Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Vaša ocena prireditve:

(1)
Brez glasov
0%
(2) slabo
Brez glasov
0%
(3)
Brez glasov
0%
(4) še kar
Brez glasov
0%
(5)
1
14%
(6) srednje
3
43%
(7)
2
29%
(8) kar v redu
1
14%
(9)
Brez glasov
0%
(10) super
Brez glasov
0%
Uporabniški avatar
 milkec
#3306
Ma sva se z enim atom imela najlepše, ko so naju na koncu drugega kroga prehitevala mlada dekleta in izkušene punce, ko so finiširale v cilj. Midva pa sva se počutila kot da bi sedela na klopci in s skritimi pogledi opazovala vso to lepoto. Tako da moram reči, da je bil drugi krog najlepši!
Uporabniški avatar
 Tjaša
#3344
Hojla,
včeraj sem v galerijo s tujo pomočjo vtaknila tri fotke. Ena predstavlja štart članov na 2. bistriškem teku, druga "razdevičeno tekaško pripravnico", tretjo pa sem dodala za družbo Tibi in Tobiju. Tu pa se konča. Namreč moje računalniško znanje je prekratko, da bi ustvarila linke s tem prispevkom.

ERO, MILKEC NA POMOČ!
 A*
#3403
Ker me je že Z* poimenovala z A* bomo pri tem kar ostali, da bomo štajerke bolj prepoznavne :P Torej, končno sem se tudi jaz registrirala na forumu (če že majčko imam) in končno sem odtekla svoj prvi tek :lol: Hvala Z* in S* za vzpodbudo ter nekaterim tekačem, ki so mi med tekom rekli kakšno vzpodbudno - definitivno pomaga. Sicer pa sem tako navdušena, da komaj čakam, da se ponovno udeležim kakšnega tekmovanja, sploh zato ker je bilo vzdušje dobro in tudi malica ni bila slaba. Ob vsem entuziazmu organizatorjevih spodrsljajev skoraj opazila nisem. Skratka, jaz sem se luštno imela.
Lep dan še naprej...
Uporabniški avatar
 Tjaša
#3419
Hojla, A*

Dobrodošla na forumu, sem že mislila, da smo te od S.Bistrice dalje izgubili!

Upam, da se kmalu spet srečamo!

Pozdravček,
 A*
#3424
Tjaša hvala za dobrodošlico, tako hitro se me pa res ne boste znebili :D
Lep dan vsem skupaj.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA