Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#37785
Kratko poročilo: vreme krasno, tekmovalcev in tekmovalk 102 od tega vsaj 9 forumovcev in forumovk, čestitke najmlajši Vanji za tretje mesto v kategoriji, zmagovalec tekme enak kot prejšnji dan popoldne na 20km v Zadvoru :shock: :P , meni pa se je poznala utrujenost iz teka v Zadvoru :? , Lep pozdravček :D
 aleksander
#37794
Kot je že Dule napisal, lepa tekma v prekrasnem vremenu,cela družina je bila zadovoljna, čeprav je bilo zjutraj ob odhodu z doma malo jamranja boljše polovice ,da to ni zanjo,sam zdej že drugače razmišlja :wink: .Na cilju pa taka izbira okrepčila,da si se že težko odločil.Torej se vidimo v nedeljo na Špičastem hribu......da malo razgibamo noge :wink: :wink:
Uporabniški avatar
 žine
#37808
Tale post bi morda malo bolj sodil v temo "Doživetje na teku" ampak se preveč dotika današnje dirke pod Kriško goro, zato ne bom skakal v zelje Fotru, ampak se bom priključil že odprti temi...
Začelo pa se je vse skupaj že precej ponoči...ker si je hči izborila moje mesto v "tapravi" postelji, sem noč prebil precej neudobno, z dodatkom desetih kilometrov iz Molnika, brez analize in prepotrebne hidracije se mi je sanjalo o afriški pustolovščini forumovca Aleša, čigar dnevnik sem bral na netu pred kratkim, BTW - spoštovanje!
Ampak jutro je bilo prelepo, da se ne bi spravil proti Križam, malo iz Lj se je megla razpršila, pri Vodicah so ob ribniku že meditirali ribiči, sonce se je uprlo v sveže zorane njive in v tankih stebričkih so se iz zemlje rojevale meglice. Noro lepo, s sveže poprhanim Storžičem v ozadju. Ma ja,le kdo bi me lahko ustavil :D
V Križah srečam takoj Duleta in Aleksandra...in kmalu po prijavi skoraj vse glavne gorske zvezde...vključno z zmagovalcem Molnika od včeraj. En kup pozitivne energije v glavnem.
Kljub temu, da sem se lotil stvari bolj lagodno, me je malo potegnilo in sem prišel do cilja kar malo izčrpan. Toliko, da sem v ciljni ravnini pogledal proti koči in se mi je zazdelo da so mize, razpostavljene za ciljem, obložene z lepimi kosi pehtranove potice. Tako lepo rumenkasto in puhasto se je bleščalo, jaz pa brez poštenega zajtrka. In sem zbral še dodatne moči in veličastno finiširal. Pa ni bila pehtranka, pač pa zagozde kruha, lepo namazane s pravo gorenjsko zaseko :D
Sicer pa krasna proga v krasnem vremenu, super izpeljano. Ja, se vidimo na Špičastem!
lpŽ
Uporabniški avatar
 milan
#37833
Se pridružujem predhodnikom. Res lepa tekma v krasnem vremenu.
Je pa zanimivo kako so prvi ravninski metri potegnili večino, potem pa
je klanec naredil selekcijo. Na tej temi, pa tudi na naslednji (Špičasti hrib)
se ni preveč zagnat na začetku ker je vzpon še doooolg....
Uporabniški avatar
 kemc
#37932
Še moja malenkost. Res vse zgoraj navedeno. Še dobro da sva se z Duletom odpravila na ogled proge :shock: , dva dni pred samo tekmo. Najbolj zanimiv je bil klanec za kočo, ko misliš da je vsega hudega :evil: te proga zopet lepo preseneti :shock: . Vsekakor vredno pokušine za vsakogar, ki še ni bil na tem teku.

Lep pozdrav do Špičastega v nedeljo 24.
Uporabniški avatar
 kemc
#37933
Še moja malenkost. Res vse zgoraj navedeno. Še dobro da sva se z Duletom odpravila na ogled proge :shock: , dva dni pred samo tekmo. Najbolj zanimiv je bil klanec za kočo, ko misliš da je vsega konec te proga zopet lepo preseneti :shock: . Vsekakor vredno pokušine za vsakogar, ki še ni bil na tem teku.

Lep pozdrav do Špičastega v nedeljo 24.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA