Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 podviz
#33441
Za tek na smučeh kar množično, kljub slabemu vremenu. Priti do Nove vasi je bilo kar avanturistično, po avtocesti sneg in potem od Unca še mnogo več. Zastonj mazanje smuči, OK - pa tudi zastonj National Geografic Jr. (ne vem zakaj!).

Smučina pa se je meni kot nevajenemu teka na smučeh zdela zelo počasna, še posebej zato, ker smo vsaj dobrih pet oz. slabih 10 zašli s proge in za nagrado (ker proga ni bila dobro označena) naredili kaka 2 do 3 km več, kot bi bilo potrebno.

Po 20km sem bil potem preveč zmatran, da bi se pritoževal, so mi pa vsaj prijazno dali izdatno in slastno malico, da sem se potolažil, v dobro voljo pa nas je spravila tudi Brigita z Zemljo pleše.
Uporabniški avatar
 Fotr
#33486
Kot je razbrati iz rezultatov sta se hribovc in laufar, ki sta tudi člana Tekaškega foruma, odlično uvrstila na Bloških tekih. V bodoče je priporočljivo, da tudi tečeta pod firmo TF!
Da se hribovc ne bi toliko vtikal v pasje zadeve in se cinično izražal, bi bilo zelo priporočljivo, da bi napisal kakšno poročilo s tekme. Hribovc, kako si se počutil na tekmi, ti je šlo dobro od nog, kakšna je bila proga, kakšna organizacija, si zadovoljen s stranskimi dejavnostmi na teku? Laufar, ki je strokovnjak za maže in mazanje smuči, pa bi lahko kaj napisal o umetnosti mazanja smuči, pa tudi o občutkih pred, med in po tekmi.
Hribovc in laufar, kaj pravita?
 hribovc
#33488
Fotr, le kako poročati o bloških tekih, če te tam ni ?
Uporabniški avatar
 Fotr
#33491
hribovc napisal/-a:...le kako poročati o bloških tekih, če te tam ni?


Škoda no, zamujaš priložnost, da bi te spoznali tudi kot vrhunskega tekača in izjemnega športnika. Še imaš čas, da popraviš negativni vtis, ki si ga napravil na TF. Pa tako zanimivo bi bilo brati občutke tako izjemno hitrega in izvrstnega tekača kot je hribovc. Kakšne ogromne izkušnje bi nam lahko posredoval! Veliko spoštovanje bi si lahko pridobil, marsikaj bi se lahko naučili od tebe, tako pa samo kritiziraš! Še imaš čas, čez nekaj dni bodo nove tekme...
 laufar
#33506
Mene kot zapriseženega klasičarja na Bloških tekih ni bilo, Fotr mal si u tmo brcnu, pa nč hudga, si pa blizu, morm priznat! 8)

V soboto, na veteranskem prvenstvu pa bom najbrž svojo načelnost malo prekršil in štartal tudi v "sabljanju"!
Uporabniški avatar
 MihaPR
#33515
hribovc napisal/-a:Fotr, le kako poročati o bloških tekih, če te tam ni ?


Dobro retorično vprašanje, ki ga lahko postavim tebi :D
Uporabniški avatar
 TANJAO
#33518
Tudi MI2 sva se udeležila Bloškega teka- to je bila najina 1.udeležba na tekih sploh- prvega ne pozabiš nikoli?!
Od drsalnega koraka sem pokazala bolj malo se mi zdi- gazila sem po tistem mletem snegu in se matrala bolj kot na LM na 42 KM.Pa so me mladci ,s katerimi sem se pol v ciljni vrsti gužvala potolažili, da imam še srečo, ker me kilaža ne baše tko kot njih.
Dala sem vse ode sebe, pa sem na smučeh počasnjejša kot pešaka!!
Boljš da se superg držim!!
Lp, Tanja O
PS:Bloška klobasa pa mi je teknila :oops:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA