Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#2009
V nedeljo, 1.2.2004 je bil tradicionalni smučarski tek v Logarski dolini na 8 in 16 km. Pobeljena Logarska dolina je bila krasna kot vedno, proge zlikane, le udeležencev je bilo bolj malo. Kakšnih 40 vsega skupaj se nas je zbralo, čeprav spada prireditev v okvir akcije Slovenija teče :roll:
Z Mojco sva odtekla 16 km. Sledil je odličen golaž pri Plesniku ter podelitev nagrad najhitrejšim. Kakšnih praktičnih nagrad, kot so nas razvadili drugje in kakršne so bile prejšnja leta, tokrat ni bilo.

Od Olimpijske kartice ni bilo nikogar (kao premajhno število prijavljenih?), prav tako nič od spremljevalnega programa, ki je bil napovedan: :evil:

1. februar 2004, LOGARSKA DOLINA
GLAVNA TEMA: smučarski teki po Logarski dolini
DODATNI PROGRAM: testiranja smučarske opreme (imetniki Olimpijske kartice imajo 20% popust pri najemu opreme za smučarski tek in 15% popust pri koriščenju polpensiona v enem od turističnih objektov v Logarski dolini), Polarjevo vadbeno svetovanje z obvladovanjem srčnega utripa.
Podelitev nagrad najboljšim. Žrebanje praktičnih nagrad, ki jih prispevajo sponzorji: AC Avto – Triglav, Intersport, Radenska, WGT trgovina – zastopnik ur Swatch, Alpina Žiri, Miroteks in Intact.



Pa še nekaj slikc
Uporabniški avatar
 bojanu
#2015
Ja, tako nekako bi moral napisat-od OKS ni bilo nikogar. Z olimpijsko kartico nas je bilo nekaj, če sem pri prijavi dobro videl :wink:

Na teku v Logarski sva bila že večkrat, tudi zato, ker šteje v akcijo Slovenija teče, za katero v času kolesarske sezone primanjkuje časa. Običajno je bilo precej več udeležencev (in spremljevalnega programa). Vedno je bilo lepo in če se ne zaganjaš preveč lahko res uživaš v lepi naravi.
Uporabniški avatar
 Dule
#2017
bojanu napisal/-a:Na teku v Logarski sva bila že večkrat, tudi zato, ker šteje v akcijo Slovenija teče, za katero v času kolesarske sezone primanjkuje časa. Običajno je bilo precej več udeležencev (in spremljevalnega programa). Vedno je bilo lepo in če se ne zaganjaš preveč lahko res uživaš v lepi naravi.


Bojanu škoda da nisi naredil vabila na to prireditev na našem forumu, mogoče pa bi še katerega prepričal za obisk teka v Logarski, saj veš, da se najraje udeležimo prireditev za katere zvemo da so fajn :wink: .
Uporabniški avatar
 bojanu
#2019
OPs, mi je bilo nekako samoumevno, ker je bilo v Poletu. Bom prihodnjič bolj pozoren.
Na kratko: golaž, kuhano vino, čaj, proge, narava, vreme, organizatorji, ....., vse super
Bilo je le premalo udeležencev in občinstva za pravo vzdušje za tekmo, kar se vidi tudi na fotografijah od Z*. Upajmo, da nas bo drugo leto več :wink:
Uporabniški avatar
 miro
#2026
Mogoče pa se bo moral organizator vprašati zakaj ni več udeležencev.
Jaz sem bil pred leti v Logarski ko je organizator brez obvestila odpovedal prireditev baje zaradi premalo snega.
Takrat sva s sinom ravno tako naredila turo do slapa in nekaj krogov po dolini ,tek je bil enkraten samo organizator je izpadel zelo neresen.
Bilo je kar nekaj takih kot jaz , smo pač tekli brez organizirane prireditve,vendar se sedaj Logarske izogibam-prireditve ne kraja ki je prekrasen ob vsakem letnem času.
Lp Miro
Uporabniški avatar
 bojanu
#2033
miro napisal/-a:Mogoče pa se bo moral organizator vprašati zakaj ni več udeležencev.

Točno to :idea: Lani nas je bilo tako po občutku ene dvakrat več :shock:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA