Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Vaša ocena prireditve:

(1)
Brez glasov
0%
(2) slabo
Brez glasov
0%
(3)
Brez glasov
0%
(4) še kar
Brez glasov
0%
(5)
Brez glasov
0%
(6) srednje
Brez glasov
0%
(7)
1
9%
(8) kar v redu
3
27%
(9)
5
45%
(10) super
2
18%
#2353
Tako, sezono smo začeli, vreme danes super, rezultat pa še toliko bolj, se je obrestoval mesec in pol na fitnesu in trening moči, nov osebni rekord :D :D :D :D :D
Uporabniški avatar
 Tuareg
#2355
Lep pozdrav vsem! Počasi se bo še en Gorenjc "odtajal" in poskušal dodat svoj kamenček v mozaik Tekaškega foruma.

Na Vogrskem je bilo kar "vroče", za kar gre zasluga toplemu primorskemu
soncu in pa soncu na majčki. Čestitke vsem soudeleženim, ostalim pa
malo spodbude za prihodnje prireditve. Lepo je videti rdeče pike med
množico...

T.
Uporabniški avatar
 ero
#2356
hojla,

najprej naj pojamram, da imam strašne težave z domačo internet povezavo. že dva napisana romana o današnjem teku sem izgubil zaradi prekinjene linije :(

OK, bilo je super. klasične primorske kvalitete - sonček, prijaznost, dobra organizacija, razgibana proga (ja, počasi mi bodo takšne proge še všeč ratale, ker niso dolgočasne :) ) in seveda veselje, ko srečaš veliko znanih obrazov in kar med tekom spoznaš še nekaj novih prijateljev ...

tekaški forum je z majčkami res zažigal. vsi so nas gledali in vpraševali, od kod nam majice in kaj je zdaj to :) danes smo pridobili kar nekaj novih članov in simpatizerjev - dobrodošli!

še osebni vtisi - presenetljivo hitro je šlo. ko se je začel klanec, sem kar čakal, kdaj me bo zmanjkalo in se mi bo prehiter začetek maščeval. a je šlo kar do cilja, super!

hvala vsem za dobro družbo in lep dan!

PS: ocenjevalno lestvico sem spremenil na vrednosti od 1 do 10. zakaj? ker zelo težko dam petico, devetko bom pa lažje. vzemite jo kot staro lestvico x 2 :) , le da imate zdaj tudi možnost vmesnih ocen...

PS2: prilagam višinski profil, kot sem ga izmeril s svojim tempom. upoštevajte, da absolutne nadmorske višine niso prave, ker ure pred startom nisem umeril. skupna razlika (170 mnv) je pa kar prava. in - saj je bila proga dolga 11,5 km, ne? vmes, kjer mi manjkajo kilometrski časi, ker oznak pač nisem videl, je malo prehitro šlo, da bi bili to štirje kilometri...
Slika
Uporabniški avatar
 ero
#2357
še čestitke vsem nam, ki smo danes tekli. posebej pa puncam :!: Vanja je v svoji kategoriji bila druga, Simona pa tretja! BRAVO

ja, Simona. škoda, da si prehitro odšla. medalja in rožca sta pri meni. kako se dogovoriva? za okus imam tule slikco:

Slika
Uporabniški avatar
 simi
#2358
:?: :?: :?:
To pa ne more biti res :lol:
Brez vas pa tega res ne bi zmogla (pa brez rdeča pike na hrbtu), fantje (že veste kateri :wink: !) brez dvoma se še vidimo :!:
Vzdušje, vreme in družba sta bila več kot super, proga precej 'razgibana' a kljub temu čudovita. Najdaljša sta bila zadnja dva km, asfalta ni in ni hotelo zmanjkat.

Ero, če ne bo šlo prej pa na Bajsijevem NYM. OK?
Uporabniški avatar
 milkec
#2361
simi napisal/-a::?: :?: :?:
To pa ne more biti res :lol:
Brez vas pa tega res ne bi zmogla (pa brez rdeča pike na hrbtu), fantje (že veste kateri :wink: !) brez dvoma se še vidimo :!:


Bravo, naj se pohvalim, da sem ji bil prve 3 km zajček, potem me je pa s svojo rdečo piko vlekla naprej do cilja!
Uporabniški avatar
 milkec
#2362
No drugače pa za tako prireditev mislim, da ni pripomb. Organizacija se mi je zdelo super (res je, da je to moja druga prireditev po lj maratonu in ne vem kako je drugje), ampak meni je se je proga zdelo lepo označena, na kritičnih točkah varnostniki, predvsem pa me je presenetilo ko je na vrhu stal varnostnik in vsakega opomnil na prevrnjen hlod.

Glede administracijskih težav, pa naj povem, da se meni ni zdelo nič groznega in je bilo kaj takega za pričakovati. V bistvu se mi je tudi to zdelo lepo in se mi zdi, da se vrsta na začetku ob prijavah ne bi mogla hitreje premikati!

V glavnem hvala vsem, ki ste me tako ali drugače zvlekli tja dol!
Uporabniški avatar
 simi
#2363
Bravo, naj se pohvalim, da sem ji bil prve 3 km zajček, potem me je pa s svojo rdečo piko vlekla naprej do cilja!


Boš pa ti mene vlekel v Sežani :wink:
 Nataša
#2367
tokrat sem z bolečimi (še kar!!!) rebrci samo navijala, dobri ste bili, najbolj seveda tisti z rdečimi pikcami :wink:

Ero, nisem videla nikogar s kupom majic, na videz pa te ne poznam...kaj pa zdaj? :(

še enkrat čestitke vsem, predvsem tistim bolj zadi (moja konkurenca :lol: )
Uporabniški avatar
 ero
#2368
hoj,

Nataša napisal/-a:Ero, nisem videla nikogar s kupom majic, na videz pa te ne poznam...kaj pa zdaj? :(


kup majic je bil v avtu, po teku pa sem imel pri sebi vrečko, polno majic. zakaj me nisi pocukala za rokav?

saj bojo še priložnosti - Bajsijevo predavanje, Socerb, kak Rožnik, ... ali pa če se oglasiš v Tivoliju - tudi v pisarni imam par majic, za vsak primer :)
Uporabniški avatar
 matjaz
#2370
bravo vsem, moram pa priznat, da mi je kar slabo od fovsije. ne ni tako hudo me pa zelo vlece tec, vendar sem zdaj dobil se trnec pete. no upam da se vam cim prej pridruzim. se enkrat bravo!
Uporabniški avatar
 MihaPR
#2371
Tudi moje čestitke za zmago :D :D drugače pa, udeležba 9 članov foruma, 6 moških, 3 ženske, če pa sem slučajno spregledal koga me pa popravte :?
 dragons
#2374
Spet en lep dan za nami.Vreme super,organizacija dobra kot pri vseh primorskih tekih , okolica čudovita skratka super. :lol: Ker so hribi moja nočna mora sem se letos odločil udeležiti čim več tekov Sobote , kar pomeni soočenje z njimi. :oops: Vogrsko je pač prvi v nizu.
Same majčke moram reči da prav zažigajo med množico .
Uporabniški avatar
 Dule
#2376
Pozdrav vsem še od mene. Res je bila tale nedelja kar malo pravljična.
Res je bil en super dan ta nedelja v Vogrskem :D. Ker ste že veliko povedali nimam dosti za dodati 8) .

Vsem čestitam za dosežene čase :P . Ja proga je bila razgibana, zanimiva in tudi zahtevna hkrati, še posebno če se teče brezkompromisno in na polno. Čeprav sem posvoje med tekom tudi užival, pa je bilo največje zadovoljstvo ko zagledaš cilj :P . Je pa dejstvo, da so tudi mene med tekom rdeče pike pred mano vlekle še hitreje proti cilju, kot bi šel sicer.

Ja s našim puncam se pa ne mormo merit, saj one pridno pobirajo medalje mi pa nič. Moje čestitke Vanji in Simi :D :D . Simi ali si prepričana da je bila to tvoja prva tekma? Se počutim kar malo krivega ker smo prezgodaj odpeljali v Lj :cry: .

Organizacija OK, pa ne samo zaradi tega ker so me izžrebali za praktično nagrado.. :lol: :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA