Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 vinkop
#372355
zz topka napisal/-a:Vinko, kako ti gledaš? Madžar, ki je razvrščen mesto pred tabo, je imel slabši neto čas od tebe, Nemec, ki je pa še za tabo, pa celo boljšega od vaju obeh.... :idea: 8) :?:

a res? nisem bil toliko pozoren, ker druge niti nisem kontroliral, le pri sebi sem preveril :-D
 TONEK
#372356
Da ne bi slučajno kaj šimfali organizatorjev.
Ljubljanski maraton sodi odslej v kategorijo najelitnejših maratonov na svetu z zlato značko. Vest je sporočila Mednarodna atletska zveza (IAAF). Ljubljanski maraton, ki je največja tekaška prireditev na našem širšem območju, je IAAF uvrstila v kategorijo najelitnejših maratonov na svetu.
:mrgreen:
Vinko, pa saj si bil dvajseti od dvestotih. Le kaj bi še rad? :D
Nazadnje spremenil TONEK, dne 24 Okt 2023, 18:49, skupaj popravljeno 1 krat.
 vinkop
#372358
TONEK napisal/-a:Da ne bi slučajno kaj šimfali organizatorjev.
Ljubljanski maraton sodi odslej v kategorijo najelitnejših maratonov na svetu z zlato značko. Vest je sporočila Mednarodna atletska zveza (IAAF). Ljubljanski maraton, ki je največja tekaška prireditev na našem širšem območju, je IAAF uvrstila v kategorijo najelitnejših maratonov na svetu.
:mrgreen:
Vinko, pa saj si bil dvajseti od dvestotih. Le kaj bi še rad? :D

Anton, saj se ne pritožujem nad uvrstitvijo, ampak zastavljen cilj sem imel nekaj sekund pod 3:10...pač se mi ni izšlo, ker so zaloge glikogena nekoliko prekmalu pošle :argue:
 TONEK
#372366
IAAF-u je moral Jankovič kar precej nakazat, da je prišel med elito. Raja pa ne pride niti do slik.
 vinkop
#372367
TONEK napisal/-a:IAAF-u je moral Jankovič kar precej nakazat, da je prišel med elito. Raja pa ne pride niti do slik.

čisto se strinjam s tabo. V tako drago startnino, bi lahko organizator vsakemu udeležencu priskrbel vssj 2, 3 slike brezplačno. že itak nič ne dobimo pa naj slike dobimo :-D
 TONEK
#372368
Pa saj tud slik ni, Vinko! Vsaj v cilju bi moral bit avtomat in ves čas škljocat. Za tahitre na tri, za tapočasne pa na pet sekund. Samo kje, saj vidiš, da je še vode zmanjkalo... :drink
Uporabniški avatar
 jorgamesh
#372372
Ne razumem to pritoževanje čez ceno štartnine. Dobil si jo za 40 EUR oziroma še dolgo zatem za 50 EUR, kar se mi za mestni maraton z zlato značko (mimogrede to je 2. najvišja kategorija in ne prva) ne zdi veliko. Če si malce znašel, si jo dobil za 40 EUR do konca prijavnega roka. Malo poglejte cene drugje, ki so primerljive in na mnogih evropskih maratonih v glavnih mestih pogosto mnogo višje. Pa saj je vsaka na pol vaška tekma 30 EUR prijavnina. Res je, da dobiš tam pasulj in majico kvalitete 2 EUR, ampak množične mestne maratone večina ljudi ne teče s tem namenom.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA