Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Vaša ocena prireditve:

(1)
Brez glasov
0%
(2) slabo
Brez glasov
0%
(3)
Brez glasov
0%
(4) še kar
1
9%
(5)
Brez glasov
0%
(6) srednje
Brez glasov
0%
(7)
Brez glasov
0%
(8) kar v redu
6
55%
(9)
3
27%
(10) super
1
9%
Uporabniški avatar
 Fotr
#2962
Komaj pridem domov in pogledam v računalnik, evo rezultatov iz Socerba. :!:
http://www.teki-primorske.net/socerb/rezultati.html
Prišel sem do cilja! Rezultat 1:18:46, kar je malo slabše od pričakovanega, ampak bila je burja, :) polzelo je :x , brega je več, kot sem bil prepričan pred tekom, :cry: proga je daljša od 10 km :wink: , ampak bilo je krasno :D . Nekateri forumovci smo se spoznali v živo, hvala Erotu za skupni zadnji del poti. Sedaj (v torek) pa nabiranje kondicije za Sežano! :arrow:
O doživetjih na Socerbu pa v drugi rubriki! :wink:
 dragons
#2964
Fotr napisal/-a:Komaj pridem domov in pogledam v računalnik, evo rezultatov iz Socerba.


No pa si me prehitu za tri minute v objavi rezultatov.Nekdo je reku bolj dvakrat kot nobenkrat.
 dragons
#2965
Dan se je začel kot da bi bil petek trinajstega. :cry: Ker sem v službi v zaostanku z delom :roll: sem to nadoknadil ta večer. Ko sem se zjutraj zbudil in zagledal ,da je ura 9.20 me je skoraj kap.Ne pomnim kdaj se mi je to zgodilo .Ob pogledu skozi okno se mi je v mislih današnji plan podrl.Pogledam na forum in vidim Bojanov spodbudni stavek in odgovor je bil če zmore on bom tudi jaz.Hvala Bojan.Pogledam na spletno stran AMZSa kjer je kamera na Črnem kalu in šibaj Julka. Od doma sem štartal 9.55 in prišel v Socerb 10.35. Med samo vožnjo sem opazoval utrip , ki je bil 120 in sem si rekel če danes preživim tekmo potem bom pa vsako nadaljno.Oblekel sem se skoraj med potjo od avta do prijavne službe in uspelo je.
Zdaj pa malo o progi. Nekje sem prebral da je proga ravninska le zadnjih 100m je klanca.Toda tudi danes sem prišel do zaključka da ne verjemite nobenemu , ki vam bo rekel da so Teki Sobote ravninski ,ker boste sredi proge spoznali da to ni res.Sama proga je bila mal po blatu mal po kamnih mal po travi tako da smo spoznali vse podlage primorske površine.Po drugi strani pa malo gor pa malo dol in tako do cilja.Vsem skupaj nam je vreme služilo na koncu pa nas je veter pometel s Socerba.
Pot domov pa je bila podobna romanu White story.
Najbolj mi je v spominu ostal napis Judo Jesenice , ki sem ga vso pot gledal kot na romanju.Na koncu pa ugotovil da je to bil Miro.
 dragons
#2967
Udeležba na Socerbu: 4 ženske in 8 moških.
Pri medaljah pa osvojene 3 medalje. Bravo punce.
Uporabniški avatar
 Matej
#2969
Ja pot je bila res malo avanturistična. Tako tista po cesti, kot sama tekaška proga. Predvsem tisti blatni del je bil ena drsalnica po kateri smo se premikali kot po jajcih. Pa klanec, saj res, da ni bil ne vem koliko dolg, ampak, če imaš pričakovanja, da bo proga ravninska, potem klanca kar noče biti konec.
Jaz sem s tekom še kar zadovolje. Še toliko bolj, ker sem v razpisu videl, da proga ni dolga samo 10K ampak 10,5K.
Sicer so pa rezultati že objavljeni na: http://www.teki-primorske.net/socerb/rezultati.html
Uporabniški avatar
 ero
#2972
tako. mislim, da mi je uspelo premakniti par notic iz vabil v poročila in tu združiti dve temi v eno - dragons bo že vedel, o čem govorim :) kot ste bili pridni pri teku, ste tudi super pridni pri pisanju, da se kar prehitevate :)

in kot vidim, smo vsi srečno prišli domov!

tej temi bom dodal še anketo, da bomo lahko ocenili prireditev. kar se mene tiče, so se organizatorji glede na razmere zelo izkazali in za prihodnje leto jim želim VELIKO SONCA!!!
Uporabniški avatar
 ero
#2973
hoj,

pripenjam še višinski profil teka. hudih klancev ni bilo, se je pa majhnih zato nabralo za celih 160 mnv. uro sem umeril ob gradu, kjer je bojda 394 metrov?

Slika

tista rdeča žaga na sliki je pa moj utrip :)
večinoma se kar sklada s spusti in vzponi
 uki2010
#2974
Iti ali ne iti na Socerb, sem se vprašal proti koncu tedna? Vremenska napoved namreč ni bila obetavna dež, sneg, burja. A odgovor pač ni bil težak, gremo na Primorsko, Sežana se bliža in treba je začutiti tekaško vzdušje.
Vstanem ob 7h, pogledam skozi okno in ... Ja meteorologi se tokrat na žalost niso zmotili. Tudi prav, ni ovir in zmečem par cunj za vsak slučaj. Ob prihodu na Socerb okoli 10. ure je tam že mrgolelo starih in mladih. Prijava je potekala hitro, vzamem še par letakov za prihodnje teke in brž na ogrevanje. Vreme se je vsaj malo usmililo in že smo bili na štartu. To sem pogrešal vso zimo.
Proga je v glavnem potekalapo gozdu in ni bilo pretiranih vzponov in spustov. Le na dveh odsekih je bilo malo blata, drugače pa je bilo res OK. Glede na to, da je bil to prvi letos in da so bili pogoji za trening zadnje čase slabi, je bila mal kriza, ampak do Sežane bo že bolje. Vreme je zdržalo do konca,ravno takrat pa je začelo snežiti.
Tek je uspel, NAMEN JE BIL DOSEŽEN. A najtežje me je še čakalo, avtocesta do LJ je bila katastrofa. Počasi se daleč pride si rečem, peljoč se mimo par nesreč in po uri in pol mi le uspe priti do LJ.
Uporabniški avatar
 ero
#2975
dragons napisal/-a:Udeležba na Socerbu: 4 ženske in 8 moških.
Pri medaljah pa osvojene 3 medalje. Bravo punce.


ja, bravo punce. Staša, tvojo medaljo imam jaz. ti jo svečano izročim v Bistrici ali Sežani, OK?

fantje, da bomo vidl, kako zgledajo kolajne
(na spodnji slikci manjka le Tanjina):

Slika
Uporabniški avatar
 bojanu
#2976
Po pomislekih zjutraj sem bil na teku kar zadovoljen. Še prevroče mi je bilo :shock:
Kasneje se je res ohladilo, pihala je burja in nosila sneg. Pravi zimski dan, ki smo ga lepo izkoristili :lol:

Slika

Še nekaj fotk
Uporabniški avatar
 Staša
#2978
"ja, bravo punce. Staša, tvojo medaljo imam jaz. ti jo svečano izročim v Bistrici ali Sežani, OK? "


Ero... a ti misliš, da bom jaz svojo prvo medaljo v teku (doma imam samo ene par lesenih še iz vrtčevskih dni, pa niso od teka) lahko tako dolgo čakala???
Priletim en dan jaz kar v Tivoli ponjo in mi jo tam izročiš svečano (kar pripravi gajbice, da bom stopla gor, pa šopek...). Lahko se najavim prej - po forumu objavim, da bodo lahko morebitni oboževalci prišli na "sprejem". Kot pri Jolandi:) Do takrat jo pa čuvaj na varnem, da je kdo ne zmakne!!! :wink:
 dragons
#2980
A veste kaj sem na cilju najbolj pogrešal?
Topel čaj.Ja drugič bo treba pa tudi na to pomisliti.
Uporabniški avatar
 Dule
#2981
Tudi jaz sem bil zjutraj, glede na sneženje, kar skeptičen kako bo. No pa se je vse lepo izteklo in preživel sem kljub vremenu lep dan :D .
Verjetno bi morale padati prekle z neba da bi se počutil slabo na tekaški prireditvi v dobri družbi Tekaškega foruma. Spoznal sem med drugim tudi Fotra, Pantha Rei, ostali pa smo že stari znanci 8) !
Organizator se je potrudil ne glede na slabše vreme. Verjamem, da če bi bilo lepše vreme, bi tudi razglasitvena slovesnost bila še lepša, tako pa smo se vsi po razglasitvi hitro razbežali proti domu.
Čestitam puncam za medalji. Vidim da bom z njihovo pomočjo na tekočem z izgledom medalj, tako da ne bom nič žalosten, ker sam po rezultatih ne morem v ospredje. Pa nič zato, vsak da svoj maksimum glede na svoje sposobnosti 8) . Svoj rezultat sem izboljšal od lanskega za 22 sekund. Žal je to mogoče samo razlika ker so štart prestavili za 200m bližje cilju :roll: . Upam da ga bodo drugo leto prestavili še za 200m bližje cilju, pa bom jaz zopet izboljšal svoj čas. Ideja, kajne :lol: !
Uporabniški avatar
 bojanu
#2982
Čaja je bilo v izobilju (v šotoru) in ga ni zmanjkalo do konca. Ras pa bi se prilegel kakšen dodatek v njem ali kakšna pijača, znana s smučišč 8) :lol:
 dragons
#2985
Zgleda sem ga spregledu, se opravičujem.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA