Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 zz topka
#353488
Pa smo ga! Zmazali! Lepo je bilo.
Zaenkrat en par fotk.
Rezultati so na fotkah še pozmedeni.... če se kdo ne dobi-vidi v njih, naj sporoči , po mojem kar MIkhi na ZS.
Sem pa "srečna dobitnica" izgubljenega - pozabljenega tekaškega anoraka-jakne. :lol: Lastnik naj se z opisom le-te javi na ZS, da mu jo dam na next race. :shock:
FOTO: https://photos.google.com/share/AF1QipM ... MzU1cxNUNB
 TONEK
#353503
Na Sabotin, ta preluknjani in prekopani tragični opomnik polpretekle zgodovine, sem se včeraj podal že drugič. Hrib z lepim razgledom, ugodno klimo, muzejem na vrhu, krofkom, repo, po zaslugi Valentine tudi klobaso, ter odlično družbo prisotnih - in dolgim čakanjem na rezultate in podelitev. :twisted:
Letos sem bil na treh tekmah in na vseh treh je imel organizator težave z ¨zaključno točko¨. Moj rezultat je itak v ozadju, dobi pa človek občutek, da je silovit napredek tehnike za določene organizatorje prej ovira, kot prednost.
Naj zlijem na papir še eno ugotovitev. V zadnjem obdobju opažam, da se v darilnih vrečkah vedno pogosteje pojavljajo ničvredne rutke, ki sem jih že lani prejel za 200 let življenja. Tudi treh slovenskih jabolk bi bil bolj zadovoljen, kot tega najnovejšega ¨darilnega hita¨. Pač po liniji najlažjega odpora. Majica z napisom Maraton Franja iz leta '83 mi vsako leto več pomeni, rutko z napisom salomon pa ne vem, če bom imel čez 30 let v lepih spominih na tekmo :mrgreen:
Hvala Valentini za slikce in Stanetu za prevoz.
 TONEK
#353507
Ha ha, dva metra pod zemljo je prijetnih 8 stopinj in je vsa ta navlaka odveč. Razen, ja, brez rokavic pa nikamor :D
 TONEK
#353527
Bova šla na kofetk. Pa mogoče nama kdo (s spiska) časti tudi kakšen pir.
Še pri PGT-ju uporabi malo svoje avtoritete, da se malo bolj zažurirajo :mrgreen:
Mogoče pa res pridem na Gradišče, da bova skupaj zadnja :D
Nazadnje spremenil TONEK, dne 28 Feb 2017, 19:57, skupaj popravljeno 1 krat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA