Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Vaša ocena prireditve:

(1)
1
3%
(2) slabo
Brez glasov
0%
(3)
Brez glasov
0%
(4) še kar
Brez glasov
0%
(5)
Brez glasov
0%
(6) srednje
Brez glasov
0%
(7)
5
14%
(8) kar v redu
14
38%
(9)
10
27%
(10) super
7
19%
#3923
No če že na teku nisem bil med prvimi :oops: , sem pa vsaj za računalniško gajbico prvi! :twisted:
Bilo je fino, čas tud še kar za silo, glede na trening 1:49:06 neto.
Nataša, Simona, Boštjan in Dušan bili ste izvrstna družba in upam da se kmalu spet vidimo.
Gregor
Uporabniški avatar
 MihaPR
#3924
Ziv,SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika

evo, prvic pretekel 21 km, čas po moji uri mislm da 1:51:46SlikaSlikaSlikaSlika

Hvala Simoni in Milkecu za druzbo, drugace na štartu kljub miljardi folka
SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika
ogromno rdečih pik. Pa verjetno jih je bilo še več, samo jih jest brez očal nism vidu. Pa hvala Nataši in še nekomu (nism vidu kdo Slika), da sta se toook fain drla k sm se neki trudu finiširat v cilj Slika.

Vreme suuuuuperrrrr, ni blo prevec vroce, ni blo vetra tok, ceprou umes parkrat rahel vetrič zapihal Slika

P.S.: Usi ste SlikaSlikaSlikaSlikaSlika, da ste tole prelaufal SlikaSlikaSlika
 Ursa
#3926
Ooj!

Moj prvi tek na 8km je bil enkraten! Sonček, v daljavi zasneženi hribi in prijetna družba rdečih pik, ki sem jih srečevala na poti:) Moj čas je bil malo po 50min, kar je čisto nad pričakovanji!

Lep pozdrav vsem tekačem in upam, da se kmalu spet kaj vidimo:)

Lp, Urša
Uporabniški avatar
 Matevz
#3927
Jaz sem tudi super oddirkal (5 min hitreje od pričakovanj = 1:25).
Tam, kjer so bili oblaki, me je sicer kar malo hladilo. AMpak generalno je bilo pa vreme super. Čez Italijo se je bilo sicer koristno za kom šlepat zaradi vetra, ki pa vseeno ni bil premočan.

Po dirki sem moral hitro domov otroke čuvat in nisem imel časa za kakšno pivo :( - pa drugič :) :)
Uporabniški avatar
 Fotr
#3928
Takega doživetja pa še ne. :!: Dan, nabit s pozitivno energijo, s preprostimi in močnimi čustvi, z nebrzdanim veseljem, z neštevilnimi zmagami nad samimi seboj, z občutki, ki jih navaden človek doživi samo enkrat v življenju, z zadoščenjem, da si z drobno gesto na teku izpolnil ljudem, ki ne morejo teči, a si želijo naprej, zadnji košček velikanske energije, ki jo imajo, da so pretekli progo. Noben motiv, nobena sila, nobena energija se ne more meriti z občutki, ki sta jih v meni vzbujali skromni punci na invalidskih vozičkih, ko smo skupaj štartali in smo bili enaki med več kot 1700 udeleženci, ne glede na to, ali smo bili v letih narazen za 3 ali 4 generacije, ali smo tekli na nogah, berglah ali na vozičkih. :) :) :)
Zdaj pa od začetka. Dan se je začel krasno. Iz doline je prodirala jasnina, ki se je vlekla vso pot do Sežane. Pri Medvodah se je odprl prelestni pogled na Šmarno goro, izza katere se je višje v nebo vzpenjalo jutranje sonce. Lepo vreme in ugodne razmere so pripomogle k temu, da sem bil v Sežani prej, kot sem pričakoval. Ker sem bil prezgodaj, sem se zapeljal proti Orleku, kjer je potekala 8 km proga. Na njej pa sem že opazil Tjašo, ki je s hitro hojo pregledovala tekaško traso.
Forumovci smo kar kapljali vkup, potem pa je Ero odprl svojo pisarno in oskrbeli smo se s potrebnimi rekviziti za tek. Sam sem se podal na iskanje kombija, na katerem je pisalo Sonček. Kmalu sem ga našel in v njej naše prijatelje na vozičkih. Niti predstaviti se nisem mogel do konca, že je v kombiju zavladalo razburjenje in veselje. Rolca me je takoj spoznala in oba sva bila vsa iz sebe, tako, da sem Mojcej opazil šele pozneje. Dogovorili smo se o podrobnostih teka, kmalu je prišel še Matjaž. Bojan in Mojca sta nas takoj ovekovečila s slikanjem. :shock:
Na startu se je okoli vozičkov zbral cel grozd rdečih pik, kar pomeni forumcev v majicah, ki smo bili pripravljeni za potiskanje. (ne bom napisal za porivanje, :oops: da ne bo kdo obračal besede). Ko smo štartali, mi je šel kar srh po hrbtu, v grlu pa sem imel kepo, ko sem videl silno navdušenje in slišal glasno navijanje Rolce in Goge, ki sta uživali v množičnem začetku teka. V začetku je šlo kar dobro, Matjažu pa še bolj, saj sta z Gogo kar krepko potegnila naprej. Midva z Rolco sva bila bolj počasna kljub pomoči 5rce in Mojcej. Prvi tekači so se začeli že vračati, proti Orleku pa se je trasa kar precej vzdigovala. Na vrhu sta nas počakala Matjaž z Gogo in nas poslikal. Okoli vasi je še šlo, potem pa so mi začele pojemati moči. A stvar je v roke vzela Mojcej in potegnila kot bi imela v petah raketni pogon. Niti približno je nisem mogel več ujeti, čeprav je tekla z vozičkom. Proti koncu se je spet pokazala solidarnost forumcev, ki so po že pretečeni progi, pritekli nasproti in nas bodrili in pomagali potiskati vozičke do cilja. Hvala Urošu, ki je bodril mene! :D
Sploh ne vem, kako naj napišem hvalo in zahvalo vsem, ki so pripomogli k edinstvenem preživetju dneva, da ne bi kakšnega izpustil. V glavnem tako koristno izpolnjenih dni je bilo malo v mojem življenju. :D :) :D :)
To so prvi vtisi z današnjega teka, saj vseh še nisem strnil, bilo pa jih je toliko, da bo to zagotovo tema o kateri bomo še dolgo pisali. :D :D
Nazadnje spremenil Fotr, dne 29 Mar 2004, 06:14, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 ziga
#3929
Slika

Teklo vas je tisočšestoštiri, v cilj pa vas je, po podatkih sodniške službe ZASL prišlo 1497. Nekaj fotk in kompletni rezultati sledijo (sem jih poslal Erotu - :oops: )
 many
#3930
Ja, kar lepo doživetje je bilo tole danes :D

Jaz se nisem mogel udeležiti proglasitve rezultatov, ker se mi je mudilo naprej- sem pa doma v škrniclu našel obvestilo, da so mojo štartno številko izžrebali za neko nagrado (nr.6) :o

Je bil mogoče kdo od vas na razglasitvi- so kaj rekli, če se to da še prevzeti ali zapade že isti dan? In kakšne so bile te nagrade, se sploh splača truditi okoli tega?

LP
 Lučko
#3931
Lepo vreme, krasno vzdušje, vsi iz TF na cilju, pridobili 3 nove v TF - dobrodošli :D , :arrow:. Nepozabno!
Uporabniški avatar
 ero
#3935
hojla, dober večer in bravo vsem, ki smo se danes trudili in uživali. ne bom vsakemu posebej čestital, OK, ker bi tipkanje predolgo trajalo :)

Žiga je že poslal rezultate, ki sem jih objavil v sosednji temi, zaenkrat le kot excelovo priponko.

malo mi je žal, ker nisem bil zraven pri ekipi z Rolco in Gogo. uživanja je bilo bojda na tone :D a prepričan sem, da so bili zraven najbolj primerni (in gobčni :wink: ) člani foruma.

