Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 muc
#337638
Tajataja napisal/-a:Kljub pestri domači ponudbi, bom ta vikend tekala tule http://www.rennsteiglauf.de , v planu za letos je namreč ultra Europacup.

Želim pa užitkov vsem, ki se boste potili na Trojkah, Primožu in v Vipavi. Čist zares vas bom pogrešala. Predvsem forumaško kavico prej in potem. :lol:



Srečno in z nasmehom do cilja! Pa sej to itak obvladaš/ta! :laola
Kava bi pa res že pasala...upam, da res čimprej...pozdrav komplet ekipci...uživajte in se kmalu kje srečamo...see ya :wink:
 ursad
#337654
Tajataja, lahke noge in pravo glavo ti želim - ta vikend še posebej... :laola in se hkrati veselim tvojega poročila...
Srečno!

p.s. Pa na nasmeh ne pozabi :D
Uporabniški avatar
 ero
#337932
Bravo za pretečeni Rennsteig, za super doživetje in opis.

Ja, Tale Turinški gozd je res nekaj posebnega. Zame en najlepših tekov, če ne celo najlepši. Bil sem že trikrat in še bom šel.

Srečno v Bielu. Tam boš poskušala kravje zvonce iz teme, vohala nočne piknike ob progi, občudovala luči koles na drugi strani doline in uživala v mirnem jutru ob reki proti cilju :)
 ursad
#338121
Tajataja, čestitke za še eno vrhunsko zgodbo :laola Sva veseli, da si najino prisotnost v duhu prepoznala na okrepčevalnici 10 km pred ciljem :D Iz tvojih res dobrih zapisov bo enkrat še knjiga nastala :D S Cicko-m sta res en "dream team"... :D
Naj bo regeneracija hitra in uspešna, kajti Biel je pred vrati...
Urša (Drejka Team :D)
#338140
zz topka napisal/-a:Srečno v Bielu. Tam boš poskušala kravje zvonce iz teme, vohala nočne piknike ob progi, občudovala luči koles na drugi strani doline in uživala v mirnem jutru ob reki proti cilju

Ero, hvala za dobre želje! Zvonce v temi, piknike in lučke, sem že sprobala. Pred dvemi leti sem v Bielu odtekla maraton. :D Ampak tale reka na koncu mi ne da miru in grem še to pogledat. :lol: Ker vse ostalo iz tvojega opisa (tega in kakšnega starejšega) zaprmej drži, bo upam tudi jutro čist zares mirno. :D

ursad napisal/-a:Sva veseli, da si najino prisotnost v duhu prepoznala na okrepčevalnici 10 km pred ciljem

Urša, v duhu sta bili prisotni že prej. :D Na okrepčevalnici pa se je vajina prisotnost še "materializirala". :lol:

muc napisal/-a:mogoče kmal srečamo na kavi

Muc, tole mi na temle samotnem Europacup podvigu še najbolj najeda. Nikjer nobenega forumaša za dobro analizo prej in potem. :D Ma se vseeno spet kje najdemo!
#338166
Klinc me gleda :!: Prej sem nekaj po nemšk flancal , pol pa megla :oops: Katja, dobr si razkrinkala nemško poštirkanost in prav zato imamo Barcelono v finalu :lol:
Čestitke za disciplinirano pretečene tekoče kilometre in prvo kljukico v Evropskem pokalu :clap: Se kej vidmo :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA