Fotr, a sedaj bo pa hribovc skrbel za tvoje želje ?
Kategorija Priimek Ime Mesto Čas Štartna št. Klub
B Pellis Patricija 1 10:14 TSK Valkarton
B Molk Špela 2 11:11 TSK Valkarton
A Kacin Davor 1 12:51 Šd Hotedršica
A Šemrov Jernej 2 13:24 Šd Hotedršica
C Klavžar Boštjan 1 14:14 204 Valkarton
A Poljanec Miha 3 14:25 Idrija
C Rupnik Martin 2 15:36 203 Valkarton
C Kunc David 3 15:53 200 Valkarton
A Kristan Matej 4 16:00 Šd Želva
C Gorjanc Matjaž 4 16:09 201 Valkarton
D Bešvir Katarina 1 17:36 199 Valkarton
D Kandare Urška 2 17:41 205 Olimpija
B Brus Loredana 3 18:05 ŠD Hotedršica
C Rupnik Anže 5 18:22 202 Valkarton
10 km
E Bešvir Blaž 1 28:15 72 Valkarton
E Brenčič Tine 2 33:34 90 Hotedršica
G Tršar Jure 1 28:28 73 Valkarton
G Božič Luka 2 29:09 108 Valkarton
G Nagode Lucijan 3 29:36 57 Šd Hotedršica
G Žnidaršič Janez 4 31:32 100 SK Kovinoplastika
G Špehar Peter 5 33:11 70 ŠD Nadlesk
G Kunc Darko 6 34:18 98 Logatec
G Škrlj Marko 7 34:25 91 Škofljica
G Velikonja Igor 8 35:30 96 Logatec
G Merlak Matjaž 9 38:11 109 Klub Grajski park
G Fečur Tomaž 10 39:13 95 Logatec
G Stanič Simon 11 41:56 101 Loška Dolina
G Prelaz Andrej 12 56:03 112 Hitre Noge Senožeče
H Černe Mirjam 1 34:24 71 Jub Dol
H Matko Urška 2 35:03 92 Logatec
H Brenčič Maruša 3 38:13 80 Šd Hotedršica
H Merlak Neža 4 41:06 110 Hotedršica
H Rebec Valentina 5 43:34 99 Unec
I Močnik Metod 1 28:16 102 Dnevnilk
I Rupnik Roman 2 30:17 93 Šd Trnovski maraton
I Rupnik Marko 3 31:46 83 Črni Vrh
I Kalan Tomaž 4 31:49 65 Žabnica
I Avsec Franc 5 31:51 69 STS Bloke
I Trojar Bojan 6 32:04 20 ŠD Strahovica
I Marn Rafael 7 33:00 116 TSK Idrija
I Rupnik Beno 8 33:53 117 TSK Idrija
I Ožbolt Darko 9 34:12 107 SK Kovinoplastika
I Poljanec Ivan 10 36:10 75 STK Idrija
I Bajt Rajko 11 36:48 74 STK Idrija
I Macuh Peter 12 37:09 104 TK Šmarnogorske novice
I Prijatelj Bojan 13 37:15 103 Vrhnika
I Modic Janez 14 37:22 94 Logatec
I Rupnik Pavel 15 37:24 87 Valkarton
I Brenčič Cveto 16 39:14 59 Hotedršica
I Zrimšek Robert 17 45:32 97 Logatec
I Pirc Andrej 18 47:35 89 Ljubljana
I Kristan Martin 19 49:51 119 Šd Želva
I Jakopič Janez 20 58:59 58 Ljubljana
I Terčelj Dušan 21 62:20 115 Ljubljana
J Golob Pia 1 40:35 105 TF Črnuče
J Lapanja Boža 2 47:24 67 Škofja Loka
J Dolenc Mojca 3 62:02 77 Hotedršica
K Svoljšak Niko 1 32:49 43 Škofja Loka
K Lapanja Pio 2 32:59 66 Škofja Loka
K Murovec Karol 3 33:01 61 TSK Idrija
K Gornik Jure 4 35:34 79 Rakek
K Ponikvar Rado 5 36:34 60 Bloke
K Tavčar Cveto 6 39:53 76 Žiri
K Rejec Marko 7 45:17 68 Izvir Vipava
K Felc Dani 8 47:30 85 Elektro Primorska
K Svet Gvido 9 53:16 78 Begunje pri Cerknici
K Omerzu Jože 10 56:57 118 Logatec
K Kandare Tone 11 57:35 81 Loška Dolina
K Kavčič Boris 12 60:59 62 Črni Vrh
K Štrukelj Andrej 13 62:59 63 Male Lašče
K Poljanšek Marjan 14 64:17 113 Ljubljana
K Primožič Jurij 15 75:38 88 Vrhnika
K Martinčič Vinko 16 76:52 82 Loška Dolina
K Pliverič Dušan 17 77:35 106 Kaveljci in korenine
L Kavčič Marica 1 41:57 86 Hotedršica
L Grmek-Šrukelj Darinka 2 64 Male Lašče
B Dolenc Anja 4 Šd Hotedršica
B Petrič Julija 5 Šd Hotedršica
B Erjavec Špela 6 Šd Hotedršica
B Moroz Špela Šd Hotedršica
B Moroz Polona Šd Hotedršica
A Petrič Miha 5 Šd Hotedršica
A Pivk Kristan 6 Šd Hotedršica
A Kacin Jernej 7 Šd Hotedršica
A Nagode Simon 8 Šd Hotedršica
A Kristan Anže 9 Šd Želva
ena kopija
A-mlajši dečki do letnika 1993
B-mlajše deklice do letnika 1993
C-starejši dečki letnik 1990-1992
D-starejše deklice letnik 1990-1992
E-mladinci letnik 1985-1989
F-mladimke letnik 1985-1989
G-člani letnik A 1970-1984
H-članice A letnik 1970-1984
I-člani B letnik 1954-1969
J-članice B letnik 1954-1969
K-vetarani letnik 1953 in starejši
L-veteranke letnik 1953 in starejše