res je bilo zelo lepo in prijetno. hvala vsem za odlično družbo! analiza seveda sledi...
Uporabniški avatar
 mojcej77
#3936
Fotr, čist se strinjam s tabo, da je blo prelepih vtisov toliko, da jih je nemogoče vse dojeti v tako kratkem času...nekateri pa so sploh tako globoki, da jih lahko dojemamo vse življenje, pa nam vedno znova odkrivajo nove globine, polne čudežnih skrivnosti.
Mogoče samo za začetek...najlepša hvala vsem forumovcem. Čisto vsem! Še posebej tistim, ki ste pomagali potiskati (em...porivati...no...khm!) vozičke in pomagali mojim prijateljem odkriti svet, ki ga doslej niso poznali.
Fotr, tebi pa še posebej. Veš, težko je opisati vse, kar si nam dal - pa ne samo danes...zato mi je bilo težko, ločiti se od tebe na progi...naj tečem naprej? In si rekel...kar pojdita, vaju bom že dohitel...
Kar ornk čudno je blo brez tebe, ampak sva čutili tvojo sapo za vratom in sva morda prav zato dobili veter v krila. Pa te kar ni bilo...
Pa je prišel lučko in prevzel zadnji del, da je šlo še hitreje. Zadnjih par deset metrov pa je rolca tekla sama. In kr malo hudo mi je blo, da niste mogli vsi videti vsega, da nismo v cilj pritekli skupaj.
In vendar si upam trditi, da smo na nek način danes vsi forumovci štartali skupaj, tekli skupaj in zmagali skupaj. In da se je razširil svet gogi in rolci...nam pa srce. Nekam v vesolje...
V meni je smeh, v meni so solze...
Eh...besede pa tako skromne za vse, kar sem vam vsem hotela povedat...Matjaž, Fotr, 5rca, lučko, ero pa še cel kup ljudi...takih, ta pravih...


m
 Nataša
#3938
Ja, včeri je bil res en super dan. Najprej zaradi družbe - Simi, Duleta, Gregorja in Boštjana!!! :mrgreen: Pa zato, ker se nam je vreme tako fajn nasmejalo. in ker smo se mi smejali en drugemu v rdečih pikcah. Popolnoma druga stvar je teči za forum kot pa sam samcat izgubljen v množici tekačev. tako pa sem imela vedno pred sabo ali za sabo kakšno pikco, še največ Dušana, ki sem ga na koncu dohitela in prehitela :twisted: (sori, Dušan, to mi je bil izziv, he he). prav tako je bil velik užitek navijat za 21-kilometrovce na cilju, pa še skakala sem lahko, saj me je že fajn zeblo. čestitam vsem, ki ste pritekli na cilj, ne vem pa, kako sem lahko popolnoma falila supertekače iz Sončka - niti enega nisem vidla, na žalost!!! :oops: očitno me je moje evforično razpoloženje čist odneslo.

tekla sem 46 minut, kar je zame nekak pričakovan rezultat, motilo pa me je le stalno zbadanje pod rebri :( , ki se mi pojavi na vsaki tekmi, čeprav tokrat nisem mela filinga, da tečem prehitro. mogoče je samo trema... :? do cilja nisem uspela izdihat bolečine. bo naslednjič bolš, upam. :wink: v Radencih pa tut jest 21!!! :D

dan se mi je zaključu s s koncertom Stefanovskega, da sem lahko med dobro muziko urejala vtise - skratka, vesela sem, da sem začela teč, da sem del foruma in da lahko tako fajn preživim vikende, kot je bil tale. ker sem včasih živela čisto drugače (in manj zdravo), to še bolj cenim.

par fotk, ki sem jih uspela naredit, bom pa poslala kar Erotu za v galerijo.
še enkrat čestitke pa hvala vsem!
Uporabniški avatar
 Staša
#3940
Saj ni kaj za dodat gornjim razmišljanjem, ampak oglasiti se pa moram, da pokažem, da se strinjam in vas oz. nas vse pohvalim!
Lep dan!
Uporabniški avatar
 Dule
#3942
Tudi jaz čestitam vsem za dosežke, še posebej pa vsem ki jim je bilo prvič :wink: !
Res v Tekaškem forumu smo zbrani sami tapravi - pozitivni :D . No pa tudi vsi ostali tekači ste OK, saj sem med tekom komuniciral s precej "sotrpinov", ki niso bili v naših majčkah. Res so nepozabne beseda ali dve na teku, to sta besedi vzpodbude in vprašanje o počutju, ki ti data neverjetno moč, da bi gore premikal :lol: !
Na progi sem na začetku tekel s Tuaregom, dohitela sva Mojco, nato mi je Tuareg ušel, nato sem prehitel enega našga, ki je šel na malo potrebo :D , na petnajstem km me je prehitel Boštjan, nato še Gregor, nato pa sem jaz Gregorja pred ciljem. Skratka skoz se je nekasj dogajalo in skoz so bile na vidiku naše rdeče pike :D !
Hvala za super družbo, pa za vinček in čokolado :P .
Sedaj pa moram žal delat :wink: !

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA