Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 milkec
#3455
Lučko napisal/-a:Vsem forumcem želim dober tek v Zagrebu.


jeeeeeeeeeeeeeee uspel sem zbrati vseh 21 kilometrskih oznak v doglednem času!

Hvala Lučko, brez vse pomoči ne bi šlo!
 Lučko
#3456
Milkec, braaaaaavooooo :D .

Vedi, da smo forumci ponosni nate. Tvoj uspeh, je za nas velika motivacija.

Braavoo tudi ostali :lol: . Pa brzo pišite molim, kako je bilo u Zagrebu?
Uporabniški avatar
 milkec
#3461
Ja no saj sem bil prej mogoče malo sebičen glede na to, da so ostali forumovci kar leteli po hrvaškem asfaltu!

Drugače pa super, le mogoče preveč prometa ob progi! Res, da so bili vsi bolj ali manj uvidevni, ampak vseeno. Vzdušje ful pozitivno, pa tudi samo Hrvatje ful prijateljski oz. tako kot vsi tekači vse povsod, nobenega problema.

Pa sama proga je bila povsem ravninska, ogromno redarjev, tako da ni bilo mogoče zgrešiti ničesar! Pa do 15 km nisem imel nobenih težav, potem pa sem malo popustil disciplino do sebe in začel malo prehitro laufat (glede na pulz), ker sem vseskozi imel pred sabo dve rdeči piki, tako da me je na koncu zelo uničilo! Od 17.-20. km je bila ful kriza. Zadnji km pa bi lahko prelaufau miže!

Zanimivo pa je, da se počutim manj utrujenag kot v Slovenski Bistrici! Saj kaj več pa napišem ko še kak vtis strnem.
Uporabniški avatar
 Tjaša
#3465
Hej, MILKEC,

kam ti to segaš v nebo pod oblake???!!! Ustavi malo konje, saj boš pregorel. Ali so ti zvezde že ob rojstvu v zibko položile nadnaravne sposobnosti?! Milkec, sploh ne dojemam, da je to res! :shock: :roll: :shock:

Čestitam, moje spoštovanje!

Veš kaj, tudi ostali začetniki ti bomo kar se da hitro sledili. Upam, da naslednji teden še ne boš pretekel maratona. Ker če ga boš, bom kar izstopila iz foruma. :wink:

Kapo dol!
Uporabniški avatar
 ero
#3469
hojla in dobro jutro!

ja - bravo Milkec za odlično pretečen prvi polmaraton! vseskozi enakomeren tempo in v bistvu brez večjih težav, ne? tisti kilometri pri koncu niso bili kriza. bili so le vstop na novo področje, saj si z vsakim korakom postavljal osebni rekord v pretečeni razdalji. še enkrat bravo!

tudi drugi trije (Pia, bigfrik in jaz) smo suvereno opravili s tekom. več napišem kasneje (s fotkami in skenom zanimive kolajne, ki jo je dobil vsak udeleženec). zdaj se moramo namreč počasi odpraviti navijat v Šmarco :)
Uporabniški avatar
 matjaz
#3470
:D :D :D milkec, bravvoooooo. enako tudi ostalim.
Uporabniški avatar
 ero
#3504
[img=left]http://www.sportosplet.net/__slike/2004/turopolje_medalja.jpg[/img]hoj,

kljub vsej dobri volji mi nekako zmanjkuje časa za objavo vsega, kar se nabere. dolžan sem vam fotke iz Zadvora, Bistrice, pomladanskega teka, Velike Gorice, Šmarce, ..., uf, tu mač :) da o poročilih ne govorim...

OK, dovolj jamranja. na levi lahko občudujete medaljo za udeležbo, ki smo jo dobili včeraj. višinskega profila tokrat ne bom pripel, ker se je vzpona na vsej progi nabralo za celih 40 metrov. pa še to le zaradi dvakratnega prečkanja nasipa ob reki...

upam, da bomo prišli tudi do Piinega pokala in seveda bom takrat ponosno objavil fotko :)
Uporabniški avatar
 milkec
#3511
Ker smo bili le štirje, pa še tek je bil na Hrvaške, Ero ni objavil ankete o oceni izvedbe, pa ji jaz kar prilepim oceno 8. Kot sem že rekel, zame je bila edina pomanjkljivost vozila, ki so se vozila mimo nas, kot da bi tekli za rekreacijo!
Uporabniški avatar
 simi
#3514
Čestitke vsem in še posebej Milkecu!
Bravo :wink:
Uporabniški avatar
 nada
#3515
4x huuuura :lol: :lol: :lol: :lol: in iskrene čestitke!!!!
Uporabniški avatar
 Bajsi
#3533
Helou!
Čestitke vsem TF tekačem, še posebno za njihove uspehe.
Se vidimo v Sežani.
pies: Upam, da Kolektiv kmečkih žena in deklet ne bo pozabil na moj želodec! :D
Uporabniški avatar
 bigfrik
#3550
Evo tud jest sem se ziv,se pa nekako strinjam z oceno osem,promet je bil res zelo motec,pa tudi oznake so ble tako,tako,vse ostalo pa zelo na nivoju(pasulj-njami,Bajsi lahko ti je zal :wink: ),druzba pa itak..... :P
Uporabniški avatar
 bigfrik
#5190
Super fotke,Ero hvala da si si vzel cas :!:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA