Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 TONEK
#372133
Redko se zgodi, da se udeležim tekme, za katero izvem 22ur pred njenim štartom. Izvedena je bila v nehumanem času ob štirih popoldne, junija, v srednji Dalmaciji. :mrgreen: Ker se je obetal malo hladnejši dan z možnostjo rahlih padavin, kraj dogajanja četrt ure z biciklom od mojega začasnega domovanja, glede udeležbe nisem niti malo pomišljal. Štart točno ob napovedanem času, trasa dobro označena, na moji, kratki progi ena okrepčevalnica. Pijača, pašta in majica za 20€. Sama tekma je bolj vaškega tipa, čeprav je ena izmed njihove tekaške lige. Posebnost, ki je pri nas nisem zasledil in se je nahajala na treh mestih je neke vrste ščipalka z iglicami, s katero si moral na določenem mestu perforirati štartno številko. Na prvi postaji, ko tečemo še v strnjeni koloni, ta opravek predstavlja veliko coklo, saj lahko zgubiš kar nekaj minut. No, meni se je ta oddih ker prilegel, saj ima tekma le malo klančkov, kjer bi bolj prišel 'do besede'. Konkurence vsaj na videz nisem imel, saj v podatkih ni ne rojstnih letnic, kaj so starostne kategorije sploh ne vedo. :--
So pa pohiteli z rezultati.
https://www.stotinka.hr/hrv/utrka/5758/ukupni_poredak
Po dopustu pa Baška grapa.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA