Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 TONEK
#371465
Danes sem se udeležil tekme, ki mi je po zvrsti najbolj v veselje. Sicer za nekaj sto višincev prekratka in s ciljem na vrhu, kar imam najraje. Tudi kraj dogajanja kar dobro poznam, saj sem bil februarja tu na smučariji, pa pred leti je Marjan Jauk vodil zimsko ligo imenovano 'peš na Pohorje'. Udeležba nad pričakovanji, je pa organizator malce kiksnil, ker nas je poslal na ozko stezico, namesto na široko smučišče. Označbe so bile super, parkirišče pri roki, možnost poceni povratka v dolino, malica obilna, palice dovoljene, nobenega zavlačevanja s podelitvijo. Na tekmi tudi nekaj zvenečih imen, saj so bile denarne nagrade za najboljše zelo privlačne. Podlaga je bila suha, malce je drselo le na nekaj kratkih odsekih, temperatura zraka pa do stopinje najprimernejša.
Me je pa zmotil in močno vznemeril dogodek, ki sem mu bil priča na zadnjem delu trase. Spremljevalec desetletne punčke Lučke je potreben absolutne graje, saj jo je v hudi strmini brutalno priganjal, da je otrok med vzponom jokal. Najbolj pa me skrbi, da to sploh ni bil njen oče, saj ima drugi priimek, kot ona.
Ob splošnem vtisu je organizator izpeljal tekmo kar solidno, če popravi nekaj kiksov (plastična majica), mi dolga relacija do Maribora sploh ne bo moteča ob ponovnem obisku. :D
https://my3.raceresult.com/234406/RRPub ... =1&lang=si

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA