Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#34902
hojla,

zgleda, da bo meni pripadla čast, da začnem poročilo iz Velike Gorice.

na polmaraton se nas je odpravilo 8: gaga, pia, matjazv, dragons, tini, mihapr, markosk in ero. s svojega konca je seveda prišel tudi kruno z ekipo.

konkurenca je bila danes precej močnejša kot pred dvema tednoma na Jarunu. tek je štel za ekipno hrvaško prvenstvo, tako da je bilo kar oštro. rezultatov nimam pri sebi a bojda smo osvojili dve četrti mesti v kategorijah - pia in markosk. no, važno, da smo se spet fajn imeli in tekli v okviru svojih trenutnih zmožnosti. itak nam je pa le nebo meja :)

vreme oblačno z malce sonca, proga ravna, organizacija super, družba tudi, okrepa prva liga - na koncu v šotoru ožujsko i grah. še pri tomboli smo dobili eno nagrado. v glavnem, še en lep izlet k sosedom. aja, analiza spet v Trebnjem. kelnerca nas itak že pozna :)

več pa kasneje - rezultati, fotke, ...
 dragons
#34905
Ker je že Ero vse napisal bom samo dodal rezultate forumovcev

markosk - 1:15:52
matjažV - 1:22:21
tini - 1:33:51
dragons - 1:35:58
ero - 1:36:56
mihaPR - 1:38:22
pia- - 1:42:34
marathon95- 1:50:46
ga ga - 2:04:21

Lep pozdrav!
Uporabniški avatar
 MatjazV
#34918
Vtise in rezultate sta že objavila Ero in Dragons.



Tokratna postava TForumovcev Slika


Pa še ostale fotke.

L.P.

MatjazV
Uporabniški avatar
 GaGa
#34919
Včeraj smo spet preživeli en super dan... Vožnja do Zagreba je (pre)hitro :wink: minila in pol ure pred štartom smo le prišli v Veliko Gorico. Po temeljitem premišljanju in razglabljanju smo se pravilno odločil za kratke uniforme... res je blo vroče, predvsem pa zato, ker še nismo navajeni takih temperatur (pa mal se nas je sonček prjel, jaz mam čist rdeča lička :shock: ).
Proga je bila ravna in razen začetnega vdihavanja izpušnih plinov je blo vse ok. Mene je predvsem v drugi polovici zdelovalo sonce in vročina.

Hvala vsem za družbo, Dragotu za dviganje dobre volje in morale, tiniju za prevoz in matjazuv za fotke :D

Se vidimo v Sežani :wink:
 Lučko
#34922
:D Bravo naši, so rezultati nazarensko dobr :clap:
Še posebno me je Pia presenetla :arrow: bravo carica :cast: :wink:
Uporabniški avatar
 ero
#34930
bravo Matjaž, super fotke! se vidi, da smo bili v šotoru najbolj zadovoljni :)

uradni rezultati žal še niso objavljeni.

Drago, Pia te prosi, če lahko napišeš imena in čase najboljših punc:

Slika

zmagala je bjonda v rdeče beli jakni...
Uporabniški avatar
 ero
#34931
hojla,

rezultati so že :arrow:

še rezultati prvih 11 punc + Pia in GaGa:

[table][row]1[col]1:22:55[col]Rajčić Lidija (25)
[row]2[col]1:26:21[col]Trošić Marija (29)
[row]3[col]1:28:44[col]Poljak Ana (19)
[row]4[col]1:30:09[col]Belušić Barbara (24)
[row]5[col]1:33:03[col]Gidak Petra (25)
[row]6[col]1:34:55[col]Petričević Marija (19)
[row]7[col]1:36:11[col]Orlić Antonija (28 )
[row]8[col]1:37:14[col]Kolar Mirjana (30)
[row]9[col]1:37:49[col]Cota Marijana (33)
[row]10[col]1:38:10[col]Škevin Višnja (39)
[row]11[col]1:42:00[col]Krofl Ivanka (47)
[row]12[col]1:42:34[col]Golob Pia (36)
[row]20[col]2:04:21[col]Kapelj Tina (24)[/table]
Uporabniški avatar
 Veggie
#34934
CESTITKE!!!


:TF)

Tapravi ste! :wink:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#34937
Ja če bo takole tudi v Sežani pol bojo tekačice iz Tekaškega foruma pobrale tanartaboljše nagrade :lol: :wink: .
Čestitke tudi iz moje strani, in vsem skupaj tako naprej še v nadaljevanju sezone, ki jo imate pred seboj.
ČAO!
Uporabniški avatar
 bigfrik
#34939
Tud moje cestitke :clap: ,pa prav zal mi je.da sem letos to izpustil,sem pa saj Erota pa Pio ujel(al pa onadva mene)pri odhodu ane? :wink:
 Ninocka
#34941
Bravo!!! Poletne TF uniforme pa prav fajn izgledajo :P
Uporabniški avatar
 davor123si
#34943
Fantje in dekleta le tko naprej :)

če boste tko pridni tut v bodoče kot ste bli zadnjih par tednov bodo septembra na LJ maratonu na štengah sami rdečebeli :)

nestrpno cakamo na Sežano :P

lp,

Davor
Uporabniški avatar
 ero
#34999
še malo igranja s številkami. na spodnjem grafu vidite krivulje kilometrskih časov glede na razdaljo in linerarni trend le teh. opaznih je nekaj stvari:

- krivulje pri Matjažu, Pii in meni so si zelo podobne, MihaPR pa skače gor dol - fant je še mlad in vihrav :)

- edino trend pri Mihi pada, kar pomeni, da smo drugi trije proti koncu popuščali

na grafu je le prvih 20 km. zadnjega km in 100 m nisem dodal, ker je bil malo čuden. tabla zanj je bila definitivno prezgodaj postavljena.

Slika

mi boste še drugi Turopoljci poslali podatke, da jih vključim v graf?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA