Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#1425
hoj in dober tek v novo leto :)

prvo poročilce z novoletnega teka - bilo nas je 12 tekačev, dva psa in dva policaja, ki bi tudi tekla, če ne bi bila v službi. sta nas pa zato prvih 500 m spremila z marico in za nagrado dobila majici :)

prilagam še gasilsko fotko z vrha Rožnika, kjer smo se znašli ravno opolnoči - bravo, organizatorja :!:

Slika

fotke in vtisi še sledijo ...
Uporabniški avatar
 bojanu
#1426
Bravo tekači :!:
 Warp
#1427
Pa smo prtekl v 2004! Blo je hudo. Hvala organizatorju ki se je potrudu in nm zrihtu se majcke s katerimi smo bli se mal bl prepoznavni na Rozniku!

Se enkat vsem, naj bo srecno in zdravo leto!

LP Warp
Uporabniški avatar
 matjaz
#1430
S saso sva sele vstala, no ja vsaj jaz. Sasa je bolj pridne sorte. Bilo nam je zares krasno. nekaj nad ... Z Rafkom se se enkrat vsem, ki ste prisli navkljub vremenu zares iz srca zahvaljujeva. Moram priznati, da me je na začetku bilo malce strah, da bomo tekli samo trije. No ko sem pa videl prihajajoco trojico zdravnikov (upam da nisem narobe razumel) in nato mladenko, ki je kar sama prisla, in nato se oceta in hci je stvar postajala jasna. Teklo se bo! Za res piko na i pa sta se za tek prikljucila se Pia in Ero s Tito in Tobijem (2 kuzka) in 1. tek v novo leto se je pricel. Hvala vsem za druzbo, vdusje in cestitke. Hvala tudi TOMAS SPORTU za majice, ki so lahko tudi lep spomin na zacetek leta 2004. Vec napisem, ko malo uredim vtise. srecno 2004 vsem, tudi tistim ki niste bili z nami.
sasa in matjaz :D :D :D
Uporabniški avatar
 nada
#1431
BRAAAAVO TEKAČI :lol: !

Eno srečno tekaško leto še naprej! Ful ste luštni na slikcah, upam da ste z užitkom pritekli v 2004.

LP, Nada
Uporabniški avatar
 gregorb
#1432
Vsem tekačicam in tekačem, ki ste tekli v novo leto:"Kapo dol!"
:D
Uporabniški avatar
 miro
#1441
Najprej iskrene čestitke vsem udeležencem teka.
Sam se teka nisem mogel udeležiti zaradi obveznosti , upam pa da se letošnjega bom
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 matjaz
#1445
Prosim če vsi udelezenci 1. novoletnega teka na mojo e-posto posljete svoje naslove, ker nas bo TOMAS sport obdaril s popustnimi kuponi za nakup tekaske opreme v TOMAS SPORTU. Vesel je za vse ki smo se udelezili teka in nam zeli srečno 2004.
matjaz
 TomažPenko
#1454
Tek v novo leto je bil zelo prijeten, družba in organizacija pa odlični. Hvala vsem!!!! :lol:

Upam, da se ponovno srečamo na ponovoletnem teku( po zasneženem Rožniku). :D
Uporabniški avatar
 MihaPR
#1455
ja, res, vidm da ste se mel super jest sm tud uzivu v tivoliju, samo ne na teku :D drgac pa, upam da se vidimo jutri :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA