Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#94
Človek nebi verjel, da se je po Radencih potikalo 15000 ljudi in da smo se med to množico Poletovci srečali in skupaj postavili na skrajni konec jare kače, ki se ji reče start na 5,5 km. Nobene tekmovalne mrzlice nismo čutili, 8) lepo smo izmenjaevali vtise in mirno gledali, kakoljudje hodijo mimo nas na boljše štartne pozicije. Zmotil nas je le helikopter, ki je nekako napovedoval, da se je vse skupaj začelo. Start :!: Prav počasna hoja, za počasno maso ljudi. A je to kakšen tek, sem se začela spraševati po nekaj 100 metrih. Res sem pozno dojela :idea: , da je najboljša rešitev malo slaloma med počasnejšimi. Prehitevanje je pa res užitek. Množica se je zredčila in po 2h km bi bil tek prav udoben, če sonce nebi tako silno žgalo. Sreča naša, sem si večkrat rekla, da nismo prijavljeni na 21. Na koncu sem doživela še en Gušterski šok: finiširanje. Ja seveda, to znam tudi jaz in se nisem pustila prehitevati (no ja, kakšnemu moškemu sem dala prednost). Ne vem, kako je bilo z ostalimi začetniki, meni se je tekma zdela super (tudi, če je bilo le 5,5km) in organizacija tudi. Čestitke vsem bolj korajžnim od mene, ki so premagali ........km.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA