Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 mirko1
#35763
vreme je zdržalo do konca :D ,čeprav je bilo zelo soparno med tekom.organizaciji same pohvale,vse je štimalo :D :D :D .mislim pa da bodo tudi rezultati kmalu objavljeni na spletu.jaz sem naredil nekaj slabih slik :oops: ,pa saj jih itak ne znam spraviti na TF.bojo že enkrat z zamudo :cry: .od TF nas je kar nekaj teklo,a kaj ko imam tako slab spomin da ponavadi skoraj nobenega ne prepoznam.no aleksandra sem si že zapomnil,pa še eden me je pozdravil,mogoče dule?ma ja malo sem za te leta presramežljiv :oops: ,pa v enih 5 letih bom že vas vse prepoznal :wink: se vidimo v soboto na moji tekmi leta :wink: :D na kališču.
lp,mirko
Uporabniški avatar
 Dule
#35766
Pozdrav vsem in čestitke vsem za rezultate, seveda tudi včerajšnjim maratoncem v Sežani :!: :laola

Ja Mirko med drugim sem ti tudi jaz čestital za današnjo zmago v najini kategoriji :D Bilo je luštno danes v Gradišču, organizatorji prijazni kot vedno, tako da je zadovoljstvo popolno in spomini na sicer kar zahteven tek (kateri pa ni :idea: ) zelo lepi :wink:

No sedaj pa je na vrsti Kališče (držim pesti zate mirko :wink: ), kjer se nameravam celodnevno sprehajat.. :lol: :o

Tadejk pri meni imaš na skladiščenju praktično nagrado 2kg moke, se bova morala zment za prevzem da ne bo prej rok uporabe potekel :wink:
Uporabniški avatar
 tadejk
#35790
Tudi jaz se pridružujem Duletu in njegovemu mnenju. Vse super, čestitke.
Pa še osmico so imeli čez cesto, kar je pomenilo, da smo obisk Gradišča še malo podaljšali.

Dule, hvala, da si prevzel moko. :lol: Za predajo pa se lahko dogovoriva v soboto na Kališču, bova imela cel dan čas predajat.

Tadej


PS: Smo pa šli v osmico nekaj pojest, potem pa je ura kar minila in smo pozabilina razglasitev, nagrade,...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA