Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 mojA
#3500
Bravo vsi skupaj ! Žal so se mi delovne obveznosti predolgo zavlekle, tako da nisem uspela pravočasno priti na tek :cry: . Sem pa zato malce kasneje tekla z majčko in mislila na vas. Ne sicer po Rožniku, pa nič hudega. Upam, da mi uspe priti na Poletni tek.
Se vidimo v Sežani !!
 Nataša
#3506
v petek sem bla prav ponosna na svojo majčko in na vse vas!!! spoznala vas na žalost nisem veliko, ker se pač preveč držim ob strani, sem pa imela eno tako strahospoštovanje do Fotra (kot kšna znana osebnost, ki jo prvič vidiš v živo :mrgreen: ), da nisem upala stopit od njega, he he, Fotr, zdaj veš, kakšna legenda si postal na tem forumu 8)

hvala Sašotu za podporo, brez njega bi po moje kar malo hodila po tistih klančkih, tako sem pa le prisopihala do konca.

se vidimo v Sežani.
Uporabniški avatar
 Fotr
#3517
Nataša napisal/-a:...sem pa imela eno tako strahospoštovanje do Fotra (kot kšna znana osebnost, ki jo prvič vidiš v živo :mrgreen: ), da nisem upala stopit od njega, he he, Fotr, zdaj veš, kakšna legenda si postal na tem forumu....

Ampak tudi sam sem imel podobne občutke, :? rad bi stopil do vsake(ga) in se predstvil, a bi imel občutek, kot da se vsiljujem. :oops: Sčasoma se bomo že vsi poznali. Zame so pa bolj legende na tem forumu prvič, ženski del, ki pobira kolajne in nagrade kot po tekočem traku, :!: drugič Bajsi in ostali, ki poleg službe in dela na hišici, pretečejo maraton s 4 minutami na kilometer, :shock: Miro, ki z užitkom trenira za maraton v Parizu, tretjič, sploh vsi, ki znajo premagati sami sebe, da ne bom kakšnega izpustil in mu naredil krivico. Vseeno hvala za lepe besede, :D pisanje dogodivščin mene prav tako vzpodbuja kot tiste (upam), ki jih berejo. :D Vzpodbuda med nami je pa smisel tega foruma, sveda poleg informacij in ostalega, kar nam koristi. Vsi se trudijo, da bi nam ustregli, Ero, Žiga, Dule, Pia.....da ne bom katerega izpustil, vsi zaslužijo pohvalo.
Nataša napisal/-a:...se vidimo v Sežani.

To pa zagotovo, ampak če se sam ne bom zrajtal, me kar spomni, da si Nataša. :idea:
Uporabniški avatar
 Fotr
#3521
matjaz napisal/-a::D :D :D Fotr, priznaj da sva bila v druzbi najbolj vztrajnih cebelc. Cisto nic nama ni manjkalo.

Priznam, :lol: ampak tudi ti si bil dobra in zanimiva družba. :D
Uporabniški avatar
 Bajsi
#3529
Fotr napisal/-a:[drugič Bajsi in ostali, ki poleg službe in dela na hišici, pretečejo maraton s 4 minutami na kilometer, ..

Helou!
Yeah, 'right! And pigs will fly!
Drugače pa, iz tvojih ust v božja ušesa!
Najboljši do sedaj je bil 5'10''/km, da me ne bi slučajno še kdo precenjeval.

Na prvopomladanskem tekaškem druženju je bilo naravnost fantastično. Končno sem spoznal dobršen del forumskega kolektiva in moram povedat, da sem v očeh sprehajalcev opazil strahospoštovanje.
Manjkal je le kakšen odojek, podvržen nemilosrdni termoemisijski rotaciji.
Upam, da se vidimo še pred poletnim druženjem!
Aja, Mama oz. Tanja je pa od hudiča. Moram priznat, da ko sem ujel njeno skupino, nisem zmogel njihovega/njenega tempa.
Uporabniški avatar
 bigfrik
#3552
Ja nada,kako se lahko zgubita do Piramide :?: :?: :?: Sem zamenjal sluzbo,bomo pa v Sezani nadoknadli :wink: :!: Sicer je blo pa super,skoda da ni veckrat ko 4× na leto,no ja pa sej bojo se drugi teki....
Uporabniški avatar
 S*
#3553
Berem pa gledam pa mi je hudo, ker me ni bilo :( :( Spet se vse dogaja v Ljubljani (vas je bilo ko Rusov :D ). Me boge Štajerke :oops: smo pa takoo daleč ... No ja, če ni Rožnika in Tivolija, je pa Pohorje.

Ej, pa držte se v Sežani.
Uporabniški avatar
 ero
#3558
S* napisal/-a:Spet se vse dogaja v Ljubljani


saj sem razmišljal o tem, da bi katerega izmed tekov priredili izven Ljubljane. prvi kandidati so Gorenjci z Radovno, ... misliš, da bi se dalo tudi pri vas kaj organizirati? kar predlagaj :)
Uporabniški avatar
 S*
#3605
Ero, zdaj si me pa :shock: . Mislim, ja, hm, bi se že dalo, moram malo razmislit :| :idea:. E, zdaj mam pa delo :? :D.
Uporabniški avatar
 Z*
#3606
He he :lol: , si uspešno stisnil S* v kot :oops: - zdaj je pa čisto zelena :mrgreen: , ko se ne more spomniti nobene primerne trase, na katero bi lahko takole z avtobusi zvozili neznanske množice tekačev, ki se, kot ogromna semaforizirana enota, zberete, ko vabi Tekaški forum ... :shock: :shock:.
Jaz se zelo ogrevam za že pred časom napisan predlog, hm, nevemkoga, da malce kasneje, ko Fotr dokončno opravi s kidanjem, pripravimo en velikanski tekaški tabor, dvodnevni aktivni vikend, ki bi mogoče vključeval še kako drugo (Fotrovo) obliko rekreacije (razen kidanja :wink: ), izvedbo in nadgradnjo Bajsijevih receptov :twisted: ..., npr. v Logarski dolini :!: , ali na Pohorju, ali ob Bukovniškem jezeru (če se bo komu dalo tako daleč :?: ), ali v Gozdu Martuljku, ali v Trenti, ali ob Krki, Velunji ... Bomo, hm?? :roll:
Mimogrede, čestitam za uspešno izvedbo petkovega teka, blaaazno fajn izgledate ... Klap klap klap ...
Uporabniški avatar
 TANJAO
#3619
:P Drage moje Štajerke- nič se bat- ne bodo pozabili na vas- že poskrbim zato, da se štajrščina čuje tudi tu med ža... 8) v Lj . Se me ne more preslišat, pa čeprav sem tu že dobrih 27 let. Kri ni voda, pir pa zmeri paše... :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA