Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 nada
#37236
BRAVO! :lol:

(nekoč, ko bom velika bom tud' jaz..... saj sam mal' sanjam)
 drej
#37237
Gagi + obema fantoma => čestitam

Vam kar zavidam!!!

lpa
Uporabniški avatar
 5rca
#37238
BRAVO Gaga (kr ne morm verjet :wink: ) in fanta :!:

:laola
Uporabniški avatar
 Martin
#37239
Vse čestitke. Občudujem vse vas.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#37248
Sem rekel, da kdor bo sel na ta maraton ga ne bo pozabil nikoli, skoraj nikoli.Saj te taka mnozica ljudi spremlja od starta do cilja.In clovek sploh nima obcutka, da je na cilju toliko ljudi se gnete okoli tebe.Rezultati pa enkratni, premagali ste sami sebe.To je najlepsi dosezek, ko vidis da si napredoval.
Miha Perme bravo :laola
Miha Pr bravo :laola
Ga Ga bravo :laola
Miha Pr al je blo pa noro, ko si imel krizo in noge niso hotele nikamor.Verjame ti kako si se pocutil, ko te je zagrabilo v hrbet.Jaz sem predlani v Radencih ravno tako imel probleme s hrbtom in sem se skoraj priplazil v cilj.Cimprej na masazo in relaksacijo potem pa jovo na novo.
Kaj naj recem se bomo videli, pardon pisali se enkrat in to planiram v soboto po samem teku.Da na kratko, da povem ali sem prezivel ali ne :lol: .No sedaj pa grem okusati to arabsko sonce, da vidim kje ima sploh mejo in koliko mi lahko pride do zivega.
CIAO!
Ma ste legende, res!
Uporabniški avatar
 jcerni
#37275
Za večino rekreativnih tečev je uspeh preteči maraton. Med tekom se pojavljajo razne krize in če je prehudo, je treba odstopiti. Letošnja slovenska ekipa se je uspešno spopadla s progo in imela čast teči skozi cilj. Vse čestitke!
Slika
Uporabniški avatar
 MihaPR
#37281
Binch napisal/-a:Baje jih bo treba zdej mal razvajt pa to..hudi napori and stuff :D


Torej si se javla :lol:

Hvala za cestitke vsem, se vidimo na PST v nedeljo verjetno pa tam o podrobnostih :)
Uporabniški avatar
 mihaperme
#37526
mihaperme napisal/-a:Kej vec pa potem k se vrnemo domov...


Obljuba dela dolg :!: :lol: :lol:

Je kr težko v tako kratkem času strnit vse misli :shock: in vse kar se nam je zgodilo v Parizu :D . Pa začnimo kr od začetka, če bom kaj spustil bosta pa še druga člana ekipe kaj dodala :lol: :lol: .

Odhod v sredo ob 12.30 izpred Leka. Nas šofer Nataša za kar se ji najlepše zahvaljujem :clap: , vožnja je minila kr hitro tko da smo bili ob 15.30 že na letališču. Odhod letala je bil ob 20.20, cas do letala smo preganjali na različne načine, jaz in mihapr sva prebirala ženske revije :shock: :lol: in izvedela kakšen koristen nasvet :lol: :lol: No pa smo že na avionu, vožnja do Pariza je minila zelo hitro, pristanek okoli desete ure zvečer in nato odhod z avtobusom v približno 70-80 km oddaljen Pariz (več kot 1h ure vožnje z avtobusom). Do našega hostla smo se morali pripeljati z dvema podzemnima vlakoma, vse bi blo kul če drugi vlak ne bi nehal delat ob 19.30 zvečer :shock: :( , ker smo bili že vsi utrujeni je padla odločitev da gremo preostanek poti (tam okoli 4km :arrow: tko je mihapr izračunal po zemljevidu) s taksijem. Za pogajanje smo uporabili taktiko ženske :lol: :lol: :arrow: v pogajanje sva poslala GaGi :wink: .
No okoli enih zjutraj smo končno prišli v naš hostel, ki se je imenoval LOVE AND PIECE :shock: :lol: :lol: .

Ko pridemo v Hostel smo bili malo šokirani, ker dejansko vstopiš v bar :!:
Potem drugi šok, dobimo sobo čisto na vrhu hostla, kar ne bi bil velik problem če bi do vrha peljal dvigalo :lol: , ampak mi nimamo te sreče :lol: in smo morali sprehodit vsakič v 6. nadstropje če pa slučajo postaneš lačen si moraš iti skuhati 7. nadstropij nižje (kuhinja je bila v kleti). No in tako smo se počasi spravili spati ob dveh zjutraj. Prvo noč edini od nas treh nism spal (ostale dva sta imela čepke za ušesa), pa ne zato ker ne bi bil utrujen od 12 urnega potovanja :twisted: ampak zato ker so v našem hostlu stene tako tenke da praktično slišis vse kar se dogaja pri sosedih, no tukaj bom pa nehu pisat če slučajno kakšni otroci berejo to poročilo.... :lol: :lol: (drug dan takoj v lekarno po čepke :D )

Četrtek smo namenili hitremo ogledu štarta, pa še par stvari smo si kupili,
tko da smo bili na koncu dneva saj jaz kr prijetno utrujen. V petek smo se odpravili po štartne številke na Marathon Expo. Številke smo prevzeli hitro
in brez čakanja. Potem pa smo se odpravili v raj za tekače. Na tem sejmu
pravzaprav vidiš vse kar si tekač poželi :D , praktično vsi največji proizvajalci tekaških oblačil in obutev, lahko probaš vse modele superg mizunk, puma, nike, new balance,... vidš vse nove modele ki jih verjetno v Sloveniji še nekaj časa ne bo :twisted: :twisted: . Na sejmu smo kupili tudi nekaj spominkov za domov. Vsi skupaj smo na tem sejmu ostali lažji za približno 400 evrov :lol: :lol: .

V soboto smo na mojo željo izpustili breakfast run, zato da se čim bolje spočijemo za naslednji dan. Naredili smo en krajši tek, da smo malo pretegnili naše mišice... V soboto smo potem večino časa preživeli v postelji z vsak svojo steklenico vode ter v kuhinji s kuhanjem pašte :lol: :lol: . Spat smo šli še sam ne vem kako :?: ob 20.00 :!:

NEDELJA: vstajanje ob nečloveški uri ob 4.00 :arrow: sam sm bil zelo naspan :shock: in potem še zadnje priprave pred odhodom na štart. Iz našega hostla smo odšli ob 6.20 in bili ob 7.15 na prizorišču (do tam smo odpeljali z podzemno železnico, in sicer z dvema različnima številkama). Nato smo odnesli naše odvečne stvari ter stvari za preoblečt v posebne šotore ki so bili za to namenjeni. Ob 8.00 smo se poslovili in si zaželeli veliko sreče in se nato odpravili vsak v svoj boks...
Nato se je začelo čakanje na štart :!: Temperature na štartu so bile kr nizke, tam okoli 3 C :shock: :shock: .
No pa smo ga vendarle dočakal, štart namreč :D . Na začetku se ne premakneš nikamor :arrow: stojiš na miru :shock: . No po enih 3 min sm končno začel teči :D

No moje videnje in opis tekme s progo in s samim seboj: začetek ne prehitr tko da je bilo po 10km ura pokazala 48 min, na 21 km pa 1h 40min. Vse je potekalo kot sem si zamislil, tko čas in počutje. Do 30 km sem si nabral kakšnih 6 min prednosti za končnih 3h 30min. Ura na 30 km
mi je kazala 2h 24min. Potem so se začele pa težave in sicer s krči na obeh nogah in na istih mišicah :shock: :( . Začelo pa se je tam ko so se začeli podhodi in ko sm moral teči navzdol :shock: Krči so se mi sledili hitro tko da sm se moral skoraj vsakih 400m vstavit in se počasi raztegovat. Tko je bilo vse do cilja. Do 35 km sm bil še prepričan da bom dosegel svoj želeni cajt, ampak potem se je moje prednost ki sem si jo nabral v prvih 30 km zelo hitro stopila :( . Tko da sm na koncu dosegel rezultat 3h 38min 23s (ga bom mel še cajt izboljšat, sej še mlad:arow: po ameriško še nism polnoleten:shock:), in bil na cilju kljub nedoseženemu željenemu rezultatu vesel da sm sploh prišel do konca :D .
Na progi me je malo presenetilo to da ni bilo nobenih energetskih napitkov, ne vem kako je bilo lani :?: bila je samo voda ter sadje :!: .
Po končani tekmi smo se morali še počakati, bili smo zmenjeni pri neki tabli. Po dobri uri čakanja sva se najdla z mihopr in ko sva se konča usedla na tla (bl težko, ampak je šlo) sva zagledala GaGo kako sedi na pločniku in nama maha in se smeje :wink:
Potem smo se počasi odpravili v hostel, kjer nas je čakal še zadnji podvig :arrow: hoja v šesto nadstorpje :shock: :shock: :shock: . Potem pa ANALIZA... :D :lol: :lol: :pivo:

Ponedeljek zjutraj smo se odpravili še malo po ogledih mesta v torek pa smo se počasi odpravili že proti domu :D

Skratka imel smo se zelo lepo, še posebej če veš da nekdo stoji za tabo v Sloveniji in to ste vi :TF) . HVALA, TO NAM JE VELIKO POMENILO, ŠE PESEBEJ MENI :laola:

To je vse iz moje strani, če sm kej pozabu pa bosta še ostala dva TF-podmladka dodala :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#37604
Uradni rezultati:
GaGa:
:arrow: Kategorija SF, ženske rojene med 1966 in 1982
:arrow: Bruto čas: 4:46:36
:arrow: Neto čas: 4:34:37
:arrow: Uvrtitev: skupno 23852, med ženskami 2628, v kategoriji 1170

mihaperme:
:arrow: Kategorija EH, moški rojeni med 1983 in 1985
:arrow: Bruto čas: 3:41:34
:arrow: Neto čas: 3:38:33
:arrow: Uvrtitev: skupno 8564, med moškimi 8219, v kategoriji 53

MihaPR:
:arrow: Kategorija SH, moški rojeni med 1966 in 1982
:arrow: Bruto čas: 4:30:44
:arrow: Neto čas: 4:22:50
:arrow: Uvrtitev: skupno 20702, med moškimi 18701, v kategoriji 8260

SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
SlikaSlikaSlika
Uporabniški avatar
 MihaPR
#37608
Jap, od NB, zmer ti sirino, dolzino in ti vn vrze menda pravo stevilko superge + pravo oznako za sirino. Kej vec pa nism uspel zvedt :)
Uporabniški avatar
 runner
#37611
Ves, eno tako podobno stvarco je izumel slovenec Jure Franko (mi Hermesovci jo pa supportiramo) pa ne tisti "srebrni" iz Sarajeva ampak tisti, ki je tudi curve smucke naredil.
Imenuje se UCS (Universal Customization Sistem) in je pravzaprav zelo podobna tej kadi kot na tvoji sliki. Laser ti pomeri nogo... naredi 3d in glede na dolocene dimenzije svetuje kaj lahko kupis in kaj naj bi odgovarjalo tvoji nogici... odzadaj pa je katalog s nestetimi copati za katere je potrebno vnesti dolocene dimenzije... precej enostavno se slisi.
No, prihodnost je tukaj ...ce bi to imeli ko smo narocali flis majice ... :-)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA