisto pokvarila :twisted:


V bistvu smo bli že trije preveč :lol:, pa zdelo se mi je, da k je bil čas za razpravo, da skor skoz sam mene poslušal :roll:.

Pol predavanja je blo bolj filozofskega, ampak vseen ni blo tko zlo dolgočasno :lol:, ta druga polovička (Nadina) je bla pa zlo zanimiva.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA