Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Jančika
#343218
Med domov odnešenimi keksi sem našla en kos peciva, za katerega sprašuje srnec1. Bom dala potem sliko gor, morda se najde lastnik.

Kar se tiče odpadkov, moram prav omenit zmagovalca, ki je plastenko odvrgel v koš, zgrešil, to ugotovil po nekaj korakih in se vrnil nazaj ter jo pospravil. Sploh mu ni zmotilo koraka :) .
#343225
Jančika napisal/-a:Med domov odnešenimi keksi sem našla en kos peciva, za katerega sprašuje srnec1. Bom dala potem sliko gor, morda se najde lastnik.

Kar se tiče odpadkov, moram prav omenit zmagovalca, ki je plastenko odvrgel v koš, zgrešil, to ugotovil po nekaj korakih in se vrnil nazaj ter jo pospravil. Sploh mu ni zmotilo koraka :) .


No ja, ni se mi zdelo , da bi smetil nekomu pred vrati in sem pač raje pobral. Osnovna pravila olike in okolju primernnega obnašanja po moje :)

Lp
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#343226
Pozdrav!

Jančika napisal/-a:Tole je po moje pecivo, za katerega bi srnec1 rad imel recept.

Videti je nagnusno dobro. Tudi mene zanima recept. :) No, morda bi lahko prosili sladke umetnice in umetnike, da nam zaupajo recepte in zraven dodajo še kakšno sliko. Toliko, da tudi "vizualci" vemo o čem gre beseda. :D

Lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#343227
Pozdrav!

Vreme napisal/-a:Kar se tiče smeti ob progi. Vsako leto jih pobiram dan po tekmi. In roko na srce nikoli se še ni zgodilo,da bi jih bilo kaj dosti...

Kar me iskreno veseli. Med tekom niti ni bilo videti, da bi kaj veliko ležalo okoli.
Zabaven je bil rumen bidon, ki se je selil po progi in na koncu ostal pri lastniku. :)
In Rajko, hvala za to lepo prireditev.

Lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#343235
Evo, končno strnil vtise in omilil »muskelfiber«. :wink:
Sladkih 6 ostaja ena najboljših, vsekakor pa najbolj simpatična tekaška dogodivščina. :clap:
Vreme in tvoja zvesta družina, hvala vam za ves trud in dobro voljo, še posebej pa za vztrajnost, ki bo omogočila 10. jubilejno prireditev v naslednjem letu (hura).
:laola
Pa se vrnimo k 9. sladkim
Nekaj je že napisal Oranžni slon, ki je tokrat nastopal s svojim plemiškim nazivom Slavon Otto von Grozni ali nekaj podobnega, s katerim sva skupaj mlela progo (ona pa naju). :--
Sam sem bil na tej prireditvi že sedmič in se z veseljem vračam. Ne toliko zaradi lepote proge (ki ji nič na manjka), pač pa zaradi zgoraj napisanega in odlične družbe. Poleg tega uživam v tem, da me morajo favoriti vedno znova prehitevati, nekateri celo kakšno besedo navržejo vmes. Uživam v tem, da nekateri pridejo sem tudi hodit, kar je kompliment nam vsem. Uživam v tem, ko vidim v kakšni starosti se še da in to spodobno teči. Lepo je videti legende, ki so v svoji karieri končali več 100 km proge, ljudi, ki prvič pretečejo … pač tisto, kar so si zastavili. Uživam v tem, da imate majice TF (mene moja žal žuli, sicer bi jo ponosno nosil). :oops:
Tokrat sem imel trening s svojim veteran trojke partnerjem, ki sva družno krožila in krožila. Moram ga pohvaliti, ker je toleriral moje pivsko-prehranske muhe (pogosto ustavljanje) in mi skoraj do konca delal družbo.
Kaj čem glede svojega teka, užival sem ure in ure. Šlo je dva kroga manj kot zadnja leta ampak še vedno sem zelooo zadovoljen, saj na začetku poletja nisem imel ne razdalje ne hitrosti. Prvo je očitno že tu, glede drugega pa tudi bo, počasi. Zastavil sem si maraton, dosegel pa prek 50 km. Zadnja leta mi je postalo pomembno tudi to, da na koncu nisem kot cunja, kar je tudi uspelo. Tudi tradicionalen finiš z lovljenjem časa (tokrat zadnjih dveh krogov) je bil uspešen. Bravo vsi tekmovalci, ob tem bi čestital tudi sotrpinoma s katerim plavam pri Ribi - Speli* in Kairosu za odlična dosežka. :clap:
Žal letos zaradi osebnih večernih obveznosti nisem mogel ostati na morda najlepšem delu priredite – podelitvi diplom. :--( Testenine pa sem še utegnil pojesti (njam njam, zahvala tudi kuharicam) in jih poplakniti z radlerjem. :beer: Ploskanje sotekmovalcem pa zopet naslednje leto.
 mdebelak
#343245
Po končanem kroženju v Sladkem vrhu sem si zadal, da bom imel en fajn počitek, ki naj bi trajal vsaj en teden.


No danes sem šel tečt.

Toliko o mojih načrtih. :bum: :bum: :bum:
 -marjetka-
#343292
Očitno tisti ali tista, ki bi lahko dala recept, ne bere Tekaškega foruma :|
Sem dala "povpraševanje" še na FB stran Sladkih6, mogoče se pa tam najde :wink:
 -marjetka-
#343294
Evo, en recept smo že dobili. Irena pravi, da so to
kakavove kocke s kokosovim nadevom:

Pekac 20×30
Biskvit
4jajca(sneg posebej)
200g sadkorja
1dcl olja
1dcl vode
1 pecilni
170g ostre moke
30g kakava
Rumenjake stepemo z sladkorjem,dodamo,olje,vodo,moko z pecilnim in kakavom. Na koncu vmesamo sneg.
Maso vlijemo v namascen in pomokan pekac. Nato cez z zlicko dajemo kokosov nadev.
Nadev :
400g kisle smetane
2zlici sladkorja
100g kokosa.
Pecemo na 180° 25 min.
Peceno potresemo z sladkorjem v prahu.
Dober tek
Uporabniški avatar
 zz topka
#343638
-marjetka- napisal/-a:Evo, en recept smo že dobili. Irena pravi, da so to
kakavove kocke s kokosovim nadevom:

Pekac 20×30
Biskvit
4jajca(sneg posebej)
200g sadkorja
1dcl olja
1dcl vode
1 pecilni
170g ostre moke
30g kakava
Rumenjake stepemo z sladkorjem,dodamo,olje,vodo,moko z pecilnim in kakavom. Na koncu vmesamo sneg.
Maso vlijemo v namascen in pomokan pekac. Nato cez z zlicko dajemo kokosov nadev.
Nadev :
400g kisle smetane
2zlici sladkorja
100g kokosa.
Pecemo na 180° 25 min.
Peceno potresemo z sladkorjem v prahu.
Dober tek


:shock: :shock: :shock: Ma, čakte, ma, povejte vi meni, ma , kaj ZZtopka ni bla 16 dni na TF, da je spregledala ta končno objavljen recept, k bi lahko že par botov zmazala cel pleh od takrat ? Ma, čudno, čudno... No, bomo pohiteli, da nadoknadimo... :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA