Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Vaša ocena prireditve:

(1)
1
3%
(2) slabo
Brez glasov
0%
(3)
Brez glasov
0%
(4) še kar
Brez glasov
0%
(5)
Brez glasov
0%
(6) srednje
Brez glasov
0%
(7)
5
14%
(8) kar v redu
14
38%
(9)
10
27%
(10) super
7
19%
 mausika
#3944
...da se še jaz pofočkam :lol: :lol: ...
...res, dan je bil prekrasen in tudi jaz sem premagala svojo prvo 8-ko!!!! JUHUHU!!!! :P
nisem tekla na čas, sem pa bila vseeno presenečana nad časom:52min!!! pričakovala sem 1 uro tako, da sem ZELO zadovoljna.

uživajte in lep pozdravček vsem :wink:
Uporabniški avatar
 simi
#3945
Vtisom včerajšnjega dne je težko dodat kaj novega, dan je bil vsekakor nepozaben, predvsem zaradi zelo prijetne družbe (Boštjan, Dule, Gregor, Nataša in izrednih sotekačev Milkeca in Mihe!)! 21 je padla :lol:

Za prosti spis pa žal nimam časa :cry:

Bravo VSI!
Uporabniški avatar
 gregorb
#3946
Ojla!
Nataša, fotke so super, si pravi paparazzo. Sploh tista z makaroni! :lol:
Sedaj pa k novim podvigom naproti!
Kdo gre v soboto v Vipavo?
Upam da bo tam tud vse pikasto(rdeče pike)!
Gregor
 dragons
#3947
Ker za vleko ni bilo interesa smo rekel da bomo probal tečt tudi v rdečem območju , kar se je izkazal predvsem mimo karavle.Poslušalca pa sta bila Aleš in Ero.Nepričakovanem uspehu se lahko zahvalim acetil salicilni kislini z dodatkom vitamina C, ki je bila moja največja prijateljica v tem tednu.
V eni besedi bilo je super.
Škoda da niso postavili dveh delilnic za hrano , ker je bila taka gneča da je marsikateri obupal nad njo.Vendar pa kapo dol ,da so se pri takem številu tekačev sploh lotili toplega obroka.
Uporabniški avatar
 milkec
#3948
Kaj na rečem, bravo vsem in pa še enkrat bravo vsem! Vsi smo našli vse kilometrske oznake, torej smo vsi zmagali.

Meni osebno pa ne bi moglo biti bolje, ker smo s Simi in Mihom tekli okoli 18 km skupaj in je čas kar mineval. Prav fajn nam je bilo in mislim, da je hitrje in lažje minilo, kot da bi dve uri na cilju čakal tekače.

Pa kot ata smrk sem skoraj za vse tekače poskrbel, da so varno prišli v cilj in nato še sam prečkal cilj! Ful fajn rdečkasto je bilo med tekom! Mislim, da so nekateri kar sanjali rdeče pike ponoči!
Uporabniški avatar
 ero
#3949
dobro jutro! dodal sem anketo - navalite :)

moji prvi pripombi:

- na okrepčevalnicah (predvsem pri Lipici) bi bilo veliko bolje, če bi imeli (do polovice polne) kozarce z vodo in energetskim napitkom. Fruc je bil, vsaj zame, čisto mimo...

- se res ne da izogniti tistemu odseku proge z luknjami in makadamom? saj nisem občutljiv a ... s tem se res pokvari dober vtis sicer zelo lepe proge

drugače pa - vse pohvale organizatorjem za uspešno izvedbo in servis pred in po teku. ob takem številu udeležencev je to kar zalogaj. in tudi služba za rezultate se očitno popravlja!
Uporabniški avatar
 milkec
#3950
ero napisal/-a:na okrepčevalnicah (predvsem pri Lipici) bi bilo veliko bolje, če bi imeli (do polovice polne) kozarce z vodo in energetskim napitkom. Fruc je bil, vsaj zame, čisto mimo...


Tole je v bistvu moja edina večja pripomba, ker ni bilo navadne vode v flaškah, kar se je do zdaj zame izkazalo kot najboljša rešitev. Malo sem bil presenečen, ker na nobenin okrepčevalnici ni bilo banan, na nekaterih pa sploh hrane ni bilo.
Mislim, da je tu še največ rezerve za drugo leto!
Uporabniški avatar
 gregorb
#3954
milkec napisal/-a:
ero napisal/-a:na okrepčevalnicah (predvsem pri Lipici) bi bilo veliko bolje, če bi imeli (do polovice polne) kozarce z vodo in energetskim napitkom. Fruc je bil, vsaj zame, čisto mimo...


Tole je v bistvu moja edina večja pripomba, ker ni bilo navadne vode v flaškah, kar se je do zdaj zame izkazalo kot najboljša rešitev. Malo sem bil presenečen, ker na nobenin okrepčevalnici ni bilo banan, na nekaterih pa sploh hrane ni bilo.
Mislim, da je tu še največ rezerve za drugo leto!


Zato pa jest za pit rajs kar s seboj nosim :lol:, pol pa pijem takrat ko men paše in kar mam rad!
 dragons
#3970
Ta s Frucom je bla pa res nenavadna.
 t
#3975
Živjo vsem skupaj po tako lepem dnevu, kot je bil včeraj.
Meni je pa tisti fruc na sedmem kilometru prav pasal, ker sem pričakovala prvo postajo že malo prej. Ker frucov sicer ne pijem, sem prvo pomislila, pa ja ni se slamca zraven.
V Sežani se je začelo tako, da so mi organizatorji izgubili kuverto s čipom in me je že malo začela panika grabiti, ko sem videla vrsto, tistih ki so se hoteli še tik pred zdajci prijaviti. So mi potem dali nadomestno številko, vseeno pa sem "uletela" direktno na štart ravno ob 11. Baje pa se sploh niso mogli vsi prijaviti, ker je zmanjkalo časa?!
Po prvem navdusenju nad sončnim in toplim vremenom (kratke hlače in kratka majca), pa sem bila potem vesela vsakega oblaka in vetra. Tisti makadam navzgor je bil zame "to much" in mislim, da še nisem bila nikoli tako vesela, ko sem pritekla nazaj na asfalt. Kriza pri 19 km, potem pa čestitke v cilju, da sem še uro pozabila ustaviti. "Izboljsan čas" za nekaj minut in izmenjavanje vtisov ob makaronih brez polivke.
In seveda hvala Urošu in Primožu za prijetno nedeljsko druženje.
Uporabniški avatar
 bosin
#3979
Čestitke vsem forumovcem, ki ste si izpolnili včerajšnje cilje!!!!!!! :D

Tisi makadamski del je res šibka točka trase, a se mu pri najboljši volji ne da izogniti; težko, da se bo pri naših sosedih našla volja (beri:denar) za popravilo tistega dohoda do meje...Drugih, lepših prehodov pa v bližini ni.
Uporabniški avatar
 Fotr
#3980
V Sežani sem imel številko 1119, na forum sem se vpisal pred dvemi meseci kot 119. Danes se je vpisal 219. član, dobrodošel. Bo treba poskusiti na loteriji. :lol:
 evgen
#3984
pretekel sem svoj prvi tek na 21 km, 2:01 m. je kar šlo!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA