Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 bojanu
#35785
Napisa pri stolpcih za neto in bruto čas na uradni strani sta zamenjana (ali pa neto in bruto časi), tako da so mesta napačna, ker je sortirano po bruto časih :idea: :?:
Uporabniški avatar
 milkec
#35787
Lučko napisal/-a:
NO NENAZADNJE PA MORAM-O POHVALITI IN ČESTITATI NAŠI FORUMKI KRISTINI ZA DRUGO MESTO V KATEGORIJI ŽENSK NA 8 KM.
ČESTIIIIIIIIIIITAMMMMMMM KRISTINA
:laola


Mislim, da je to bolj pomembno od vseh spodrsljajev, tako da se čestitkam pridružujem in mi je bilo v čast se peljati z njo v Sežano in nazaj! :clap::clap::clap::clap::clap::clap:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#35788
Helou!
Politika razvrščanja je taka, da so razvrstitve vedno po bruto časih. Neto čas je samo informativnega značaja.
Čestitam moji Lidiji, moji šefici Kristini (2. mesto abs. na 8km) in pa vsem forumovcem!
 Nataša
#35793
pegaz napisal/-a:Ker si nisem postavil ciljev, jih tudi dosegel nisem


No, to bi bil tud nekako moja analiza tekaškega dela Sežane. Tam nekje okoli novega leta so bile želje še velike, potem pa so počasi izginjale. Ker mi je pa tek le samo prijeten hobi, se bom letos predvsem trudila, da bo to tudi ostal - brez dodatnih obremenitev (ki jih je na drugih področjih življenja čist zadost :wink:), kako hitro bom tekla. Pa to ne pomeni, da se ne bom potrudla...le stave, rezultati in izboljševanje minutk niso zame. Tko da si od Sežane pa skozi vse leto želim predvsem čimbolj luštnih tekem s poudarkom na analizah, če bo pa vmes še kakšen tekaški napredek padu, pa tudi prav.

No, to je bla minuta za psihoanalizo, zdej pa dalje.

Definitivno se je najprej treba zahvalit mami šefli Barb!!! MA da se ji da...ampak se ji in to, kar dela za nas, je srčno in občudovanja vredno. Čisto posebna zgodba je pa še zadnjih 5 km mojega teka, ko me je Barb počakala na okrepčevalnici in sva skupaj odtekli do cilja - namesto da bi se mi vlekle minute, so med debato in smehom mimogrede minile. Miška, tenks :wink:

Uh, no, ostalih vtisov pa čist preveč. Najprej čist prehitra vožnja v Sežano, potem vsi znani obrazi, da sem se počutla kot doma, pa še domač štant v dvorani z Barb in tmp, na vsakem koraku pozdravi in smeh in navdušenje, da se spet vidmo. Edin Dušan me je mal grdo pogledal, hehe :wink:, ker nisem šla na 8km, da bi se mi maščeval za lani. Dušan, ne preostane ti drugega, kot da greš naslednje leto na 21!! :wink:

Tekla sem tokrat sama, čist zatopljena v analizo idej za naprej, zato sem še Pegaza kar malo grobo nagnala, ko me je hotel štopat z gremlinom. :wink: Sem kasneje slišala, da sem tekla zaletavo, hitro in počasi in spet hitro in spet počasi...ampak sej pravm...takla mamo in tko mi je pasal. Tko da Pegaz, motivacija ala "čas si pomemben, pomembna je analiza" se je prav fino obnesla, po rezultatu sicer ne, po filingih pa definitivno. :wink:

Čestitam vsem, ki ste tekli, predvsem pa Tjaši in Leni za borbenost, pa hvala Maniki in ostalim navijačicam v cilju (nč vidla, je že tok deževal...), pa Nadi da sva mal skupi pojamrali, pa Fotru čestitam za uspešen tek, res dobre volje je bil videt potem, tak fejst blond skuštran dedec v oranžnem flisu :wink:...Tko fajn vas je blo vse videt potem na analizi v Goldu, čist sem se raznežla, ko sem vas gledala nasmejane pa klepetajoče...:wink:
Ko neki pozitivno nastrojeni mafijci. Ero je pa Al Pacino. :wink:

Na samo tekmo nimam nobenih pripomb, res zmotilo me je le pomanjkanje vode na prvi postaji. Sicer pa mi je čisto vseeno, kaj dobim ob prijavi in v kakšno vrečko je zadeva zapakirana, kaj mi dajo za jest, kakšna muzika je, ...nič ni bilo prav posebej moteče, prišla pa sem itak zaradi teka samega in družbe in za to mi ni žal dati tistih dveh jurjev pa še za bencin zraven.

Analiza se je pa kar fino zavlekla. No, mati so bili vseeno veseli, ko sem se le prikazala domov.

p.s.Aleš, jest nč ne vem, kje si dobu slamce. Nisem hodila za tabo po Ortu, da bi vidla, v katerem trenutku so se prleple nate, samo to vem, da si jih potem odložu v moj prtljažnik. :wink: RES!!!

Sigurn sem sto stvari pozabla povedat, sam je že tko preveč napisanega.
Aja, spoznala sem Tamy :wink: Mal mi je zgledala prestrašena hehe.
Uporabniški avatar
 milkec
#35794
Nataša napisal/-a:No, to bi bil tud nekako moja analiza tekaškega dela Sežane. Tam nekje okoli novega leta so bile želje še velike, potem pa so počasi izginjale. Ker mi je pa tek le samo prijeten hobi, se bom letos predvsem trudila, da bo to tudi ostal - brez dodatnih obremenitev (ki jih je na drugih področjih življenja čist zadost :wink:), kako hitro bom tekla. Pa to ne pomeni, da se ne bom potrudla...le stave, rezultati in izboljševanje minutk niso zame. Tko da si od Sežane pa skozi vse leto želim predvsem čimbolj luštnih tekem s poudarkom na analizah, če bo pa vmes še kakšen tekaški napredek padu, pa tudi prav.


Ker sam ne bi mogel napisati, bi tale odstavek skopiraj in ga nalepil v sobo, če nimaš nič proti, ker natančno opisuje moje razmišljanje.
 Nataša
#35796
Za avtorske pravice bova že poračunala :lol:, sicer pa mi je v čast :wink:
Samo naslednjič vseeno poglej, če ti kdo piska :wink:
Uporabniški avatar
 vanja
#35798
Moj prvi kraški mali maraton! Že ene tri dni pred tekmo sem samo jamrala in iskala vzroke, zakaj ne bi šla v Sežano. Res, zgrozila sem se ob misli, da bom morala pretečt 21 km. Pol je v nedeljo pa še na dež kazalo in sem bila bolj kup nesreče kot kaj drugega. Zraven mene pa Mitja, ki ni nehal jamrati nad svojo usodo in ni pa ni utihnil, kako mi zavida, da lahko tečem (nogo ima poškodovano). Stoično sem se vdala v usodo, zaprisegla, da bom tekla precej na izi. Pa smo šli.

Ampak, ko vidiš in poznaš množico navdušenih tekačev, se stvari malo obrnejo. Na štartu sem se čisto začvekala s prijateljico Polono in preslišala strel. Tako da sva prav ležerno začeli tečt. Potem pa me je nekje pri tretjem kilometru dohitela NatašaP. Najprej sva se zedinile za načrtovani čas okrog 1:50, nato pa debatirale o vsem mogočem. Kot bi mignil, smo bili že pri 14. km. Pri okrepčevalnici niso imeli drugega kot čaj, ki pa mi je dal krila in počutila sem se kot da smo šele štartali. Oddrvela sem naprej (nek gospod mi je rekel: Tako majhna Vanja, pa tako hitra!) in tisti kolovoz me sploh ni motil. Pred ciljem pa me je tista množica navijačev povsem prevzela (še zdaj mi šibajo mravljinci, ko se spomnim). Hvala vsem, res!

Vreme med tekom je bilo idealno, škoda za dež po cilju. In tako sva z Mitjem takoj oddrvela na Koroško na zaslužene velikonočne dobrote!
Uporabniški avatar
 mazi
#35800
Naš prvi Kraški maraton... :P

Z ženo sva tekla na 8km sicer lepo počasi (56 minut), ampak prišla pa sva in samo pot lahko le pohvaliva! Meni se je organizacija zdela povsem v redu, posebno pa bi pohvalil otroško varstvo, saj je najin Žiga zelo užival ob Kinder teku in dejavnostih v telovadnici... :lol:

Na srečo smo se dežju; če bi vedel kdaj in kje bo Ana-Liza bi se jo pa tudi mi udeležil... (škoda!) :(

Skratka lepa izkušnja... :wink:
Uporabniški avatar
 Fotr
#35801
Nataša napisal/-a:....pa Fotru čestitam za uspešen tek, res dobre volje je bil videt potem, tak fejst blond skuštran dedec v oranžnem flisu :wink:...


Nta, za tole pa ob prvi priložnosti dobiš toliko kepic sladoleda z okusom po želji, kolikor jih lahko spolzi po tvojem grlu brez bojazni za kakšno angino... :D :D :D
 kristina
#35803
Hvala za čestitke. Jaz sem se imela super. Upam pa, da bom naslednje leto tekla na 21km.
Ero, a te lahko spomnim na tisto majčko z dolgimi rokavi?
Uporabniški avatar
 milkec
#35804
Nataša napisal/-a:Za avtorske pravice bova že poračunala :lol:, sicer pa mi je v čast :wink:
Samo naslednjič vseeno poglej, če ti kdo piska :wink:


Od zdaj naprej vedno!
Uporabniški avatar
 5rca
#35806
Fabio napisal/-a:Spoznal sem šiškarske fejst punce,pa morem reči, da tudi njihove mame niso še "aut".


:lol: :lol: :lol:

ahhhh, naše mame :wink: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Car
#35811
ojla po dolgem času še z moje strani! .....

..da napolnim pisker vtisov še z mojimi impresijami :arrow: .....

:idea: .nekaj podobnega sem napisal že lani, a zdi se mi, da ugotovitev vedno bolj trdno velja: namreč...TEKAŠKI FORUM se širi kot virus...vedno več majčk TF (glede teh najnovejših flis majčk - kar se mene tiče je tale švic - flis majčka super) je videti in tokrat v Sežani sem imel občutek, da je tek organiziran zgolj zaradi TF, toliko je bilo teh majčk....in to so samo tisti, ki so sami pri sebi sklenili, da se bodo javno izpostavili in postavili vsem na ogled svoj tek za TF....po nekaj pogovorih z naključnimi sotekači ugotavljam, da je TF zelo poznana zadeva, ki jo spremlja mnogo ljudi, od katerih jih kar nekaj sodeluje v debatah, pa se ne izpostavijo kot člani TF....skratka MEGA....zato ena velika HVALA vsem zagnancem (Ero, Fotr, Barb, in druge "fino fajn" pojave), ki omogočajo da forum živi...veliko inspiracije je najti na teh straneh... :!: :!:

:roll: in tako sem se odpravil na svojo prvo sežansko 21-tko..zgolj zato, da vidim kje sem....in sem prišel skozi v času, ki mi je kar všeč....današnji musklfibr me opominja :wc: , da bo potrebno še kar nekajkrat odcepetati proti Golovcu za bolj suveren nastop...spotoma se je potrebno še zahvaliti "dedu iz Koroške" :clap: , sicer diplomirancu iz varstva pri delu, ki je poskrbel, da 21-tka ni bila kalvarija , ampak prijeten jogging...evo..navljub čvekariji dolgi vsaj 10 km, ko sva obdelala vse teme (od treninga do fuzbala in navijačev) nisem uspel izvedeti njegovega imena....skratka tenks - bilo mi je v čast teči s tabo...in ravno ob nastopu krize na mejnem makadamu pri Orleku se je pojavila Barb ter prišepnila "dejmo forum"..bemtiš Barb to šteje...tenks tudi tebi.. :clap: . in počasi se je pojavil cilj in obljubljena jota....meni je pasala...je bila skoraj taka, kot jo skuha nona.....

zatorej nič ne bom jamral glede organizacije....ničesar me ni zmotilo, sem zadovoljen s pozitivnem sežanskim vzdušjem 8) ...navkljub vremenu se je nabralo kar nekaj ljudi in sežanski pozdrav pomladi definitivno ni izzvenel kot polomija, prej kot sproščena prireditev kjer srečaš znance in klepetaš o tem in onem....skratka, če še niste ugotovili: imel sem se fino :wink:
...pa vsa moja 8-kilometrska kompanija je bila navdušena in kasnejše ozračje v Clintonu je bilo sprooooščeno, čist na izi..morda tudi zato, ker smo spili nekaj pollitrskih argumentov in jih zabelili z vso zalogo čokoladnih jajčkov, ki jih je bar pripravil za praznične dni - ni jih bilo malo, to že lahko napišem kajne Knafla, Usnička, Svetička ?...skratka..Clinton ima dušo...bar da gamba bi verjetno rekli Italijani...:-)

seveda gre na koncu pozdrav še laufarci :-- ....če ne bi pred tremi leti tako filozofirala o teku, bi imel o Sežani definitvno drugačen vtis..ma kaj o Sežani...vsi tekači bi bili verjetno še vedno eni premaknjenci, ki imajo čuden hobi (tri leta nazaj bi se mantra glasila: teči je brez veze, čisti dolgčas in nepotrebnost, kdo pa to sploh potrebuje)...

HOWGH - govoril sem
Uporabniški avatar
 Car
#35812
ojla po dolgem času še z moje strani! .....

..da napolnim pisker vtisov še z mojimi impresijami :arrow: .....

:idea: .nekaj podobnega sem napisal že lani, a zdi se mi, da ugotovitev vedno bolj trdno velja: namreč...TEKAŠKI FORUM se širi kot virus...vedno več majčk TF (glede teh najnovejših flis majčk - kar se mene tiče je tale švic - flis majčka super) je videti in tokrat v Sežani sem imel občutek, da je tek organiziran zgolj zaradi TF, toliko je bilo teh majčk....in to so samo tisti, ki so sami pri sebi sklenili, da se bodo javno izpostavili in postavili vsem na ogled svoj tek za TF....po nekaj pogovorih z naključnimi sotekači ugotavljam, da je TF zelo poznana zadeva, ki jo spremlja mnogo ljudi, od katerih jih kar nekaj sodeluje v debatah, pa se ne izpostavijo kot člani TF....skratka MEGA....zato ena velika HVALA vsem zagnancem (Ero, Fotr, Barb, in druge "fino fajn" pojave), ki omogočajo da forum živi...veliko inspiracije je najti na teh straneh... :!: :!:

:roll: in tako sem se odpravil na svojo prvo sežansko 21-tko..zgolj zato, da vidim kje sem....in sem prišel skozi v času, ki mi je kar všeč....današnji musklfibr me opominja :wc: , da bo potrebno še kar nekajkrat odcepetati proti Golovcu za bolj suveren nastop...spotoma se je potrebno še zahvaliti "dedu iz Koroške" :clap: , sicer diplomirancu iz varstva pri delu, ki je poskrbel, da 21-tka ni bila kalvarija , ampak prijeten jogging...evo..navljub čvekariji dolgi vsaj 10 km, ko sva obdelala vse teme (od treninga do fuzbala in navijačev) nisem uspel izvedeti njegovega imena....skratka tenks - bilo mi je v čast teči s tabo...in ravno ob nastopu krize na mejnem makadamu pri Orleku se je pojavila Barb ter prišepnila "dejmo forum"..bemtiš Barb to šteje...tenks tudi tebi.. :clap: . in počasi se je pojavil cilj in obljubljena jota....meni je pasala...je bila skoraj taka, kot jo skuha nona.....

zatorej nič ne bom jamral glede organizacije....ničesar me ni zmotilo, sem zadovoljen s pozitivnem sežanskim vzdušjem 8) ...navkljub vremenu se je nabralo kar nekaj ljudi in sežanski pozdrav pomladi definitivno ni izzvenel kot polomija, prej kot sproščena prireditev kjer srečaš znance in klepetaš o tem in onem....skratka, če še niste ugotovili: imel sem se fino :wink:
...pa vsa moja 8-kilometrska kompanija je bila navdušena in kasnejše ozračje v Clintonu je bilo sprooooščeno, čist na izi..morda tudi zato, ker smo spili nekaj pollitrskih argumentov in jih zabelili z vso zalogo čokoladnih jajčkov, ki jih je bar pripravil za praznične dni - ni jih bilo malo, to že lahko napišem kajne Knafla, Usnička, Svetička ?...skratka..Clinton ima dušo...bar da gamba bi verjetno rekli Italijani...:-)

seveda gre na koncu pozdrav še laufarci :-- ....če ne bi pred tremi leti tako filozofirala o teku, bi imel o Sežani definitvno drugačen vtis..ma kaj o Sežani...vsi tekači bi bili verjetno še vedno eni premaknjenci, ki imajo čuden hobi (tri leta nazaj bi se mantra glasila: teči je brez veze, čisti dolgčas in nepotrebnost, kdo pa to sploh potrebuje)...

HOWGH - govoril sem
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA