Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#34907
En kratek zapis o tem teku - je pravzaprav zelo podoben lanskim, ki sem jih bral zjutraj, medtem ko sem flikal zračnice za bajka za jutrišnjo turco.
Bilo je že prav vroče, ko smo se podili po precej dolgočasni progi. Z neba ni kapljalo, pa tudi organizatorjem se ni zdelo potrebno nastaviti kakšnega lončka z vodo. Vzdušje precej komorno, prazno, brez gledalcev, le kakšen harmonikar se je trudil za vzdušje ob progi. Upam, da je bilo vsaj pri otroških tekih bolj živahno.
Skupno 141 tekačic in tekačev v članski konkurenci, kjer sta bila absolutno najboljša Roman Kejžar in naša Veggie. Tudi naš avto je po zaslugi Tanje postal težji za skulpturo tekača in specialno rastlinsko olje z omega 3 lokalne oljarne za drugo mesto v kategoriji in sedmo absolutno. In kuverto z denarno nagrado, ki jo je prejelo po deset najhitrejših absolutno.
Bistrica je res mesto z več stoletno tradicijo, a bi se pri organizaciji tekem lahko še precej naučili od prijaznih Primorcev s Socerba. Po drugi strani pa je 40% obveznosti za Slovenski pokal že opravljenih in bo več časa za druge aktivnosti, tako za dušo 8)
 Lučko
#34923
bojanu napisal/-a:absolutno najboljša Roman Kejžar in naša Veggie.

:D A tko si bla včeri ti žleht, se prav ne sam do mene ampak do vseh ns laufarjev :roll: To si pa ti mogla Etine mušnce za fruštek jest :twisted:

Vseeno ČESTITKE, ČESTITKE...VEGGIE :cast: :cast: :cast: :wink:

PS
Ja ljubi buh, kva je pa Kejžar tm delu :evil: a mu gre že tolk slabo :roll:
Uporabniški avatar
 Veggie
#34928
Lučko napisal/-a:Vseeno ČESTITKE, ČESTITKE...VEGGIE :cast: :cast: :cast: :wink:


Hvala, hvala!

:oops:


Lučko napisal/-a::D A tko si bla včeri ti žleht, se prav ne sam do mene ampak do vseh ns laufarjev :roll:

Neeeeeeeeeeeee......... :(
Jaj, dont get d vrong pikcr :!: :(

Lucko, kaj sem naredila.....? :( Nic nimam proti nobenemu :evil:
Ne vem no, verjetno je tak izpadlo..... (pravijo, vsaka reklama je dobra, ali kako ze... :lol: :wink: )
Saj ne vem, ali je kriva ETA ali pa peroksidni odtenki ( :? Looooojze!!!) (ne vem, mogoce pa sem barvno slepa :D )


:D :D

PS.
Lučko napisal/-a: To si pa ti mogla Etine mušnce za fruštek jest :twisted:

To je skrivna formula :wink:
Uporabniški avatar
 Veggie
#34929
ero napisal/-a:bravo punci! tole je pa že na pol profesionalizem, a?


100% rekreacija!


( :arrow: Pure Amateur)

:!:
Uporabniški avatar
 pegaz
#34935
Veggie napisal/-a:100% rekreacija!
( :arrow: Pure Amateur) :!:


Čestitke obema in vsem tudi z moje strani! :clap:

@Veggie, očitno si šla tokrat prehitro za nabiranje mlečne kisline v mišicah. Kaj bodo pa v Eti rekli? ;)
(čas kislih kumaric je mimo PRESS)

Lep let, Pegaz :)
#34936
bojanu napisal/-a:En kratek zapis o tem teku - je pravzaprav zelo podoben lanskim, ki sem jih bral zjutraj.Bilo je že prav vroče, ko smo se podili po precej dolgočasni progi. Z neba ni kapljalo, pa tudi organizatorjem se ni zdelo potrebno nastaviti kakšnega lončka z vodo. Vzdušje precej komorno, prazno, brez gledalcev, le kakšen harmonikar se je trudil za vzdušje ob progi. Bistrica je res mesto z več stoletno tradicijo, a bi se pri organizaciji tekem lahko še precej naučili od prijaznih Primorcev s Socerba.


Tudi jaz sem še enkrat prebral komentarje lanskega teka ( tudi sam sem se ga udeležil) in se strinjam z bojanom-u. Od lani so organizatorji poskrbeli za označitev ovinkov s trakovi tako, da ni bilo krajšanj. So pa za enkrat edini organizatorji, kar jih poznam, da ne poznajo okrepčevalnic. Hvala bogu, da je bilo toplo, kajti čaja na cilju letos sploh nisem zasledil. S hitrostjo objave rezultatov za vsega 141 tekačev tudi niso imeli sreče.
No to so le dobronamerne pripombe, vse skupaj pa sem dobre volje zapuščal Bistrico. Tek je ravno pravšnji za tale letni čas, in za take kot jaz, ki ne treniramo preveč radi in si kar s tekmami pomagamo k boljši pripravljenosti. Lep pozdrav!
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#34938
Ja Lučko kar se pa tiče Kejžarja, če bi on hodil malce več na take zanjega trening teke bi tudi lahko blo vse skupaj boljše za njega.
Pa pustimo to.Je dejstvo da je zaenkrat! dober tekač.Ampak če hočeš biti boljši moraš iti tudi na kake take podobne teke, kot je bil ta in ostali.Recimo mali maraton v Udinah, ki je vsako leto septembra 1mesec pred Ljubljanskim maratonom tam bi bila dobra registracija tega koliko je močan Kejžar.
Tam jih gre prvih 100 gladko pod 1uro in 10minut.
VEGGIE alora ti si me pa malce presenetila, ampak glede na to da si ti že včasih skoraj zašla v profesionalne vode teka preden si dobila tisto poškodbo, ki te je oddaljila od nadaljnega udejstvovanja.Se pravi da imaš zmage v KRVI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Čestitke vsem udeležencem tega teka.Ostalim pa več sreče prihodnjič oziroma udejstvovanja.
ČAO!
 miharudl
#34947
lep pozdrav:)
mene sam zanima če že ma kdo rezultate iz Bistrce, k jaz ne najem na netu! no čejih ima.. mi lahk pove kje jih je našel?
hvala za pomoč... lp
Uporabniški avatar
 triman
#35142
Ja, hvala za link. Sploh ne vem kje bi se drugod dalo dobiti rezultate. Na tisti strani kjer je bil razpis teka, se vedno ni nic. Meni je Bistriski tek vsec posebej se zaradi konkurence (pride res nekaj zelo dobrih tekacev), pa tudi casovno je ravno na zacetku sezone tako, da lahko vsak preveri svojo pripravljenost. Na prvih dveh tekih je bilo hladno in res mogoče ni bila potrebna pijaca, v soboto so bile pa ze skoraj poletne razmere in bi prav prisla kaka pijaca. Da ni bilo možnosti med tekom, me niti ni toliko motilo, v ciljnem prostoru sem pa vajen, da se nafilam s pijaco, pa ni bilo na zalost nic. Se dobro, da je bil tam en sladoredar, da sem lahko nadomestil ogljikove hidrate. :))
Uporabniški avatar
 Veggie
#35200
triman napisal/-a: v ciljnem prostoru sem pa vajen, da se nafilam s pijaco, pa ni bilo na zalost nic. Se dobro, da je bil tam en sladoredar, da sem lahko nadomestil ogljikove hidrate. :))


Triman,

pijaca je bila! (pri oz. v sotoru pri cilju) Resda sem spila kaki liter :P , ampak je ostalo se kakih 20 vezov pijace...... (coca-cola, zala, pa se nekaj..se ne spomnim...)

:beer: :wink:
Uporabniški avatar
 triman
#35220
Se opravicujem za nastalo pomoto. Očitno sem imel preveč dela s pogovorjanjem z ostalimi tekači v cilju in sploh nisem opazil napitkov. Pa se televizija je vmes snemala moj Forerunner 201, ki je nameril 9,81km in čas 35:01. Upam, da je bilo točno 10km in da se je GPS malo zmotil.
Drugič pa raje ne bom govoril o stvareh za katere nisem prepričan in s tem škodil organizatorjem. Dobro vem kako težko je organizirati tekmo s katero bodo vsi zadovoljni.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA